zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 27 września 2020, o 02:57

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1324 Następna

Ktorego z tych zawodnikow widzialbys w naszych barwach w sezonie 2021?
Kubera 17%  17%  [ 37 ]
Smektala 2%  2%  [ 5 ]
Kolodziej 11%  11%  [ 23 ]
Lambert 27%  27%  [ 58 ]
Lidsey 0%  0%  [ 1 ]
Miskowiak 3%  3%  [ 7 ]
Cierniak 26%  26%  [ 57 ]
Przedpelski 0%  0%  [ 0 ]
Woryna 2%  2%  [ 4 ]
Kasprzak 0%  0%  [ 1 ]
Prz. Pawlicki 3%  3%  [ 6 ]
Wozniak 1%  1%  [ 2 ]
Trofimow 1%  1%  [ 2 ]
Miesiac 2%  2%  [ 5 ]
Zengota 4%  4%  [ 9 ]
Liczba głosów: 217
Autor Wiadomość
Senior

Ja mam takie przeczucie że ten Kołodziej wyląduje w Grudziądzu. Najbardziej go potrzebują i mają górkę z kontraktu Łaguty i według mnie najbardziej bedą zdeterminowani żeby go pozyskać.

Kadrowicz

A ja wątpię by tam trafił. To raczej nie jest gość, który tylko liczy zera na kontrakcie, a GKM na chwilę obecną jest kandydatem nr. 1 do spadku z ligi. Nie mają juniorki, dwóch dobrych, ale nie rewelacyjnych obco: Bjerre i Pedersen i Buczka, który od 2 lat szuka prędkości. W budżecie pewnie jakaś kasa się znajdzie, ale przy takiej juniorce, to oni potrzebują ze dwóch kozaków do walki. Czy Kołodziej, mając do wyboru niemal każdy klub w Elidze, wybierze walkę o utrzymanie? Wątpię.

W Motorze też go nie będzie.

Dla Torunia ten przepis tez jest o kant dupy potłuc. Mieli właściwie skompletowaną seniorke: Doyle + dwa Holdery. A teraz robi się problem, bo do odstrzału jest Chris, ale wtedy ryzykują kosą z Jackiem, który do brata jest mocno przywiązany. Wiec co w tej sytuacji zrobić? Zrezygnować z Doyle'a? Czy może z obu Holderów? Z Kulakova chcieli zrobić Polaka, ale nie wiadomo, czy się uda. Jeśli nie, to mają dwóch Polaków do wyjęcia. Na juniorkę ma dojść ponoć Żupiński i to nie jest zły transfer. W każdym razie mieli wejśc na pełnej k**** do Eligi, a szykuje się raczej sezon na przetrwanie.

Trener
Awatar użytkownika

A może Woźniak? Przy 2 Polakach Stal będzie miała Zmarzlika i ciągle podpisanego Kasprzaka, z którym coś muszą zrobić. Szymon po dobrej końcówce sezonu może dyktować warunki, dlaczego miałby nie trafić do nas?

Senior

Wożniak na 10000% nie trafi do nas :)

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Trener
Awatar użytkownika

CKM1946 pisze:
Ja mam takie przeczucie że ten Kołodziej wyląduje w Grudziądzu. Najbardziej go potrzebują i mają górkę z kontraktu Łaguty i według mnie najbardziej bedą zdeterminowani żeby go pozyskać.
Kołodziej w Grudziądzu? Przecież to kompletnie bez sensu. Grudziądz to gołodupcy. Tor to antykołodziej. On tam nigdy nie pójdzie. Strzał w kolano i dla Koldiego i dla Grudziądza.

Senior

Gorzów juz odpuścił Lamberta, mam nadzieję, ze z naszego powodu.

Trener
Awatar użytkownika

TreleMorele pisze:
Wożniak na 10000% nie trafi do nas :)

A możesz to rozwinąć?

Kadrowicz

Wozniak to zawodnik jednego toru. Tego w Gorzowie. Jemu po prostu owal Stali wybitnie pasuje i m.in dlatego cieżko go stamtą ruszyć. Jasne, zdarzają mu sie wyskoki jak w Lesznie na IMP, ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę. Sam byłem jego zwolennikiem przed tym sezonem i chętnie widziałem go w Lublinie, ale obserwując jego jazdę w tym roku, torchę zrewidowałem poglądy. Poza tym to typowy startowiec. Start - kreda - meta. Jak odjedzie od krawęznika, nawet na torach, na których da się wyprzedzać, to zmienia się w Dawida Lamparta - mijają go jak tyczkę.

Raczej nie jest to gość, który nas zbawi

Trener
Awatar użytkownika

Zawodnik jednego toru, ale miewa wyskoki i ciągle jeszcze może się rozwinąć. Kasprzakiem czy Przemkiem ryzykujemy że moga nie pojechać na żadnym. Też uważam go za bardzo nierównego zawodnika, wcale nie lepszego niż Zengota przed kontuzja, ale jeśli Kołodzieja nie uda się wyciągnąć, a Woryna i Przedpelski będą w Czewie, to już naprawde nie ma z czego wybierac

Trener
Awatar użytkownika

Robson pisze:
Gorzów juz odpuścił Lamberta, mam nadzieję, ze z naszego powodu.

Masz na to dowody? ;)

http://www.infinitius.pl - fotografia ślubna
https://www.instagram.com/hominitius_fotografia_wnetrz

Junior

^ Też tak wnioskuje. Głównie po ostatnich przekazach medialnych tamtejszego prezesa na temat Marcusa Birkemose. Lecz wiadomo oficjalne komunikaty zweryfikują wszelakie przypuszczenia :)

Kadrowicz

Bo nie sledzicie piekarni :P

Wczoraj Lambo był juz ugadany w Toruniu. Dzisiaj jest W Grudziądzu

Tak czy siak, za Roberta trzeba bedzie solidnie przepłacić.

Awatar użytkownika

Potrzeba nam trzech ogniw - polskiego seniora,zawodniku do 24 roku życia i juniora.
Kandydaci
Polski senior - Kołodziej,Kubera,Przemysław Pawlicki,Kasprzak
Zawodnik do 24 roku życia - Lambert,Paweł Łaguta,Trofimow,Michaiłow,Patrick Hansen
Junior - Cierniak,Konieczny,Wojdyło
Matejowi Zagarowi trzeba już niestety podziękować z udany sezon w Lublinie.

Kadrowicz

Kubera nie odejdzie z Leszna. Tak samo Smyk. Naprawdę nie liczyłbym na to.

Od Michailowa, Trofimova, Łaguty czy Hansena dwa razy lepsi są choćby Lyager, Jakobsen czy Jeppesen.

Wojdyło kończy wiek juniora. Konieczny to melodia bardzo dalekiej przyszłości.

Z juniorów sensowe opcje to tylko Cierniak i Miskowiak - zawodnicy już gotowi na Eligę i faktyczne, realne wzmocnienie. Ponadto Żupiński i Szostak. Ale Żupiński to spore ryzyko, a na dodatek jest drogi, bo trzeba płacić Gdańskowi za wyszkolenie. No i przeprowadzka na drugi koniec Polski tez jest mało prawdopodobna, skoro po drodze ma choćby Toruń czy Grudziądz. Szostak to lepiej niż Konieczny, ale jak dla mnie za wcześnie na Eligę dla niego.

Mamy wszystkie argumenty, żeby ściągnąć Cierniaka. Starszy Mirek lubi się z Kępą, pozytywnie wypowiada się o klubie i prezesie. Kępa załatwił Mateuszowi silniki od Kowalskiego przed sezonem. Lublin jest stosunkowo najbliżej Tarnowa, wiec logistycznie też się zgadza. Finansowo też jesteśmy konkurencyjni dla reszty, szczególnie w sytuacji, gdy Wrocław wypadł z gry. Kuba nie powinien tego spieprzyć.

Trener
Awatar użytkownika

Żałosne jest to jak Leszno przepycha kolejne zmiany w regulaminie, aby utrzymać swoją przewagę nad resztą stawki, nie rezygnując przy tym z wychowanków. Przecież to proste jak drut i jasne jak słońce. Trzeba zrobić miejsce młodszemu seniorowi, czyli odsunąć starszeo - lepszego. Powoduje to osłabienie siły zespołu - jak temu zaradzić? Osłabić pozostałych jeszcze bardziej! Kpina.

Awatar użytkownika

Tyle że Jakobsen będzie w Toruniu Lyager w Częstochowie a Jeppesen w Zielonej Górze.
W Gorzowie Bickmose,Wrocławiu Czugunov a Leszno swoich ma.
Lambertowi zostaje do wyboru Lublin lub Grudziądz ;)

Senior

Gdyby się okazało, że rzeczywiście uda się wyrwać Lambo i Cierniaka, to ja bym nie kombinował i stawiał na Zengiego.

Trener
Awatar użytkownika

Retrospeedway pisze:
Tyle że Jakobsen będzie w Toruniu Lyager w Częstochowie a Jeppesen w Zielonej Górze.
W Gorzowie Bickmose,Wrocławiu Czugunov a Leszno swoich ma.
Lambertowi zostaje do wyboru Lublin lub Grudziądz ;)

No tak, bo Toruń, Czewa, Falubaz i Stal z miejsca postawia na swoich (obecnych lub dawnych) zawodników mimo że nic nie gwarantują. A Lambert to w ogóle będzie się prosił żeby wziął go ktoś z Ekstraligi...

PS. Grudziądz ma Lachbauma. To chyba Lambo zostaje bez wyboru

Kadrowicz
Awatar użytkownika

Raf pisze:
Gdyby się okazało, że rzeczywiście uda się wyrwać Lambo i Cierniaka, to ja bym nie kombinował i stawiał na Zengiego.

Ja tak samo.

Trener
Awatar użytkownika

A ja nie.

Kadrowicz

Przecież my mamy Trofimova. Także sorry Lambert, pierwsza liga czeka

Trener
Awatar użytkownika

Dałbym mu 700 zl/pkt i niech całuje Zarząd po nogach

Zawodowiec

Jeśli prawdą jest to, co gdzieś tam ptaszki śpiewają i pewien ekstraligowy klub ma spore kłopoty finansowe to odpuściłbym (ze smutkiem) Lamberta (o ile w ogóle w Elidze to wejdzie ale to prezesi pewnie juz wiedzą) i atakował o mocnego polskiego zawodnika, a na U24 albo wziął jakiegoś zdolnego Duna/Rosjanina albo zostawił Trofimowa, który jeździecko jest przecież ogarnięty, kłopoty dotyczą u niego sprzętu (sprzęt kupuje klub, nakaz zatrudnienia mechanika albo bierze to na siebie klub i pomniejsza gażę o koszta).
Zakładając, że uda się wygrać batalię o Cierniaka i mocnego Polaka, tenże U24 mógłby być mniejszego kalibru bo zawsze pozostają w odwodzie juniorzy. Lampart juz wie jak pachnie słaby sezon (w kontekście wypłaty na konto), Cierniak, moim zdaniem, przy dobrym sprzęcie jest w stanie wozić drugą linię przeciwnika.

Łaguta
Michelsen
Hampel
Polak
U24 (nowy lub Trofimow)
Lampart
Cierniak

Trener
Awatar użytkownika

To taka wielka tajemnica który?
Jeśli chodzi o Falubaz, to Dudek ma kontrakt i zapewne będzie ostatnim którego odpuszcza

Szkółkowicz

Nie po to puszczają Vacula, by jeszcze puścić Duzersa.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1324 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00