GP Czech! Zwycięzcą Crump!!!

liga polska, ligi zagraniczne, GP

Kto będzie mistrzem świata???

T.Rickardsson
3
25%
J.Crump
3
25%
N.Pedersen
2
17%
L.Adams
3
25%
Inny zawodnik...
1
8%
 
Liczba głosów: 12

Wiadomość
Autor
Piotrbaz

GP Czech! Zwycięzcą Crump!!!

#1 Postautor: Piotrbaz » 6 września 2003, o 22:14

1. Jason Crump 25 pkt
2.Tony Rickardsson 20 pkt.
3. Nicki Pedersen 18 pkt.

4. Rune Holta 16 pkt.
5. Tomas Topinka 13 pkt.
6. Andreas Jonsson 13 pkt.
7. Leigh Adams 11 pkt.
8. Hans Andersen 11 pkt.
9. Tomasz Gollob 8 pkt.
10. Bjaerne Pedersen 8 pkt.
11. Mikael Max 7 pkt.
12. Lee Richardson 7 pkt.
13. Greg Hancock 6 pkt.
14. Scott Nicholls 6 pkt.
15. Bohumil Bhrel 5 pkt.
16. Ryan Sullivan 5 pkt.

17. Mark Loram 4 pkt.
18. Todd Wiltshire 4 pkt.
19. Ales Dryml 3 pkt.
20. Piotr Protasiewicz 3 pkt.

21. Peter Karlsson 2 pkt.
22. Tomasz Bajerski 2 pkt.
23. Josef Franc 1 pkt.
24. Jason Lyons 1 pkt.


Gollob znów ma pecha! Startu hansa nie bede komentował.... :roll:

Lee w miare dobrze... na swoim poziomie

Inni polacy...........beznadzieja...w szczególności BAjreski! :shock: :evil: :? :(

WYSTĘP TOMASA TOPINKI.............OLŚNIEWAJĄCY :!: :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2 Postautor: Erwin » 6 września 2003, o 22:49

Andersen jeszcze sie załapie do pierwszej 10 i zapewni sobie udział w GP 2004 :shock: . Ale typ zaczął jeździć, ale jakby nie patrzeć nas troche olał :!: Jestem zaskoczony :shock: chyba jak każdy co Topinka dał nikt sie na pewno tego nie spodziewał :P

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: Sprawiedliwy » 6 września 2003, o 23:06

Awans Andersena do pierwszej 10 jest mało realny , choć istnieje taka możliwość w którą niewierze.

Aktualnie na 10 miejscu jest Lukas Dryml i doniego Duńczyk traci aż 29pkt, czyli w każdy zawodach musiał by zrobić średnio po 14,5pkt, a biorąc punktacje w GP musiałby być raz w wielkim finale(przynajmniej 4 miejsce) i raz na miejscu 5-6 i pod warunkiem że gorszy odniego byłby Andreas Jonsson, obecny zawodnik na 11 miejscu z 6 punktami straty do Czecha.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: Erwin » 7 września 2003, o 09:04

Wiadomo, że to bedzie bardzo trudne, ale dałem tylko takie spostrzeżenie żeby porównać jazde Duńczyka w pierwszych rundach GP 2003 do tego co teraz wyczynia, bo tak jak napisałeś Lucas Dryml jeździ od początku przyzwoicie i wyprzedzenie go przez Hansa jest raczej niemożliwe.

Piotrbaz

#5 Postautor: Piotrbaz » 7 września 2003, o 14:17

ładnie idzie ankieta....ale ktoś dał głos na innego zawodnika.....Kogo tenktoś miał na myśli?????

Awatar użytkownika
Carter#15
Szkółkowicz
Posty: 218
Rejestracja: 10 marca 2003, o 09:59
Lokalizacja: AZS LUBLIN

#6 Postautor: Carter#15 » 8 września 2003, o 15:59

To są wypowiedzi które są w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym. Jakbym coś przekręcił to nie mówcię że zawodnik analfabeta :)

Jason Crump
Chciacałem wygrac bardziej niż ktokolwiek inny. To uwieńczenie moich trudności i nerwów. Po ostatnich kłopotach mogę być tylko lepszy. Już nigdy nie będziemy popełniali podobnych błędów. Jestem w czołówce, walczę o tytuł - to się liczy.

Tony Rickardsson
Mam za sobą ciężki sierpień. Dobrze, że wrzesień zaczął się korzystnie. To że znów jestem liderem GP nie ma najmniejszego znaczenia. Jeśli będę nim po sezonie to się ucieszę. Narazie walka o tytuł trwa, a stawka jest bardzo wyrównana.

Nicki Pedersen
Tydzień temu w Goeteborgu startowałem z grypą. Nie wypadłem najlepeiej i w Pradzde musiałem walczyć od turnieju eliminacyjnego. Rozkręcałem się z biegu na bieg, choć nie brakowało drobnych problemów ze sprzętem.

Wypowiedzi Polaków wam oszczędze, ale powiem że Bajerki przyznał się że był beznadziejy, Protasiewicz powiedział że w Bydgoszy pojedzie lepiej, a Gollob gadał jak pijany. Mówił że nie robi mu różnicy czy będzie 6,7,8 czy 9. Moim zdaniem cykl GP wygra jak zwykle Tony Rickardsson. Jednak nie skreślałby tak łatwo Crumpa, Pedersena i Adamsa. Wśród tej czwórki rozegra się walka o medal. Bo przecierz Tony ma 115 punktów, Nicki 114, Jason 113, a Leigh 107. Jednak kolejność miejsca na podium będzie moim zdaniem taka : Rick, Crump, NP.

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: Sprawiedliwy » 20 września 2003, o 22:10

Niechce mi się zakładać kolejnego tematu wiec zamiesz tutaj info.

GP w Bydgoszczy wygrał Tomasz Gollob czym wskoczył na 5 miejsce w tabeli i raczej wyżej nie będzie (niestety), gdyż traci do Leigh Adams aż 18pkt i jakby nawet wygrał w Hamar to Adams musiał by maksymalnie na 7 pkt pojechać, a tak niskiego dorobku w tym roku niezaliczył Australijczyk.
Rickardsson raczej nieodrobi 12 pkt straty do Crump choć wystarczy że aktualny jeszcze IMŚ wygra w Hamar, a wtedy Crump będzie musiał zdobyć przynajmniej 13 pkt. czyli 5-6 miejsce zająć.

1. Jason Crump - 133pkt
2. Nicky Pedersen - 132
3. Tony Rickardsson - 121
4. Leigh Adams - 118
5. Tomasz Gollob -100
6. Greg Hancock - 96
7. Scott Nicholls - 89
8. Ryan Sullivan - 87
9. Rune Holta - 85
10. Andreas Jonsson - 60
12. Piotr Protasiewicz - 57
13. Tomasz Bajerski - 49
23. Krzysztof Cegielski - 15
31. Sebastian UÅ‚amek - 4
35. Rafał Kurmański
--- Robert Dados - 3
39. Rafał Szombierski - 2
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Carter#15
Szkółkowicz
Posty: 218
Rejestracja: 10 marca 2003, o 09:59
Lokalizacja: AZS LUBLIN

#8 Postautor: Carter#15 » 20 września 2003, o 22:16

To było piękne GP. Jedno z najlepszych jakie widziałem :!: LEE wysoko :!: Kibice wtargneli na murawę i może być kara finansowa dla biednej Polonii. Akurat zadzwoniłem do qumpla który pojechał (ja też miałem jechać ale jestem chory) kiedy był hymn. Ludzie tego wy nie słyszeliście nigdy. Telewizja tego nie oddaje. Taka wrzawa że mnie ucho do tej pory boli. Ale sobie pośpiewałem hymn i w ten sposób zintegrowałem się z publicznością :D :D

LEE RICHARDOSON (2,3,2,3,0) LEE DEBEÅšCIAK :!:

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#9 Postautor: kdsz » 21 września 2003, o 00:30

Rzeczywiscie GP pierwsza klasa! Rewelacyjna postawa Hampela, Protasiewicza no i oczywiscie Golloba. Wystepy Bajerskiego i Szombierskiego mozna okreslic w jeden tylko sposob - nieporozumienie. Mysle, ze zdecydowanie lepszym wyjsciem bylaby dzika karta dla Kolodzieja.....

Lee dzisiaj naprawde bardzo szybki i gdyby nie źle rozegrany pierwszy wiraz w polfinale, moglby powalczyc o podium.

Generalnie zawody bardzo udane, pelne zaskakujacych rozstrzygniec, wiec kazdy kibic speedwaya mogl sie czuc usatysfakcjonowany

Piotrbaz

#10 Postautor: Piotrbaz » 21 września 2003, o 22:28

Bardzo ciekawe zawody...widac ze Golloba na tym torze nie dało sie zatrzymac.. On na własnych śmieciach "poprostu nielubi przegrywać" Mijał wszystki jak chciał, kiedy chciał i widac ze mu to sprawia wielką przyjemnosc...oby tak dalej panie Tomku!!