Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Mokatte
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2008, o 05:20

Re: Żużel w TV

#6401 Postautor: Mokatte » 28 sierpnia 2017, o 10:38

Lubelska.tv odwala kawał dobrej roboty i dzięki nim mamy możliwość (tak, jest to opcja, za którą możesz zapłacić jak Ci odpowiada, ale możesz czytać relację z SF za darmo jeśli wolisz) oglądania wyjazdowych meczów naszej drużyny, co jest ewenementem w II lidze. Mało tego, transmisja jest bardzo stabilna, w większości przypadków, takie relacje kończą się zrywanym przekazem, zacinaniem, tragiczną jakością. Tutaj poza oczywistą wpadką, generalnie jest rewelacja. Płynnie, wysoka jakość, komentarz, powtórki(!). Ale nie, przyjdzie taki korzeń i będzie marudził i pluł żółcią bo ktoś inny dostał za darmo. Straszne.

Jeśli czyta to ktokolwiek z lubelskiej.tv to szczerze gratuluję, dziękuję za transmisje, i życzę wytrwałości i powodzenia!

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6402 Postautor: $korzen$ » 28 sierpnia 2017, o 10:46

Ja pi***ole no skad sie tacy ludzie biora :lol: wykupilem transmisje z Poznania, zadzialal mi dopiero 4 kod i obejrzalem mecz od 6 biegu, w Ostrowie przez 4 pierwsze biegi balet a na koncu rekompensata dla kibicow z Ostrowa. A taki Mokatte dziwi sie mojej LEKKIEJ irytacji. Napisz mi, gdzie pluje zolcia w strone lubelskiej tv? czy cos co napisalem nie jest zgodne z prawda ?? Moze mialem jakiegos na prawde pieprzonego pecha co do dwoch transmisji o ktorych napisalem, reszty nie ogladalem bo albo nie moglem albo bylem na stadionie. Nie bede slodzil i robil reklamy komus, kto poki co niczym szczegolnym nie mnie zadziwil. Kumasz teraz o co mi chodzi?? jezeli na prawde nie lapiesz kontekstu mojej wypowiedzi to na prawde opadaja mi rece. Byles na ich fejsie w trakcie baletu? przeciez tam byla lawina komentarzy maksymalnie zirytowanych kibicow. Ja zwrocilem tylko uwage, ze rekompensata jest dla lubelskich kibicow po prostu z d**y a i cena MOGLABY BYC nizsza, ale sie jej nie domagam, bo chcac obejrzec swoja druzyne zaplacilbym i 37zl. Po prostu nastepnym razem fajnie by bylo, jakby dali jakas opcje skierowana do lubelskich kibicow zamiast robic z nas idiotow w bialych rekawiczkach. TYLE PANI/PANIE MOKATTE.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6403 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 10:55

$korzen$ pisze:1/ (...) to nie zabrania mi napisania obiektywnej opinii (...)
2/(...) ale mam prawo napisac opinie, co sadze o wysokosci tej ceny(...)
3/do przyszlego sezonu moze pojda z profesjonalizmem troche do gory.

4/Ja pi***ole no skad sie tacy ludzie biora :lol:

1+2/ nikt Ci tutaj nie zabrania, piszesz co chcesz, a kto z tv chce poznać Twoją opinię o sobie, na pewno tu dotrze
3/ coś mi tu przebłyskuje ... jakby odrobina optymizmu?
4/ uwierz, że nie wszyscy chodzą za tobą gęsiego, są ludzie z własnymi przemyśleniami.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2017, o 11:09 przez InDorka, łącznie zmieniany 1 raz.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6404 Postautor: $korzen$ » 28 sierpnia 2017, o 11:08

InDorka pisze:
$korzen$ pisze:1/ (...)to nie zabrania mi napisania obiektywnej opinii (...)
2/(...)ale mam prawo napisac opinie, co sadze o wysokosci tej ceny(...)
3/do przyszlego sezonu moze pojda z profesjonalizmem troche do gory.

4/Ja pi***ole no skad sie tacy ludzie biora :lol:

1+2- nikt Ci tutaj nie zabrania, piszesz co chcesz, a kto z tv chce poznać Twoją opinię o sobie, na pewno tu dotrze
3/ coś mi tu przebłyskuje ... jakby odrobina optymizmu?
4/ uwierz, że nie wszyscy chodzą za tobą gęsiego, są ludzie z własnymi przemyśleniami.



Po pierwsze, co chcialas mi tym postem udowodnic?

Po drugie, tak jak inni przedmowcy wyrazilem swoja opinie, do tego sluzy forum, jezeli mam jakies "ale" to o tym mowie, nie mam obowiazku ani zwyczaju slodzic komus przy tylku jezeli jakosc zaoferowanego produktu nie do konca spelnila moje oczekiwania. Jezeli idziesz do mechanika z autem, mechanik spierdzieli Ci robote i zamiast rekompensaty mowi Ci, ze nastepnemu klientowi na pewno zrobi dobrze bo na podstawie twojego auta bedzie wiedzial jak sie za to zabrac to co robisz? polecasz go znajomemu i przybijasz piatke mechanikowi?

Jestem urodzonym optymista, gdyby tak nie bylo, juz dawno nie chodzilbym na zuzel w Lublinie :lol:

No i brawo, ilosc ludzi z wlasnymi przemysleniami swiadczy o inteligencji spoleczenstwa, niestety w kazdym spoleczenstwie znajdzie sie frajer, ktory mimo, ze jest dymany na kazdyk kroku powie Ci, ze wszystko zrobi najlepiej a Ci co go dymaja wcale tego nie robia i sa zajebisci.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6405 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 11:14

Niczego Ci nie chcę udowadniać, bo to niemożliwe.
Piszę spokojnie, przedstawiam własną opinię, ale Ty to masz chyba za krótki lont... ;-) nie uwaźasz ?

I jeszcze jedno - zmień mechanika :lol:
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6406 Postautor: $korzen$ » 28 sierpnia 2017, o 11:28

Nie uwazam.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6407 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 11:45

Szkoda, byłbyś wtedy fajniejszy :-D

Wszyscy wiemy, że głosujemy rękami, nogami ale też sms'ami i przelewami.
Jeżeli towar się nie sprzeda, trzeba będzie zejść z ceny. Dopóki jednak interes jest rentowny, cena zostanie na tej samej wysokości, a co to znaczy?
Więcej jest osób którym to pasuje niź etatowych malkontentów i narzekaczy.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6408 Postautor: istred » 28 sierpnia 2017, o 11:51

Lubelska.tv jest w tym przypadku monopolistą i trudno stosować do niej zasady rynku ;)

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6409 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 11:56

Pisałam wyżej, że dopóki nikt nam nie zaoferuje tańszej transmisji o podobnej jakości to płacimy 17 zł.
albo czekamy na bezpłatną retransmisję ok środy.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6410 Postautor: $korzen$ » 28 sierpnia 2017, o 12:06

InDorka pisze:Szkoda, byłbyś wtedy fajniejszy :-D

Wszyscy wiemy, że głosujemy rękami, nogami ale też sms'ami i przelewami.
Jeżeli towar się nie sprzeda, trzeba będzie zejść z ceny. Dopóki jednak interes jest rentowny, cena zostanie na tej samej wysokości, a co to znaczy?
Więcej jest osób którym to pasuje niź etatowych malkontentów i narzekaczy.




InDorka ale Ty nadal nie rozumiesz jednego, nawiazala sie dyskusja na temat transmisji z Ostrowa i formy rekompensaty zaproponowanej przez lubelska.tv, ja napisalem wprost, ze dla mnie ta rekompensata jest z d**y, bo ja nic z tego nie mam i ide o zaklad o dobra Whisky, ze 90% ludzi, ktorzy ogladali transmisje z Ostrowa rowniez miec z tego nic nie bedzie. Narzekam nie wprost na lubelska.tv bo jakbym byl takim narzekaczem jak sugerujesz, to bym nie wykupil transmisji z Ostrowa po przygodaach z Poznaniem. Bardziej chodzi mi o forme rekompensaty, ktorej forma jest moim zdaniem smieszna i skierowana do Ostrowiakow i tepych lubelskich Januszy, ktorzy albo sa zbyt glupi, zeby to wylapac albo ciesza sie, ze oszczedza na bilecie siedzac w domu. Przeczytaj sobie od poczatku moje wypowiedzi w tym temacie i na pewno zrozumiesz o co mi chodzi, jezeli nie daj Boze pojutrze zlamie reke czy noge to tranmisje z Gniezna rowniez wykupie, nawet jak bedzie za 37zl. Usiade do niej jednak z melisa albo dobrym jointem, bo baletu poraz kolejny nie zniose, otworze przy okazji wszystkie skrzynki meilowe na wypadek, jakby znowu jakis kod nie zadzialal. Ja jezeli sie za cos biore, to tylko wtedy, kiedy wiem, ze nie jest to ponad moje mozliwosci i kompetencje. Tym samym powinna sie kierowac lubelska.tv biorac przy tym kase MOIM ZDANIEM spora jak na pojedynczy mecz II ligi zuzlowej. Nie umiem tego bardziej wytlumaczyc. Odsylam do wczesniejszych wypowiedzi i wszystko na pewno zlozy Ci sie w calosc i wyciagniesz odpowiednie wnioski.

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#6411 Postautor: go! » 28 sierpnia 2017, o 12:11

InDorka pisze:Szkoda, byłbyś wtedy fajniejszy :-D

Spokojnie...
Mi akurat przeszlo, ale pamietam jak bylem wkurzony i nie zamierzam korzenia nawracac.
Daj mu zyc po swojemu, nie kazdy chodzi za Toba gesiego :P

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6412 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 12:21

$korzen$
Wszystko czytam na bieżąco, złożyłam w całość, mam wyciągnięte wnioski i doskonale Cię rozumiem.
Ale Ty chyba opuściłeś mój wpis o nauce chodzenia.
Ja przewracałam się co krok.
Im zdarzyła się tak poważna wpadka pierwszy raz, pierwszy raz wymyślili taki rodzaj rekompensaty.
Poczytali opinie - i gdyby drugi raz nawalił im sprzęt, wezmą mam nadzieję pod uwagę opinie odbiorców.
Wszyscy uczymy się na własnych błędach, wiem to jest banał, ale taka jest prawda.
Jak nawalą drugi raz i powtórzą pierwsze błędy, zostaną sami do sfinansowania wyjazdu.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6413 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 12:32

go! pisze:Spokojnie...

Mam się ciszej śmiać :lol: ?
nie kazdy chodzi za Toba gesiego :P

Ich strata :lol:
Nikogo nie nawracam, każdy pisze we własnym imieniu to co myśli.
Nie pomagaj mu, on się umie sam bronić.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6414 Postautor: $korzen$ » 28 sierpnia 2017, o 12:45

Chyba nie tylko ja mam za krotki lont 8)

Z jednego InDorka nie wybrniesz, mial byc zuzel, byl zuzel przeplatany baletem. Przeprosiny pojda nie do tych co ten spektakl ogladali ale do "kolegow" z Ostrowa. To nie wymaga na prawde zadnego komentarza. Ja juz sie pocil nad klawiatura w tym temacie nie bede, zrobia z tym co zechca. ITVL nie wyciagal wnioskow z bledow i juz dawno ich nie ma.

tck
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Żużel w TV

#6415 Postautor: tck » 28 sierpnia 2017, o 13:02

Nie oglądałem transmisji bo byłem w Ostrowie ale przez telefon słyszałem bluzgi znajomych.
Rekompensata jak sama nazwa wskazuje powinna byc dla tych co ponieśli szkodę, stratę- więc wg mnie do wyboru- albo zwracamy kase albo dajemy kolejną (do wyboru) transmisję za free- i kto chce ogląda domowy z Ostrowem, a kto chce czeka na ewentualny następny mecz wyjazdowy.

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#6416 Postautor: go! » 28 sierpnia 2017, o 14:24

InDorka pisze:Nie pomagaj mu, on się umie sam bronić.

Jesli uwazam ze ma prawo miec takie zdanie i ze nie musisz go prostowac na sile, to mu pomagam i go bronie tak?
A na Ciebie zapewne bezczelnie naskoczylem bez dania racji.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6417 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 15:51

go! pisze:A na Ciebie zapewne bezczelnie naskoczylem bez dania racji.

Po pierwsze to niepotrzebnie wciąłeś się, nic nowego przecież nie wniosłeś (przepraszam, jeśli to zabrzmiało niegrzecznie).
Możesz pomagać, bronić i osłaniać całe forum, a ja i tak napiszę to co myślę.
Ale skąd przyszło Ci do głowy ostatnie, zacytowane wyżej zdanie...nie mam pojęcia. Lepiej zrobisz pisząc we własnym imieniu bez podejrzewania co ja sobie myślę, ńie myśl za mnie, ok?
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#6418 Postautor: go! » 28 sierpnia 2017, o 15:57

Bolesna jestes..

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6419 Postautor: InDorka » 28 sierpnia 2017, o 16:00

Zgadzam się.
Jak ja usłyszę niewygodną prawdę o sobie, to też mnie boli. ;-)
I na tym może poprzestańmy, dalsza rozmowa nie ma sensu.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#6420 Postautor: mikas » 28 sierpnia 2017, o 19:09

A dla mnie wystarczającą rekompensatą jest to, że go! będzie miał najbliższy mecz za darmoszkę :) a że przy okazji też ostrowiaki - trudno ;) Nie bądźmy psami ogrodnika ;)
Być może dzięki temu, że transmisja z meczu wyjazdowego w Gnieźnie będzie płatna i tv zarobi, będziemy mogli za rok oglądać transmisje z I ligi, bo ktoś uzna, że jest to opłacalne pod względem ekonomicznym. Gdyby dali nam wyjazd do Gniezna za darmo być może tv by do interesu dołożyła i za rok ktoś z szefostwa by uznał, że z tej mąki chleba nie będzie i zakończył projekt pt. żużel w lubelska.tv. Popatrzcie na problem trochę szerzej niż jedynie na to, że rekompensata jest dla większości żadna.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#6421 Postautor: go! » 3 września 2017, o 19:39

Z sytuacja z Emilem nie dyskutuje, bo trudno powiedziec, ale tego Dudka to mogl Pawel pusic.
A tak na marginesie, to fajnie slychac komu sprzyjaja komentatorzy :)
(nie mowiac juz o Cegielskim)

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4523
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Żużel w TV

#6422 Postautor: tezetomaniak » 3 września 2017, o 21:09

Wykluczenie Thorssella to jakaś farsa :lol: Rozumiem, że mogło oślepić słońce, ale od czegoś są powtórki...

Ge(L)o
Trener
Posty: 3273
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#6423 Postautor: Ge(L)o » 4 września 2017, o 08:27

Sędzia nie przepada za Falubazem po prostu :)
Mnie też dziwi, że sędziowie mając dostęp do powtórek robią spore błędy. Ostatnio wprowadzili wideoweryfikacje w piłce (VAR) i sędziowie (szczególnie jeden polski międzynarodowy) nawet po obejrzeniu powtórki podejmują błędne decyzje.

Nadal nie potrafię zrozumieć (i chyba już nie zrozumiem) dlaczego sędziowie karzą zawodników, którzy wygrywają start. Ok jak się czołgają przez metr, żeby ten start ukraść. Ale sytuacja jest taka, że stoją nieruchomo i jeden po prostu się wstrzela w moment startowy i wygrywa. Sędzia przerywa... Dlaczego ? Nierówny start ? Wszystkie biegi Miesiąca powinny być tak przerywane, bo ewidentnie zostaje i też jest nierówny start.
Początkowo myślałem, że jest to widzimisię jednego czy drugiego arbitra, ale musi być na to jakiś paragraf skoro wszyscy tak "gwiżdżą". Trochę mnie to irytuje, bo za moich czasów jak nie było dotknięcia taśmy to jechali dalej.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4041
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#6424 Postautor: ravajas » 4 września 2017, o 08:40

Ge(L)o pisze: (...)bo za moich czasów (...) jechali dalej.

Pamiętam. Wtedy był prawdziwy żużel, mężczyźni na motocyklach...

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4941
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#6425 Postautor: RadeKas » 4 września 2017, o 08:49

Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.