Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3726 Postautor: RadeKas » 26 września 2011, o 16:15

antysnaper pisze:Aha, nowa informacja. Nie będzie dostępna retransmisja meczu w Równem. Albo ktoś ogląda na żywo, albo nie ogląda wcale.


A foch bedzie jeszcze?
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TV

#3727 Postautor: Czarek » 26 września 2011, o 16:27

antysnaper pisze:Aha, nowa informacja. Nie będzie dostępna retransmisja meczu w Równem. Albo ktoś ogląda na żywo, albo nie ogląda wcale.


A jak ktoś to nagra i odtworzy to za karę pójdzie z red. Kwiekiem na kolację.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

antysnaper
Posty: 83
Rejestracja: 26 września 2011, o 13:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3728 Postautor: antysnaper » 26 września 2011, o 16:43

RadeKas pisze:
antysnaper pisze:Aha, nowa informacja. Nie będzie dostępna retransmisja meczu w Równem. Albo ktoś ogląda na żywo, albo nie ogląda wcale.


A foch bedzie jeszcze?


A dlaczego? Chcesz, oglądasz, nie chcesz, nie oglądasz. Proste.
Głupota nie boli, ale męczy bliźnich...

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3729 Postautor: istred » 26 września 2011, o 17:04

Tylko jaki jest sens jechać i robić relację dla kilkudziesięciu osób?
No, chyba że ekipa zatankuje auto na full, nawiezie gibazolu, fajek - może przynajmniej koszty się zwrócą.

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3730 Postautor: Tobuls » 26 września 2011, o 17:22

Patrząc na ostatnie poczynania ITVL oraz czytając doniesienia na forum , mam wrażenie , że stacja ta już chyba bardzo znudziła się żużlem i za wszelką cenę szuka sposobu, żeby się z nim pożegnać, zrzucając to na nieopłacalność transmisji.
Stacja ta ma potencjał i jak już wiele osób pisało w prosty sposób mogłaby zarobić przy takiej okazji niezłe pieniążki ale to co robią to amatorszczyzna do potęgi. Jeżeli byłbym właścicielem to osobę odpowiedzialną za te decyzje ( czyt: za antymarketing bo inaczej tego nazwać nie można) z ostatnich 2 tygodni natychmiast bym zwolnił.
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

antysnaper
Posty: 83
Rejestracja: 26 września 2011, o 13:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3731 Postautor: antysnaper » 26 września 2011, o 17:23

Istredzie, sprawa jest prosta. Kilkadziesiąt wpłat jest lepsze, niż nic. Rozumiem zdziwienie, że nagle trzeba płacić za coś, co do tej pory było za darmo. Ale przecież, w przeciwieństwie do abonamentu radiowo - telewizyjnego, w itvl.pl nie musisz nie musisz płacić, jeśli nie chcesz.

Masz telewizor? Zapewne. Płacisz abonament? Nie wiem - masz taki obowiązek prawny w każdym razie. Więc może skieruj swoje roszczenia w inną stronę? Lubelski ośrodek TVP ma wóz transmisyjny, środki techniczne takie, o jakich w itvl nawet się nie śni. Chcesz bezpłatnie - tam pytaj. Media prywatne nie są instytucją charytatywna, chcą zarabiać, jak każde przedsiębiorstwo.
Głupota nie boli, ale męczy bliźnich...

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Żużel w TV

#3732 Postautor: Popek » 26 września 2011, o 17:50

Daliby kilka reklam w przerwach i jedna pod okienkiem i przy paru tysiacach widzow mogliby za to wziac pare tysiakow i nie stracic na reputacji, ale lepiej dla 30 osob zrobic relacje z ktorej przyjdzie im 650 zl i wkurza kibicow.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Żużel w TV

#3733 Postautor: kilar » 26 września 2011, o 18:14

Popek pisze:Daliby kilka reklam w przerwach i jedna pod okienkiem i przy paru tysiacach widzow mogliby za to wziac pare tysiakow i nie stracic na reputacji, ale lepiej dla 30 osob zrobic relacje z ktorej przyjdzie im 650 zl i wkurza kibicow.

Zeby bylo pare tysiacy, to najpierw trzeba zejsc z ceny. W przeciwnym razie kto sie zechce zareklamowac i placic za to, jezeli liczba ewentualnych odbiorcow wyniesie powiedzmy 50 ? Kolko sie zamyka, bo oferta nie jest dla nikogo atrakcyjna. ITVL wyszlo ze zlego zalozenia i jako priorytet narzucilo sobie cene za relacje, a nie liczbe odbiorcow, do jakich ma ta relacja trafic.

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3734 Postautor: Rudy » 26 września 2011, o 18:57

antysnaper pisze:Istredzie, sprawa jest prosta. Kilkadziesiąt wpłat jest lepsze, niż nic. Rozumiem zdziwienie, że nagle trzeba płacić za coś, co do tej pory było za darmo. Ale przecież, w przeciwieństwie do abonamentu radiowo - telewizyjnego, w itvl.pl nie musisz nie musisz płacić, jeśli nie chcesz.

Masz telewizor? Zapewne. Płacisz abonament? Nie wiem - masz taki obowiązek prawny w każdym razie. Więc może skieruj swoje roszczenia w inną stronę? Lubelski ośrodek TVP ma wóz transmisyjny, środki techniczne takie, o jakich w itvl nawet się nie śni. Chcesz bezpłatnie - tam pytaj. Media prywatne nie są instytucją charytatywna, chcą zarabiać, jak każde przedsiębiorstwo.

Dobrze piszesz,trzeba podpowiedzieć jutro TVP,zmotywować ,że to mecz sezonu o awans i na reklamach do parlamentu naszych przedstawicieli mogą przy okazji zarobić.Wystarczy ,że pasek na dole będzie leciał i w przerwach między biegami migawki z kandytatami.Prezydenta Żuka też można zmotywować i Wojciechowskiego ,a nie tylko promują się na meczach i obiecanki cacanki kibicom.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Awatar użytkownika
Masi
Senior
Posty: 780
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 20:26
Lokalizacja: Lublin (Dziesiąta)

Re: Żużel w TV

#3735 Postautor: Masi » 26 września 2011, o 19:09

Rudy pisze:Dobrze piszesz,trzeba podpowiedzieć jutro TVP,zmotywować ,że to mecz sezonu o awans i na reklamach do parlamentu naszych przedstawicieli mogą przy okazji zarobić.Wystarczy ,że pasek na dole będzie leciał i w przerwach między biegami migawki z kandytatami.Prezydenta Żuka też można zmotywować i Wojciechowskiego ,a nie tylko promują się na meczach i obiecanki cacanki kibicom.

:lol: :lol: :lol: Śmiało, na pewno się uda!
-Jurek Mordel zadowolony...
- No tak...
- Żona w domu także... :D

antysnaper
Posty: 83
Rejestracja: 26 września 2011, o 13:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3736 Postautor: antysnaper » 26 września 2011, o 20:40

Popek pisze:Daliby kilka reklam w przerwach i jedna pod okienkiem i przy paru tysiacach widzow mogliby za to wziac pare tysiakow i nie stracic na reputacji, ale lepiej dla 30 osob zrobic relacje z ktorej przyjdzie im 650 zl i wkurza kibicow.


Parę tysięcy widzów oznacza relację taką, jaka była z Piły - czyli ciągłe zacięcia i niemożliwośc wejscia. Albo taką sytuację jak z Ostrowa - totalna blokadę strony. Dzieki za pomyslunek niektórych - na telebim poszło bez zacięć :)

Poza tym zapytam - skąd nagle wkurzenie kibiców? Fajnie było za darmo? Może i tak, ale wtedy i tak bez przerwy były narzekania, że się tnie, że komentatorzy, (prawda, niektórzy koledzy? Zapraszam na casting na komentatorów żużlowych i mówię to absolutnie serio). No to teraz naprawde możecie mieć powody do narzekań - ci, którzy zapłacą. Ci którzy nie, mogą narzekać na wszystko inne. To jest troche tak, jak z wyborami. Nie głosujesz - nie narzekaj na rządzących. W wyborach możesz ich zmienić.
Głupota nie boli, ale męczy bliźnich...

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#3737 Postautor: kibicLBN » 26 września 2011, o 21:05

My się zrzucamy z kumplami w pięciu i ma to sens, bo sorki jak bilet ulgowy jest dwa razy tańszy od transmisji w dziadoskiej jakości. To jest żałosne i tyle. Nikt tu nie mówi o bezpłatności tylko o racjonalnych cenach , które wyszły by na dobre kibicom i panom z itvl....Problem jest w ich tępych głowach....
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

mariusz1987
Junior
Posty: 398
Rejestracja: 4 września 2010, o 11:14

Re: Żużel w TV

#3738 Postautor: mariusz1987 » 26 września 2011, o 21:43

no cóż, wracamy na syfy i relacje z biegu 5 minut bo jego zakończeniu :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3739 Postautor: istred » 26 września 2011, o 22:06

ale wtedy i tak bez przerwy były narzekania, że się tnie, że komentatorzy, (prawda, niektórzy koledzy? Zapraszam na casting na komentatorów żużlowych i mówię to absolutnie serio).
Kolejny mądrala się znalazł. A nie dopuszcza myśli, że ktoś (w zasadzie każdy) w życiu ma inne zajęcie?
Jak mi się rząd nie podoba to też muszę startować w wyborach i pretendować do bycia premierem?

Wasz problem i wasza sprawa jak rozwiążecie sprawę transmisji. Tylko każdy Wasz klient - jak widzicie - wam mówi, że z taką opłatą jaja sobie robicie.
Chcecie zarabiać, a nie ogarniacie tego, że w ten sposób nie zarobicie.
Psujecie tylko to na co tyle czasu pracowaliście. Ale - jak już napisałem - wasz problem.
Szkoda tylko, że w jak zwykle w środowisku lubelskim nie da się zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni (żeby nie było - choćby w Ostrowie się da - pro art robi transmisje darmowe w nieporównywalnie lepszej jakości i jakoś wychodzi na swoje).

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Żużel w TV

#3740 Postautor: Popek » 26 września 2011, o 22:22

antysnaper pisze:
Popek pisze:Daliby kilka reklam w przerwach i jedna pod okienkiem i przy paru tysiacach widzow mogliby za to wziac pare tysiakow i nie stracic na reputacji, ale lepiej dla 30 osob zrobic relacje z ktorej przyjdzie im 650 zl i wkurza kibicow.


Parę tysięcy widzów oznacza relację taką, jaka była z Piły - czyli ciągłe zacięcia i niemożliwośc wejscia. Albo taką sytuację jak z Ostrowa - totalna blokadę strony. Dzieki za pomyslunek niektórych - na telebim poszło bez zacięć :)

Poza tym zapytam - skąd nagle wkurzenie kibiców? Fajnie było za darmo? Może i tak, ale wtedy i tak bez przerwy były narzekania, że się tnie, że komentatorzy, (prawda, niektórzy koledzy? Zapraszam na casting na komentatorów żużlowych i mówię to absolutnie serio). No to teraz naprawde możecie mieć powody do narzekań - ci, którzy zapłacą. Ci którzy nie, mogą narzekać na wszystko inne. To jest troche tak, jak z wyborami. Nie głosujesz - nie narzekaj na rządzących. W wyborach możesz ich zmienić.


A z Ostrowa chyba z 17 osob wykupilo transmisje i kolega Rudy mowil jaka byla jakosc, dlaczego wiec przy 17 osobach jakosc w ogole sie nie poprawila ? Taka sama jakosc byla za darmo z ostrowskiej telewizji. Jakos ostrow24 nawali reklam i oplaca im sie transmitowac dla 900 osob w tym polowa z Lublina mecze. Skoro w tak malym miescie sa chetni do reklamy to u nas nie ma ? Szczegolnie ze nadchodza wybory. Nawet jak na telebimie puscicie i przyjdzie tysiac osob to chyba jest dla kogo reklame walnac. Nawet w poprzednich meczach za free bylo zamiast ciagnika w przerwach puszczac reklamy, a nie wczesniej wszystko za darmo , a na najwazniejsze mecze sezonu 25zl... Myslac o cenach jakie mozecie wprowadzic za transmisje zeby nie cielo 10zl to juz wg mnie bylo zdecydowanie za duzo, myslalem ze jak beda jakies oplaty to ok 5zl, a tu nagle 25zl niewiadomo za co. Nawet retransmisje sa w jakosci jak z porzadniejszej komorki, ale dobra ja sie nie znam i zaden klient tez sie nie zna. Puszczajcie dla samych siebie te transmisje, po co wam kibice albo zysk z reklam.

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3741 Postautor: Deri » 26 września 2011, o 22:30

Dobrze Popek gadasz :D nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i o tym zapomniało itvl :lol:
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużel w TV

#3742 Postautor: Cooper » 26 września 2011, o 22:39

Ale ubaw mam przy tej dyskusji, blagam nie przerywajcie:) Jutro ide do Almy i mam zamiar im wygarnac, ze zle sie chyba czuja sprzedajac ser gorgonzola po 80 zl, splesnialy, smierdzacy i zapakowany w zwykly papier! Przeciez inne mleczarnie robia ser po 15 zl! I nie ma tu w ogole znaczenia, ze rok temu gorgonzoli w ogole nie bylo w ofercie. Ba, tak sobie kombinuje, ze gdyby gorgonzola byla po po 5zl/kg to kupiloby ja mnooostwo ludzi. A przeciez wystarczy pojsc do polityka jakiego, zeby ulotke do sera dolaczyl i juz bedzie mozna po 5 zl sprzedac, no niech pojda, no!
Gupi producent, gupi sklep, jak tak mozna!
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

mariusz1987
Junior
Posty: 398
Rejestracja: 4 września 2010, o 11:14

Re: Żużel w TV

#3743 Postautor: mariusz1987 » 26 września 2011, o 22:44

Żyliśmy bez transmisji tyle lat, przeżyjemy i następne, itvl narobiło smaku a teraz po prostu zepsuło sprawę i trudno im będzie to odbudować bo wielu zrazili, a transmisja z Równego będzie równie kasowa co z Ostrowa.

Awatar użytkownika
Stereeo
Junior
Posty: 458
Rejestracja: 10 maja 2009, o 22:48
Lokalizacja: Lublin/Czechów

Re: Żużel w TV

#3744 Postautor: Stereeo » 26 września 2011, o 22:47

z innej beczki.

oglada ktos dzisiejsza transmisje z wysp?
akcja warda mistrzostwo swiata :)
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3745 Postautor: RadeKas » 26 września 2011, o 22:48

Cooper pisze:Ale ubaw mam przy tej dyskusji, blagam nie przerywajcie:) Jutro ide do Almy i mam zamiar im wygarnac, ze zle sie chyba czuja sprzedajac ser gorgonzola po 80 zl, splesnialy, smierdzacy i zapakowany w zwykly papier! Przeciez inne mleczarnie robia ser po 15 zl! I nie ma tu w ogole znaczenia, ze rok temu gorgonzoli w ogole nie bylo w ofercie. Ba, tak sobie kombinuje, ze gdyby gorgonzola byla po po 5zl/kg to kupiloby ja mnooostwo ludzi. A przeciez wystarczy pojsc do polityka jakiego, zeby ulotke do sera dolaczyl i juz bedzie mozna po 5 zl sprzedac, no niech pojda, no!
Gupi producent, gupi sklep, jak tak mozna!


Wszystko sie zgadza, tylko w tym wypadku to gorgonzole sprzedaja po 15 zl, a w Almie produkt seropodobny za 80.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Grucha18
Szkółkowicz
Posty: 267
Rejestracja: 28 listopada 2010, o 19:32

Re: Żużel w TV

#3746 Postautor: Grucha18 » 26 września 2011, o 22:51

Stereeo pisze:z innej beczki.

oglada ktos dzisiejsza transmisje z wysp?
akcja warda mistrzostwo swiata :)


ja oglądam i zgodzę się z tobą w 100 % mistrzostwo świata.
Przepiękna akcja :)

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3747 Postautor: Rudy » 26 września 2011, o 22:52

antysnaper pisze:Co do uwag kolegi Rudego nie ma problemu. Nagraj sobie jakikolwiek mecz, bez dźwięku, dograj do niego własny komentarz i dostarcz do redakcji ITVL. Młode talenty zawsze mile widziane.


Ale jak pisałem problem nie dotyczył tylko komentatorów.Nie pamiętam teraz który to bieg był,ale jak przycieło obraz to zanim załapało spowrotem, pierwszego okrązenia nie widziałem i startu.Oprócz tego zdażyło sie kilka przycięć ale już delikatniejszych i tylko głównie za to mam pretensje,bo w momencie co opisałem na początku myślałem,że całkiem mnie wywali.Dobrze ktoś zauważył ,że przy wykupionych ok.20 biletów jakość powinna być idealna na dużym oknie-nie ogarneliście wraz technicznie tematu.
Co do TVP to rozmawiałem z kolegą dopiero co tam pracuje i rozmawiał z pewnymi osobami i okazuje się ,że za późno na ich usługę,bo wyjazd za granicę,druga sprawa to podobno były próby chęci kręcenia meczy żużlowych,ale z jakiś względów w klubie podziękowano ,ponieważ ITVL kręcił. :shock:
Teraz moje prywatne spostrzeżenie i proszę nie komentować tego.Wydaje mi się ,że na jakimś układzie ITVL "weszło na nasz stadion" ,a teraz jak kibiców przyzwyczaili, postanowili czerpać z tego zysk.Tylko na przyszłość w takim wypadku klub powinien się zabezpieczyć i jak relacja płatna to wołać 5-10tys min. za relacje.Jeśli to ma działać na zasadach firm prywatnych to wypadałoby tak postąpić.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że i Kwiek i Sprawka obiecywali telebimy nawet w kilku miejscach (co uważałem za przesadę),a robią nas w konia jak to było na meczu z Krakowem.Na mecz z Krakowem przyprowadziłem swoją rodzinę 6 nowych osób,bo miało być super hiper,a okazało się że było bardzo nudno,ze względu na poziom zawodów i nawet relacji na murawie nie było,która to mogłaby troszkę podkręcić atmosferę.Umówiliśmy się na deptak pod telebim ,aby usiąść w knajpce przy piwku i obejrzeć ciekawe spotkanie a tu wyszło - Obiecanki cacanki ,a głupiemu radość. I wiem,że na przyszłość więcej nie pójdą ,bo niestety narazie nie mieli okazji poznać prawdziwych emocji i teraz ja wyszedłem na idiotę ,bo namówiłem,naobiecywałem (telebimy) i d..upa z tego.Tak właśnie z nas kibiców robi się idiotów.Mam wrażenie,że temat relacji na telebimie podczas meczu był tylko po to ,aby więcej kibiców na stadion ściągnąć-nieładnie.
A było już tak pięknie...
Ostatnio zmieniony 26 września 2011, o 23:01 przez Rudy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Awatar użytkownika
MARKO
Posty: 128
Rejestracja: 27 lipca 2004, o 11:10

Re: Żużel w TV

#3748 Postautor: MARKO » 26 września 2011, o 22:56

Cooper pisze:Ale ubaw mam przy tej dyskusji, blagam nie przerywajcie:) Jutro ide do Almy i mam zamiar im wygarnac, ze zle sie chyba czuja sprzedajac ser gorgonzola po 80 zl, splesnialy, smierdzacy i zapakowany w zwykly papier! Przeciez inne mleczarnie robia ser po 15 zl! I nie ma tu w ogole znaczenia, ze rok temu gorgonzoli w ogole nie bylo w ofercie. Ba, tak sobie kombinuje, ze gdyby gorgonzola byla po po 5zl/kg to kupiloby ja mnooostwo ludzi. A przeciez wystarczy pojsc do polityka jakiego, zeby ulotke do sera dolaczyl i juz bedzie mozna po 5 zl sprzedac, no niech pojda, no!
Gupi producent, gupi sklep, jak tak mozna!


Ty chyba nie tylko pszczoły żujesz :lol:

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Żużel w TV

#3749 Postautor: Cz@rek » 26 września 2011, o 23:03

Jest na to sposób.Kogo ten mecz interesuje najbardziej oprócz nas??
Ostrów!!! Więc może i oni zrobią kolejną transmisje i będzie każdy zadowolony 8) :D

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3750 Postautor: meesha » 26 września 2011, o 23:31

Na mecz z Krakowem przyprowadziłem swoją rodzinę 6 nowych osób,bo miało być super hiper

Serio spodziewałeś się emocji w tym meczu? Rozumiem, że sam byłeś na żużlu dopiero drugi raz... :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...