Motor Lublin w sezonie 2019

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
rhekin
Posty: 77
Rejestracja: 14 listopada 2004, o 16:05
Lokalizacja: z pokoju

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1301 Postautor: rhekin » 16 października 2018, o 21:43

Cóż ci mogę powiedzieć Grisza kocha dżengi. :-P Ten kto mu da więcej tam będzie a w jego deklaracje to ja nie wierzę.
Wracajac do Waszego składu to tak sobie wymyślilem, że skoro macie kasę to w tym roku powinniście ściągnąć takich gości co dla kasy zrobią wszystko.
I tak wychodzi mi Holta, Pedersen i Grisza/Hancock. Oni maja gdzieś jakieś deklaracje. Wy pokażecie że macie kasiorę, takim składem powalczycie o play offy a co najważniejsze pokażecie że nie jesteście gołodupca,i. I za 2 lata każdego przekonacie :-D


Dodam jeszcze, że zobaczyć Nickiego i Grega w jednej drużynie po tej akcji w Szwecji to bezcenne :-)

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1302 Postautor: papi » 16 października 2018, o 22:04

przede wszystkim to Hancock ma ważny kontrakt w Rzeszowie. A wiadomości co do klubu Nawrockiego są sprzeczne. Jedni piszą o wzmocnieniach e-ligowych, inni o tym, że Morris odchodzi. Diamond Cup był kompromitacją i z tym prezesem pół-analfabetą przyszłość Stali raczej nie jest różowa, ale to tylko przypuszczenia.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1303 Postautor: Perez » 16 października 2018, o 22:22

Wrocław podkupił Śledzia to my Wrocławowi podkupmy Taia. ;)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1304 Postautor: TreleMorele » 16 października 2018, o 23:08

Mamy jednak zajebistych dzialaczy ),nie poddają się i ktoś się wkur..:) pozostaje nam czekać do listopada na następne konkrety fajnie że najlepsi zostali .
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1305 Postautor: Gelo » 16 października 2018, o 23:26

Ja już jestem zadowolony. Jeżeli potwierdzą się sygnały kto u nas JUŻ jest to nie jesteśmy bez szans. Taki Lambo czy Mikkel (jeżeli jest) potrafią wygrywać z lepszymi od siebie. AJ to profesor speedwaya. I nic tego nie zmieni. Takim skladem utrzeć nosa betonowi byłoby sympatycznie. Ale u nas pewnie chodzi o playoffy a w niedalekiej przyszłości o mistrzostwo Polski. Jakoś nie chce mi się wierzyć w przepaść między ligami. Gniezno miało ledwo zipieć - a awansowało do czwórki, my mieliśmy być między 4 a 5 miejscem, a przejechaliśmy walcem przez ligę. To kwestia inwestycji. Lambo Mikkel i AJ to wybitni specjaliści. Trafią z silnikami to i Hampele im nie są straszni. Jak do tego dojdzie armata z GP to ja będę szczęśliwy.

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1306 Postautor: rafir » 16 października 2018, o 23:33

.. a Zengi robi Hancocka na jego torze i Ivera na dystansie ;)

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1192
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1307 Postautor: K.A.M.I.L. » 17 października 2018, o 00:45

Super wiadomosc, moj sklad marzen ktory podalem kilka stron wczesniej powoli sie zapelnia ;) Lambert, AJ, D i W Lampart, to teraz czekamy do Listopada na info Woffinden, Michelsen i Zengota, Trofimow w Motorze ;) Tak swoja droga cos czuje ze lada moment bedzie info ze Pawel z nami tez zostaje. Normalnie geba sama sie smieje na te informacje z klubu :D
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1308 Postautor: spokojny » 17 października 2018, o 06:58

Narazie to mamy skład węgla i papy. Została połowa składu, która niemal nie przegrała dwumeczu z Rybnik iem + niepewny Zengot. A liderów brak...

Awatar użytkownika
rhekin
Posty: 77
Rejestracja: 14 listopada 2004, o 16:05
Lokalizacja: z pokoju

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1309 Postautor: rhekin » 17 października 2018, o 07:36

papi pisze:przede wszystkim to Hancock ma ważny kontrakt w Rzeszowie. A wiadomości co do klubu Nawrockiego są sprzeczne. Jedni piszą o wzmocnieniach e-ligowych, inni o tym, że Morris odchodzi. Diamond Cup był kompromitacją i z tym prezesem pół-analfabetą przyszłość Stali raczej nie jest różowa, ale to tylko przypuszczenia.


Właśnie dzis doszły mnie słuchy że bardzo mocno starajcie się wyciągnąć pewnego diamencika.
Nie ma rzeczy niemożliwych :-P :-P

Fell
Posty: 11
Rejestracja: 12 października 2018, o 10:41

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1310 Postautor: Fell » 17 października 2018, o 07:42

Fell pisze:1. Zengota / Michelsen
2. Lampart / Miesiąc
3. Lambert
4. Jamróg
5. Jonsson
6. Lampart
7. Trofimov / Rolnicki

pozdr z Leszna dajcie troche swieżości w tej Ekstralipie


jak narazie wszystko zgodnie z planem. Jeśli nie uda sie z Jamrogiem a weźmiecie Zengiego i Michelsena oraz dobrego juniora to tez bedzie bardzo dobrze to wyglądało

1. Zengota
2. Lampart / Miesiąc
3. Lambert
4. Michelsen
5. Jonsson
6. Lampart
7. Trofimov / Rolnicki

rece opadają jak widzę co niektórzy tu u Was piszą. Chcecie odgrzewać stare kotlety i brać Holte czy Holdera? Bozszzzze... Troche spokoju zalecam ;)

mało wiary u Was w Zengiego a przecież macie tor który jemu na pewno spasuje bo jest dobrym startowcem i technicznie tez dobrze śmiga podobnie MM

moim zdaniem Zengota idealnie pasuje pod numer 1 czy 9 i moze Was pozytywnie zaskoczyć jeśli faktycznie do Was trafi! u nas robił ważne punkty w ważnych momentach

i powtórze na koniec ze w Ekstralidze TYLKO Zmarzlik gwarantuje ponad 10 pkt

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1311 Postautor: Gelo » 17 października 2018, o 08:08

Nie sposób się nie zgodzić. Czasy Nielsena gdzie można było przed meczem wpisać w program pięć trójek - minęły. O Zengiego mam pewne obawy, bo zaliczył sezon powiedzmy średni - ale walką z Iversenem pokazał, że potencjał jest ogromny. Michelsen w finale szwedzkim robił co chciał z Janosiem, Gregiem, Lindgrenem, u nas na torze po trasie trzasnął AJ, który generalnie jako jedyny umiał u nas wyprzedzać w tym sezonie. Lambo - wiadomo - postępy z każdym rokiem. Ale dobrze - w tym roku też nikt w Polsce w nas nie wierzył, niektórzy "eksperci" widzieli w playoffach Piłę zamiast nas :) Ja wierzę w tych chłopaków których mamy i wierzę, że to jeszcze nie koniec składu.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1312 Postautor: kibicLBN » 17 października 2018, o 08:20

A za co wy nas w tym Lesznie tak nie lubicie, że chcesz, żebyśmy z Wami jeździli tylko przez rok? Kolego, nikt tu do Was przecież nic nie ma! Hmmm. Zengota na nr 9? A kiedykolwiek się na takiego zawodnika w ekstralidze nadawał? W Zielonej Górze, Częstochowie albo u Was go bili i był ofiarą mobbingu, że w Lublinie się nagle ma zrobić z niego jakaś armata? Ja wiem, że mając dobry sezon on jest w stanie punktować na poziomie Jepsena Jensena z tego roku, ale to nie jest gość który będzie motorem napędowym całej drużyny, podobnie nie można liczyć że zrobi to Michelsen, to zbyt duże ryzyko.
Skład:
1. Michelsen
2. AJ
3.Miesiąc
4. Zengota
5. .....
6. Lampart
7. Junior
8. Lambert

Gdzie zamiast kropek pod 5' pojawiła by się lokomotywa, miałby realne szanse na utrzymanie, a moze nawet ciut więcej, ale bez kogoś, kto pomoże nam trzymać wynik w większości spotkań raczej wygląda to bardzo średnio.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1313 Postautor: SwiDarek » 17 października 2018, o 08:54

Myślę, że nie ma co marudzić. Do 1 listopada zapewne klub potwierdzi jeszcze Łełka, który mocno chce i na to co zadeklarował, czyli walkę o skład sobie zapracował moim zdaniem, bardzo uczciwie jadąc najważniejsze dla nas spotkania. A przypomnę wszystkim, że alternatywy nie było i od jego wyników zależał finał, który równo punktującemu Dawidowi wyszedł dość słabo.
W listopadzie się okaże gdzie jest Martin, Nicki i ... do tej ekipy, która wypłynęła u nas najbardziej pasuje mi kolega Lambiego.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 512
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1314 Postautor: ptgt » 17 października 2018, o 09:25

rhekin pisze:Cóż ci mogę powiedzieć Grisza kocha dżengi. :-P

A co w kwestiach odszkodowania? Jesteś pewien, że Mrozek ot tak go puści i nie będzie oczekiwał od klubu finansowego pokrycia szkód? Jedyny sens jaki widzę w tym to, że Grisza podpiszę z wami kilkuletni kontrakt i pójdzie na wypożyczenie do EL.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1315 Postautor: $korzen$ » 17 października 2018, o 09:30

Jestem jako wielki fan Lambo wniebowziety tym, ze zostaje z nami. Oby to byla nasza legenda i kawal fajnej historii Lubelskiego zuzla. Ale jakby nie patrzec nasz obecny sklad, przy zalozeniu, ze Michelsen i Zengi sa nasi to jest ciezka walka o utrzymanie. Smiem twierdzic nawet, ze bardzo ciezka. Nawet przy zalozeniu, ze wstrzelimy sie z forma i sprzetem to ciezko liczyc na cos wiecej niz 6 miejsce. I to tez wywalczone w bolach. Niezbedny jest nam napieracz albo bardzo solidny, 2 junior. Najlepiej jedno i drugie razem. Jak dojdzie nam "tylko" taki Milik czy Lebediew, to szalu raczej nie bedzie. Ja po prostu nie wierze, ze Zengota to jest material na top 10 eligi - mimo podobno swietnego kontraktu jaki dostal/dostanie. Niezmiennie jednak ufam ludziom, ktorzy kieruja tym klubem.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1316 Postautor: papi » 17 października 2018, o 09:55

kibicLBN pisze:Zengota na nr 9? A kiedykolwiek się na takiego zawodnika w ekstralidze nadawał? W Zielonej Górze, Częstochowie albo u Was go bili i był ofiarą mobbingu, że w Lublinie się nagle ma zrobić z niego jakaś armata? Ja wiem, że mając dobry sezon on jest w stanie punktować na poziomie Jepsena Jensena z tego roku, ale to nie jest gość który będzie motorem napędowym całej drużyny, podobnie nie można liczyć że zrobi to Michelsen, to zbyt duże ryzyko.
Skład:
1. Michelsen


chyba czegoś nie zrozumiałem

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1317 Postautor: kibicLBN » 17 października 2018, o 10:08

W sumie racja, trochę namotałem ;) Chcąc nie chcąc będziemy zmuszeni mieć pod numerem 1/9 albo 5/13 kogoś tego formatu. Ja prędzej wierzę że udźwignie to Michelsen, stąd jego nazwisko pod 1'
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1318 Postautor: istred » 17 października 2018, o 10:10

Żeby nie powtarzać:
Jestem jako wielki fan Lambo wniebowziety tym, ze zostaje z nami. Oby to byla nasza legenda i kawal fajnej historii Lubelskiego zuzla.

Od siebie dodam, że to pierwszy żużlowiec od czasów Lee, któremu tak mocno kibicuję.
Cieszę się porównywalnie do tego jakby podpisał u nas Woffinden czy Zmarzlik ;)

Co do Trofimowa to w sezonie 2017 pokazał, że potrafi jeździć na żużlu, co potwierdził w tym roku. Myślę, że jest zdecydowanie lepszą alternatywą niż np. Rolnicki, którego fenomenu tu na forum nie rozumiem. Facet miał czwartą od końca średnią, zrobioną na słabych juniorach innych drużyn. Już bym chyba wolał Peronia z dobrymi silnikami.

Odnośnie Śledzia, to w CV zawsze będzie miał wpisane dwa awanse z Motorem rok po roku. Trochę żałuję, że po tym jak wprowadził drużynę do ekstraligi nie chce jej poprowadzić w kolejnym sezonie. Tworzył fajną atmosferę w drużynie i zawodnikom się chyba dobrze z nim współpracowało. Z drugiej strony osobiście miałem sporo zastrzeżeń co do decyzji taktycznych, przede wszystkim do niewykorzystywania potencjału juniorów. Trudno. Powodzenia we Wrocławiu.
Kandydatów na trenera trochę jest i klub na pewno coś wymyśli. Mam jedynie nadzieję, że kandydatami na trenera nie są:
- Głogowski - chyba dwa razy zabierał się za tę funkcję i dwukrotnie skończyło się katastrofą,
- Ślączka - nie trawię człowieka. Buc i kombinator. Pasuje do Łodzi, albo do Rzeszowa (znaczy Skrzydlewskiego albo Nawrockiego - podobny poziom mentalny), a na pewno nie do Lublina. Nie chciałbym żeby Lublin kiedykolwiek był kojarzony z tym człowiekiem. Wolę uczciwy spadek niż kombinowane utrzymanie.
Ostatnio zmieniony 17 października 2018, o 10:20 przez istred, łącznie zmieniany 2 razy.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1319 Postautor: bartollo » 17 października 2018, o 10:12

Wierze ze bedziemy mieli jednak pare, ktora bedzie wygrywac bieg 15.

?
Lampart/Junior - za niego Lambert z rezerwy
Jonsson
Zengota
?
Lampart
Miskowiak/Cierniak/Trofimov


Do walki o sklad Michelsen. Pod znakiem zapytania zawodnik ktory chociaz raz w ostatnich 3-4 latach byl w top 10 e-ligi. I dopiero w takiej konfiguracji mozna jechac. Prezentowane sklady z sama druga linia gwarantuja spadek. Co z tego ze Michelsen zrobil komplet w finale jak tam nawet Bertzon kosmiczne punkty robi.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1320 Postautor: kibicLBN » 17 października 2018, o 10:28

A ja nie wiem dlaczego z młodego Miśkowiaka chyba trochę na siłę robi się wielki żużlowy talent. Ma lepszy PR niż nasz Wiktor, gdzie Wiktor wsiadł na żużlowy motocykl w wieku 15 lat i jest od Kuby Miśkowiaka znacznie lepszy. Ja wiem, że ma stryjka, który ma uznane nazwisko w polskim żużlu, ale to nie daje mu z automatu punktów, ani nie powoduje że startuje 10m przed resztą stawki. Chłopak przez to że ma żużlowe korzenie dostał opiekę i wsparcie w tym sporcie wieksze niż pierwszy lepszy chłopak ze szkółki, ma dostęp na pewno do przyzwoitego sprzętu, stąd jego niezłe wyniki na tle innych juniorów których od lat jest mało (nawet takich na sztukę), nie wspominając o coraz niższym ich poziomie. Jednak ja nie do końca rozumiem tego parcia na Kubę Miśkowiaka, bo moim zdaniem jest on w stanie w elidze rywalizować tylko z młodzieżowcami i to też nie wszystkimi.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1321 Postautor: istred » 17 października 2018, o 10:38

Wiktor i Kuba przed sezonem startowali z podobnego pułapu. Wiktor poszedł do przodu, Kuba nie. Mimo to pokazał się w kilku meczach z bardzo dobrej strony. W przypadku tak młodego chłopaka, który ma przed sobą kilka lat jazdy jako junior, to wystarczy żeby w chłopaka zainwestować.

Z tym brakiem juniorów też bym nie przesadzał. Owszem, w tym roku, a szczególnie w ubiegłym, była na tym polu tragedia. Wystarczyło utrzymywać się na motocyklu żeby dostać angaż w ekstralidze, a sama licencja wystarczyła do jazdy w I lub II lidze.
W tym się trochę zmieniło. Pojawiło się kilku naprawdę dobrze rokujących juniorów (Żupiński, Cierniak, Rempała, Curzytek, Trofimow, Szlauderbach, ponoć Pludra, Kowalski podobno też talent, oczywiście Miśkowiak i Lampart, a nawet Stalkowiski i Bogdanowicz zaczęli nieźle jechać) i zakładam, że prędzej czy później każda ekipa w ekstralidze będzie miała solidnego juniora.

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1322 Postautor: Flagg » 17 października 2018, o 10:46

bartollo pisze:Miskowiak/Cierniak/Trofimov


Do walki o sklad Michelsen. Pod znakiem zapytania zawodnik ktory chociaz raz w ostatnich 3-4 latach byl w top 10 e-ligi. I dopiero w takiej konfiguracji mozna jechac. Prezentowane sklady z sama druga linia gwarantuja spadek. Co z tego ze Michelsen zrobil komplet w finale jak tam nawet Bertzon kosmiczne punkty robi.


Cierniak już ogłosił, ze zostaje w Tarnowie. Chłop jest raczej nie do wyjęcia. Z dwójki Trofimov/Miśkowiak wolałbym tego pierwszego.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

pwk
Posty: 18
Rejestracja: 10 października 2018, o 20:42

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1323 Postautor: pwk » 17 października 2018, o 10:47

bartollo pisze: Prezentowane sklady z sama druga linia gwarantuja spadek. Co z tego ze Michelsen zrobil komplet w finale jak tam nawet Bertzon kosmiczne punkty robi.

No jeśli podzielić urobek Mikkelsena przez 2 to rzeczywiście w finałowym dwumeczu Berntzon zdobył prawie idealnie tyle samo :lol: Berntzon chyba tylko raz zrobił tam dwucyfrówkę w tym sezonie.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1324 Postautor: istred » 17 października 2018, o 10:53

Flagg pisze:Cierniak już ogłosił, ze zostaje w Tarnowie. Chłop jest raczej nie do wyjęcia. Z dwójki Trofimov/Miśkowiak wolałbym tego pierwszego.

Ja bym wolał zdecydowanie tego drugiego. Trofimow ma kontrakt w Lesznie. Po sezonie tam wróci żeby zająć miejsce po Kuberze i Smektale. Miśkowiak ponoć nie jest z Łodzią związany.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1325 Postautor: blajar » 17 października 2018, o 10:56

istred pisze:Ja bym wolał zdecydowanie tego drugiego. Trofimow ma kontrakt w Lesznie. Po sezonie tam wróci żeby zająć miejsce po Kuberze i Smektale. Miśkowiak ponoć nie jest z Łodzią związany.


Trofimow mógłby trafić do nas na zasadach wypożyczenia i być może w kontekście Jego startów w 2020 w UL, takie rozwiązanie byłoby na rękę obu klubom. Ja osobiście wolę Trofimowa.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol: