Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3676 Postautor: ravajas » 25 września 2011, o 09:12

skąd wiesz?

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3677 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 13:00

harry pisze:
Jinxsior pisze:Czy ktoś wie w jaki sposob i gdzie mozna zaplacic za jutrzejsza transmisje z Ostrowa ??
Bylbym wdzieczny za informacje.

Wchodzisz na stronę ITVL i naciskasz zakładke LIVE. Tam się rejestrujesz, potem logujesz i potem juz tylko musisz mieć na karcie 25,25zł.


Może ja inaczej zapytam.
Zna ktos może jakieś miejsce-typu bar- gdzie będzie ta wykupiona transmisja na większym ekranie leciała?
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Awatar użytkownika
Chaser
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 czerwca 2011, o 12:05

Re: Żużel w TV

#3678 Postautor: Chaser » 25 września 2011, o 13:12

ravajas pisze:
Chaser pisze: itvl trochę zarobi i może pomyśli o jakimś lepszym sprzęcie do transmisji. Wystarczy, że za bilety zdzierają
Na miły Bóg! kto zdziera za bilety? ITVL???? :shock: :shock: :shock:



a czy ja napisałem, że ITVL zdziera za bilety? chodziło mi o ten żużel w Lublinie bo gdzie się nie spojrzymy (itvl, stadion) to ceny są za stanowczo za wysokie

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3679 Postautor: Sledzio » 25 września 2011, o 13:34

janek pisze:Czy płacąc 25zł,mamy pewność że część z tej kwoty pójdzie dla klubu, a nie całość do kieszeni właściciela itvl ??

I tu powinno Cię guzik interesować :)

Awatar użytkownika
turex
Posty: 75
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, o 12:35
Lokalizacja: Dominów

Re: Żużel w TV

#3680 Postautor: turex » 25 września 2011, o 15:05


Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3681 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 15:55

No ładnie,a ja o 15tej wykupiłem itvl :shock: :(
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3682 Postautor: Tobuls » 25 września 2011, o 15:56

I jaka jakość ?
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

majster
Posty: 77
Rejestracja: 25 lipca 2010, o 16:46

Re: Żużel w TV

#3683 Postautor: majster » 25 września 2011, o 15:57

i jak jakość? :D

Czaroo
Posty: 29
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 13:00

Re: Żużel w TV

#3684 Postautor: Czaroo » 25 września 2011, o 16:05

Chaser pisze:a czy ja napisałem, że ITVL zdziera za bilety? chodziło mi o ten żużel w Lublinie bo gdzie się nie spojrzymy (itvl, stadion) to ceny są za stanowczo za wysokie


Taki bilet do kina to dziś chyba koło 18zł więc te 22 na stadionie to chyba nie jest jakaś specjalna przesada...a itvl no cóż, może sami załapią o co chodzi...

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3685 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 16:14

Jakość taka sama praktycznie jak zawsze.Też czasami przytnie się i rozdzielczość na dużym oknie słaba.
Ogólnie kasa za duża za taką jakość i powolne i flegmatyczne sylabowanie Kwieka.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Czaroo
Posty: 29
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 13:00

Re: Żużel w TV

#3686 Postautor: Czaroo » 25 września 2011, o 16:18

Takie rzeczy tylko w itvl :D
Porażka na całego...

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3687 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 18:44

Czas wystawić opinie,może itvl pójdzie po rozum do głowy.Za tą kwotę 25.25zł klient którym ja byłem jednym z nielicznych 20osób wymaga ciut więcej,oprócz słabej jakości obrazu i dwóch komentatorów z przypadku J.Siwka i A.Kwieka.Plączecie się panowie jak mówicie,co raz są wpadki w postaci źle gramatycznie wymówionego słowa,jak się za coś bierze pieniądze to i odpowiedzialność.
Mecz na Ukrainie miał być dla wszystkich kibiców żużla wielkim wydarzeniem,a nie tylko dla bogatszej elity,więc jeśli przekaz będzie droższy niż 10zł ja reygnuje za taką relacje.Zawsze znajdzie się pare osób co się razem spotykają i zrzucają ,aby przy piwku posiedzieć 10-30osób,życzę powodzenia.Myślałem,że będzie super impreza przy telebimie na mieście jak to było obiecywane,czy naprawde miasto nie stać wydać 10tys. złotych aby całe rodziny się pobawiły,myśle że by to starczyło.Można reklamy póścić w przerwach i dorobić więcej.

Dodam jeszcze ,że relacje wykupiłem w ostatniej chwili o 15tej ,bo na Syfach pisali,że składy potwierdzone i miało być fajne widowisko,ale to pewnie zarząt Piły do końca oszukiwał i nie informował jaka jest prawda.Jeszcze mnie szlag trafił ,że lepsza jakościowo była transmisja za darmo :lol: .
Ostatnio zmieniony 25 września 2011, o 18:58 przez Rudy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Awatar użytkownika
Chaser
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 czerwca 2011, o 12:05

Re: Żużel w TV

#3688 Postautor: Chaser » 25 września 2011, o 18:51

20 osób to i tak dużo. Ten pomysł z reklamami między biegami nie jest zły. Ja ani złotówki nie zapłacę za taki badziew.

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3689 Postautor: Tobuls » 25 września 2011, o 19:20

To sobie zarobili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

Awatar użytkownika
MARKO
Posty: 128
Rejestracja: 27 lipca 2004, o 11:10

Re: Żużel w TV

#3690 Postautor: MARKO » 25 września 2011, o 19:36

Chytry dwa razy traci oby zawsze tyle zarobili !
Myślę że na takiej transmisji można zarobić tyle samo tylko na jednej reklamie kandydata do sejmu , a tak mają niezła antyreklamę ! Dział marketingu i reklamy kiepski !

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3691 Postautor: Deri » 25 września 2011, o 19:40

A ja mysle ze mecz z Rownem bedzie meczem na awans proponuje zeby itvl teraz wzieła za transmisje 100zł bedzie kupe chetnych :lol: :lol: :lol: :lol:
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3692 Postautor: jerry78 » 25 września 2011, o 19:59

Rudy pisze:Myślałem,że będzie super impreza przy telebimie na mieście jak to było obiecywane,czy naprawde miasto nie stać wydać 10tys. złotych aby całe rodziny się pobawiły,myśle że by to starczyło.Można reklamy póścić w przerwach i dorobić więcej.


A skąd wiesz, że nie będzie super imprezy przy telebimie na mieście? Nie widziałem nigdzie oficjalnej informacji na ten temat, więc jeszcze nic nie jest przesądzone.

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3693 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 20:04

jerry78 pisze:
Rudy pisze:Myślałem,że będzie super impreza przy telebimie na mieście jak to było obiecywane,czy naprawde miasto nie stać wydać 10tys. złotych aby całe rodziny się pobawiły,myśle że by to starczyło.Można reklamy póścić w przerwach i dorobić więcej.


A skąd wiesz, że nie będzie super imprezy przy telebimie na mieście? Nie widziałem nigdzie oficjalnej informacji na ten temat, więc jeszcze nic nie jest przesądzone.


To chyba inne fora czytamy,albo Ty słabo forum czytasz.Już napisał Harry ( J.Siwek),który blisko teraz współpracuje z itvl,że relacja na żywo ma być płatna w formie jak dziś.
Chyba że po dzisiejszym dniu wyciągną wnioski i będzie inaczej,jak od początku planowano.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3694 Postautor: jerry78 » 25 września 2011, o 20:15

Niech będzie tak jak piszesz.
Ostatnio zmieniony 25 września 2011, o 21:43 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3695 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 20:28

Nie będę z Tobą polemizował.Temat telebimów narazie jest zamkniety.To samo miało być na meczu z Krakowem,miały być telebimy na murawie,aby śledziś przebieg innego spotkania i kto był to widział jak było.Bardzo bym chciał ten telebim,a nawet kilka tak jak to było obiecywane,ale realia są inne i zobaczymy co z tego wyjdzie.Już mamy minusa w postaci terminu spotkania.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3696 Postautor: Torsen » 25 września 2011, o 22:10

Rudy pisze:J.Siwka i A.Kwieka.Plączecie się panowie jak mówicie,co raz są wpadki w postaci źle gramatycznie wymówionego słowa
Rudy pisze:miało być fajne widowisko,ale to pewnie zarząt Piły do końca oszukiwał.

Panowie Siwek i Kwiek, dzięki Tobie, mają przynajmniej przy kim podciągnąć swoją polszczyznę na wyższy poziom, satysfakcjonujący najbardziej wrażliwe i purystyczne potrzeby słuchaczy.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3697 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 22:23

Torsen pisze:
Rudy pisze:J.Siwka i A.Kwieka.Plączecie się panowie jak mówicie,co raz są wpadki w postaci źle gramatycznie wymówionego słowa
Rudy pisze:miało być fajne widowisko,ale to pewnie zarząt Piły do końca oszukiwał.

Panowie Siwek i Kwiek, dzięki Tobie, mają przynajmniej przy kim podciągnąć swoją polszczyznę na wyższy poziom, satysfakcjonujący najbardziej wrażliwe i purystyczne potrzeby słuchaczy.


Szukaj dziury w całym,tylko mi za to co pisze nikt nie płaci.Dalej stukajcie na pusto w klawiature,tylko Ty możesz mi wytknąć błędy z forum,bo relacji live w wykonaniu itvl nie widziałeś i nie możesz samemu ocenić.Szkoda gadać widać ile osób interesuje naprawdę nasz awans.Widze na tym forum jak nie macie argumentów ,to szukacie w jaki to sposób komuś dopiec.
Nie wiedziałem,że ty taki masz elokwenty język i purystyczną dbałość o szczegóły :lol: .Ciekawy jestem czemu taki inteligent nie wykupił relacji jak teraz tyle masz do powiedzenia.
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3698 Postautor: meesha » 25 września 2011, o 22:42

Rudy pisze:bo relacji live w wykonaniu itvl nie widziałeś i nie możesz samemu ocenić

Ja widziałem więc mogę ocenić :)
Rudy pisze:są wpadki w postaci źle gramatycznie wymówionego słowa

Rudy pisze:jeśli przekaz będzie droższy niż 10zł ja reygnuje za taką relacje

Dziękuję, pozdrawiam :D

Ty - w przeciwieństwie do komentujących na żywo - masz możliwość przeczytać na spokojnie i poprawić błędy w poście przed jego wysłaniem "w eter". Na przyszłość polecam :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3699 Postautor: Rudy » 25 września 2011, o 22:48

W przeciwieństwie do innych ja nie czytam tego co pisze,bo forum to nie gazeta i błędy mnie nie interesują.Ale to fajnie,że tylu polonistów jest na forum,czyli w szkołach promocja trwa :lol: .
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3700 Postautor: meesha » 25 września 2011, o 22:52

Skoro nie czytasz tego co piszesz to może lepiej w ogóle nie pisz. Nie wiem o jaką promocję w szkołach chodzi, bo już dawno w szkole nie byłem, ale szacunek do własnego języka trzeba mieć. Jeśli masz z tym taki problem to chętnie pomogę. Wystarczy jedno kliknięcie w magiczny krzyżyk w prawym dolnym rogu postu...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...