Speedway World Cup

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#26 Postautor: InDorka » 11 lipca 2009, o 22:51

tezetomaniak pisze:jakby tylko takie kombinacje na swiecie byly... kogo to obchodzi, trener mialby do dyspozycji i tak wczesniej zgloszona "6" zawodnikow, wiec co.. z kazdego powinien skorzystac wedle uznania. Sklady sa znane przed zawodami, jakie tu kombinacje ?

Jesli ogladales transmisje, to wiesz, ze to nie sa moje podejrzenia, tylko komentarz Jazwieckiego lub Kowalika.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Speedway World Cup

#27 Postautor: MikeMistrz » 12 lipca 2009, o 00:51

tezetomaniak pisze:
InDorka pisze:Zrezygnowano z rezerwowego, aby nie bylo kombinacji i symulowania kontuzji.


jakby tylko takie kombinacje na swiecie byly... kogo to obchodzi, trener mialby do dyspozycji i tak wczesniej zgloszona "6" zawodnikow, wiec co.. z kazdego powinien skorzystac wedle uznania. Sklady sa znane przed zawodami, jakie tu kombinacje ?
Usuniecie rezerwowego jest wymierzone przede wszystkim w nasza reprezentacje, bo my posiadamy szeroka lawke i mamy zaplecze, a taka Dania konczy sie na na PUKu, a potem jest przepasc i np Korneliussen czy inny Jesper ;] Australia to samo, w tym sezonie pojawil sie Ward, ale i tak nie maja nikogo na rezerwe kto nawiazalby walke w finale DPS ;]


Tak doszukuj się teorii spiskowych... Mamy zaplecze, ale jeśli jadą teoretycznie zawodnicy w najlepszej formie, to po co mamy sięgać po rezerwowego? Z Balińskim raz nam się udało, bo Walasek się spalił psychicznie, ale ogólnie to pod 6 generalnie daje się zawodnika, który ma jechać jeżeli jakiś inny NAPRAWDĘ złapie kontuzję. Ten przepis o rezerwowym, a raczej jego braku szkodzi każdemu tak samo, bo jeśli w którejkolwiek drużynie jakiś zawodnik złapie kontuzję w początkowej fazie zawodów, to ta drużyna już może najwyżej pomarzyć o walce o czołowe lokaty, tak jak dzisiaj Dania. A dzisiaj taki Monberg mógłby spokojnie pojechać za Klindta,Puka, bądź B.Pedersena, więc naprawdę nie wiem czy ten przepis szkodzi tylko nam. Australia ma pewną 4 i 2 gorszych zawodników-Shieldsa i Schleina, gdyby któryś z nich nie wypalił, z rezerwowym możnaby próbować wstawić drugiego. Rezerwowy każdemu przydałby się tak samo, ale nie ma takiej opcji, więc nie ma o czym gadać w tym sezonie ;).

Awatar użytkownika
fafel16
Szkółkowicz
Posty: 258
Rejestracja: 30 czerwca 2007, o 15:01
Lokalizacja: Lublin/Wrotków

Re: Speedway World Cup

#28 Postautor: fafel16 » 12 lipca 2009, o 08:53

komentatorzy niezłe pogawędki mieli podczas przerw... np "Kto to Franc? - Jakiś kutas." ...

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Speedway World Cup

#29 Postautor: Cz@rek » 12 lipca 2009, o 10:04

Tego nie słyszałem ,ale generalnie draznią mnie komentarze Kowalika.Fachowiec z niego jak z koziej dupy trąba 8) Najpier uczepił się że winnym kraksy w 15 biegu jest Nicki.Na koniec strzelił teze że Rosjanie w finale zajmą czwarte miejsce,o myleniu zawodników już nawet nie ma co pisać.Przestaje mnie dziwić że nie może jako trener nigdzie znaleźć miejsca na dłużej.
Tylko Cieślak się na jego fachowości szybko poznał i w reprezentacji wiele nie zdąrzył napsuć 8)

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#30 Postautor: papi » 12 lipca 2009, o 11:45

odnosnie tej sytuacji to tez uwazam, ze winnym byl Nicki. Fakt mial malo miejsca, ale to on wjechal w motor rywala, ktory byl na prowadzeniu. Dla mnie dziwna decyzja

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Speedway World Cup

#31 Postautor: tezetomaniak » 12 lipca 2009, o 12:13

InDorka pisze:Jesli ogladales transmisje, to wiesz, ze to nie sa moje podejrzenia, tylko komentarz Jazwieckiego lub Kowalika.


jak tylko zobaczlem kto siedzi w tym studiu to przelaczylem sie na sky sports ;>

Tak doszukuj się teorii spiskowych.

ja sie nie doszukuje, ona juz dawno zostala ujawniona :>

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Speedway World Cup

#32 Postautor: Cooper » 12 lipca 2009, o 13:09

Cz@rek pisze:Tego nie słyszałem ,ale generalnie draznią mnie komentarze Kowalika.Fachowiec z niego jak z koziej dupy trąba 8) Najpier uczepił się że winnym kraksy w 15 biegu jest Nicki.Na koniec strzelił teze że Rosjanie w finale zajmą czwarte miejsce,o myleniu zawodników już nawet nie ma co pisać.Przestaje mnie dziwić że nie może jako trener nigdzie znaleźć miejsca na dłużej.
Tylko Cieślak się na jego fachowości szybko poznał i w reprezentacji wiele nie zdąrzył napsuć 8)



Cale szczescie, ze nie komentuje juz meczow na Polsacie Sport (choc szkoda, ze akurat i meczow juz nie ma...).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#33 Postautor: Ge(L)o » 13 lipca 2009, o 14:31

AUSTRALIA (kask czerwony)
1. Ryan Sullivan
2. Davey Watt
3. Leigh Adams (c)
4. Jason Crump
5. Chris Holder
Menadzer: Craig Boyce

WIELKA BRYTANIA (kask niebieski)
1. Edward Kennett
2. Lewis Bridger
3. Chris Harris (c)
4. Tai Woffinden
5. Daniel King
Menadzer: Rob Lyon

POLSKA (kask bialy)
1. Tomasz Gollob (c)
2. Krzysztof Kasprzak
3. Piotr Protasiewicz
4. Adrian Miedzinski
5. Jaroslaw Hampel
Menadzer: Marek Cieslak

SLOWENIA (kask zolty)
1. Matej Zagar (c)
2. Denis Stojs
3. Izak Santej
4. Maks Gregoric
5. Aleksander Conda
Menadzer: Tomaz Pozrl

Dzis o 20:30 drugi pofinal SWC. Faworytem Australia. Ciekaw jestem wystepu u siebie mlodej druzyny angielskiej. Mam nadzieje, ze powalczymy o zwyciestwo, bo w barazu moze byc cieplo.

Speedway Fan
Senior
Posty: 864
Rejestracja: 19 marca 2004, o 14:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#34 Postautor: Speedway Fan » 13 lipca 2009, o 16:17

Australia chce jechac w barazu. Tam bedzie tex Dania i Szwecja wiec lepiej dzisiaj wygrac i awansowac do finalu.
Mnie takze ciekawi postawa mlodej ekipy z Anglii.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speedway World Cup

#35 Postautor: RadeKas » 13 lipca 2009, o 21:02

Swietny ten zuzel w Anglii, fajne tory. Australia narazie nie wydaje sie oddawac punktow i dobrze bo takie gierki psuja zawody.

edit: cos czuje ze to sie roztrzygnie w 25 biegu pojedynkiem Crump vs Gollob 8)

edit2: A jednak nie. Piekna jazda naszych, kazdy byl dzisiaj liderem tak na prawde. O specjalnej przegranej Kangurow moim zdaniem NIE MA MOWY.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Speedway World Cup

#36 Postautor: Speedway » 13 lipca 2009, o 23:28

Wynik jak wynik, ale kibicow mamy zajebistych :?

Piekna jazda naszych, kazdy byl dzisiaj liderem tak na prawde. O specjalnej przegranej Kangurow moim zdaniem NIE MA MOWY.


Moim zdaniem odpuscili, ale to nie jest ważne. Baraz jest nam niepotrzebny i dobrze sie stalo ze jest efektowna wygrana. Nawet Protasiewicz z zębem jechał, a Miedzinski to dobry wariat :]
Obrazek

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Speedway World Cup

#37 Postautor: tezetomaniak » 13 lipca 2009, o 23:30

Anglia dala sobie rade ze scierwem ale tylko na stadionach pilkarskich. Tutaj nie przewidzieli ; >
Półfinał bardzo emocjonujący, masa walki, Pepe troche przytulił sie z banda, ale swietnie to opanowal. Brawo.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2009, o 23:32 przez tezetomaniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speedway World Cup

#38 Postautor: RadeKas » 13 lipca 2009, o 23:32

Banda nawalonych idiotow musiala zrobic wioche, wiadomo trzeba utrzymywac opinie w Europie.

No i ten artysta ktory pobiegal po torze wczesniej tez swietny.

Grunt ze zawody kapitalne a nasi nie musza sie bic w barazu, ktory rownie dobrze moglby byc finalem. Dania, Szwecja, Australia, Wielka Brytania :shock:. Bedzie sie dzialo 8) .

edit:

Speedway moim zdaniem nie z kilku powodow:

1. Walczyli w biegach do OSTATNICH metrow.
2. Radosc calej ekipy gdy okazalo sie ze Crump jednak wyprzedzil Zagara.
3. I chyba tak na prawde nikt nie chce jechac w barazu gdzie juz sa Dunczycy i Szwedzi. Kangury beda faworytem ale w takim skladzie wszystko sie moze zdazyc.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Speedway World Cup

#39 Postautor: Perez » 13 lipca 2009, o 23:35

Kto nie oglądał niech żałuje swietny speedway te mijanki walka na torze kwintesencja zuzla 8) Czego chciec wiecej ? Nasza druzyna wygrywa i nie ma zadnej dziury w skladzie. Nasi pokazali klasie i koniec.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speedway World Cup

#41 Postautor: RadeKas » 13 lipca 2009, o 23:51

Jakis lysy wbiegl na tor i z tego co zrozumialem to chyba byl kibic Zielonej Dziury.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

woocash
Szkółkowicz
Posty: 223
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 21:57

Re: Speedway World Cup

#42 Postautor: woocash » 14 lipca 2009, o 00:08

speedway w pieknym wydaniu, walka na torze, mijanki na calej dlugosci i szerokosci toru, ale z szacunkiem dla rywala.
W Slowenii jeszcze dwoch Zagarow i w ogole ciezko byloby usiedziec bez emocji ;).
akcja Protasa w walce z banda i motocyklem niczym corrida z bykiem, wazne ze para w rekach byla i udalo sie opanowac podbramkowa sytuacje.

bardzo przyjemnie oglada sie speedway w takim wydaniu, cieszy wygrana Polakow, widac stworzoną druzyne (niewazne czy ktos odpuszczal, czy nie, trzeba jechac swoje, nie ogladac sie na innych, jak sie jest mocnym nie trzeba kombinowac).

polskiego podpitego buractwa to nawet szkoda komentowac

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Speedway World Cup

#43 Postautor: Susic » 14 lipca 2009, o 10:12

Kto mnie zabierze na finał do Leszna?
Jedzie ktos i ma wolne miejsce?
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#44 Postautor: $korzen$ » 14 lipca 2009, o 10:42

Ja po kazdym takim wystepie Hampela zadaje sobie caly czas to samo pytanie "Jarek dlaczego tak zadko?" Wczoraj byl profesorem. Cala nasza reprezentacja pojechala rewelacyjnie, nawet pepe gryzl tor do ostatnich metrow. Miedzinski dobry wariat 8) Australia, moim zdaniem, nie odpuscila. Zabraklo punktow Sulivanna i tez nie do konca swoje pojechal Holder. O ile mnie pamiec nie myli, 2 razy zostal "walniety" na dystansie. Jadac na takim poziomie, nie bedzie na nas bata w Lesznie :)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Speedway World Cup

#46 Postautor: Cooper » 14 lipca 2009, o 13:50

Zawody zajebiste, akcjami mozna by obdzielic z 5 GP. Ale DPS ma ta przewage, ze kazdy punkt jest niezwykle wazny.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speedway World Cup

#47 Postautor: meesha » 14 lipca 2009, o 13:58

Ja niestety musialem ogladac wczorajsze zawody via sopcast (ciagle cielo z powodu duzej ilosci ogladajacych), ale chcialem tylko podzielic sie takim spostrzezeniem, ze ilosc pojebow w tym naszym kraju jest niezmierzona :shock: Na czacie podczas transmisji Zielonka je**e Golloba, Gorzow je**e Protasiewicza, Wroclaw dopinguje Crumpa, paranoja jakas... Przeciez to reprezentacja Polski do k.... nedzy :roll:

P.S. Mozna gdzies zobaczyc "balet" Protasa z 22 biegu? Akurat ulamek sekundy wczesniej mi transmisje przerwalo, a ponoc efektowna akcja :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speedway World Cup

#49 Postautor: istred » 14 lipca 2009, o 14:02

Ja dokladnie tak samo. Kolejne zawody zuzlowe i zero problemow. Poza tym gdzie na sopcascie masz czata?