zuzel.info
http://zuzel.info/

Składy drużyn- Sezon 2009
http://zuzel.info/viewtopic.php?f=1&t=2596
Strona 1 z 1

Autor:  Hans [ 13 grudnia 2008, o 11:18 ]
Tytuł:  Składy drużyn- Sezon 2009

Składy ekip- legenda:

:arrow: Obcokrajowiec- senior
:arrow: Senior- Polak (lub startujący na takich zasadach)
:arrow: Junior- Polak (lub startujący na takich zasadach)
:arrow: Obcokrajowiec- junior
:arrow: Kobieta xD


EKSTRALIGA:



Apator Toruń:

Wiesław Jaguś
Ryan Sullivan
Chris Holder
Martin Smolinski

Adrian Miedziński
Robert Kościecha
Tomasz Bajerski

Matej Kus
Darcy Ward

Damian Celmer
Mateusz Lampkowski
Oskar Pieniążek
Kamil Pulczyński
Emil Pulczyński
Łukasz Stogowski
Adam Wiśniewski


Unia Leszno:

Jarosław Hampel
Leigh Adams
Krzysztof Kasprzak
Damian Baliński

Adam Shields
Troy Batchelor

Jurica Pavlic
Richard Sweetman
Ryan Sedgmen
Justin Sedgmen

Przemysław Pawlicki
Paweł Ratajszczak
Sławomir Musielak
Mateusz Łukaszewski


Falubaz Zielona Góra:

Grzegorz Walasek
Rafał Dobrucki
Piotr Protasiewicz

Fredrik Lindgren
Niels Kristian Iversen

Grzegorz Zengota
Artiom Wodjakow
Ludvig Lindgren

Janusz Baniak
Patryk Dudek
Tomasz Halicki
Paweł Gwóźdź


Włókniarz Częstochowa:

Nicki Pedersen
Greg Hancock
Lee Richardson

Tomasz Gapiński
Michał Szczepaniak
Mateusz Szczepaniak
Sławomir Drabik

Borys Miturski
Tai Woffinden
Alexander Edberg
Marcin Piekarski
Cezary Romańczuk
Kamil Mistygacz
Kamil Cieślar
Dawid Bąk
Marcin Bubel
Adrian Osmólski


WTS Wrocław:

Jason Crump
Scott Nicholls
Davey Watt

Tomasz Jędrzejak
Daniel Jeleniewski

Maciej Janowski
Ben Barker
Dennis Andersson


Stal Gorzów:

Tomasz Gollob
Rune Holta

Peter Karlsson
David Ruud
Matej Zagar

Rafał Okoniewski
Jacek Gollob

Thomas H. Jonasson
Jari Makinen

Adrian Szewczykowski
Paweł Zmarzlik
Łukasz Cyran
Mateusz Mikorski


Polonia Bydgoszcz:

Andreas Jonsson
Antonio Lindbaeck
Jonas Davidsson
Daniel Davidsson

Krzysztof Buczkowski
Tomasz Chrzanowski
Marcin Jędrzejewski

Emil Saifutdinov
Jonas Andersson

Damian Adamczak
Szymon Woźniak
Mikołaj Curyło
Mirosław Konieczny
Michał Łopaczewski


Lotos Gdańsk:

Hans N. Andersen
Magnus Zetterstroem
Kenneth Bjerre
Renat Gafurov
Tobias Kroner
Joonas Kylmaekorpi

Adam Skórnicki
Marek Mróz
Tomasz Piszcz

Billy Forsberg
Josh Auty

Martin Vaculik
Damian Sperz
Kamil Popławski

Sonke Petersen
Dariusz Rybakowski
Paweł Jackiewicz


PIERWSZA LIGA:


Stal Rzeszów:

Cameron Woodward
Mikael Max
Charlie Gjedde
Lukas Dryml
Ales Dryml

Paweł Miesiąc
Maciej Kuciapa
Dawid Stachyra
Marcin Leś
Grzegorz Szyszka

Adam Roynon
Dawid Lampart
Mateusz Szostek


Unia Tarnów:

Janusz Kołodziej
Sebastian Ułamek
Jesper B. Monberg
Kevin Doolan
Peter Ljung

Piotr Świderski
Bjarne Pedersen
James Wright
Steve Boxall

Patrick Hougaard
Peter Juul Larsen
Tobias Busch

Szymon Kiełbasa
Tadeusz Kostro


KM Ostrów:

Nanna Jorgensen
Karol Ząbik
Adrian Gomólski
Robert Miśkowiak

Daniel King
Daniel Nermark
Chris Harris
Ulrich Ostergaard
Mads Korneliussen
Simon Stead
Mark Loram
Travis McGowan
Richard Speiser

Nicolai Klindt
Josh Grajczonek
Lars Daniel Gunnestad

Patryk Pawlaszczyk
Emil Idziorek
Karol Sroka
Piotr Szóstak

Frank Facher

PSŻ Poznań:

Norbert Kościuch
Daniel Pytel
Paweł Hlib
Rafał Trojanowski
Zbigniew Suchecki
Łukasz Jankowski

Adam Kajoch
Grzegorz Stróżyk

Anders Andersen

Lokomotiv Daugavpils:

Roman Povazhny
Andriej Korolew
Kjastas Podżuks

Grigorij Laguta
Christian Hefenbrock

Maksim Bogdanow
Artiom Laguta
Jewgienij Karawacki
Wiaczesław Gierucki
Jewgienij Pietruchow
Jewgienij Samkow


RKM Rybnik:

Ricky Kling
Kyle Legault

Ronnie Jamroży
Marcin Rempała
Mariusz Węgrzyk
Zbigniew Czerwiński
Adam Pawliczek

Denis Gizatullin
Michał Mitko
Sławomir Pyszny
Paweł Paliga
Bartosz Szymura
Mateusz Chochliński
Tomasz Wolniewicz
Rafał Fleger
Kamil Fleger
Piotr Korbel
Łukasz Piecha
Łukasz Susman


GTŻ Grudziądz

Matej Ferjan
Rory Schlein
Niklas Klingberg
Oliver Allen

Kamil Brzozowski
Paweł Staszek

Eric Andersson
Grzegorz Knapp
Sebastian Banaś

Artur Mroczka
Marcin Podlaszewski

Tommy Pedersen
Kevin Woelbert
Joe Haines

Paweł Kaczorowski
Maciej Brzeziński


Start Gniezno:

Krzysztof Słaboń
Mariusz Puszakowski

Morten Risager
Jason Doyle

Piotr Paluch
Mirosław Jabłoński
Krzysztof Jabłoński
Dawid Cieślewicz

Claus Vissing
Manuel Hauzinger
Andriej Karpov

Filip Sitera
Marcel Kajzer
Simon Nielsen
Christian Ago
Robin Berqvist
Linus Ekloef

Maciej Fajfer
Arkadiusz Sturomski
Kacper Gomólski
Tomasz Wiśniewski



DRUGA LIGA:

Kolejarz Rawicz:


Marcin Nowaczyk
Piotr Dziatkowiak
Andrzej Zieja
Marcin Kozdraś
Maciej Jąder
Robert Mikołajczak
Krystian Klecha

Łukasz Loman
Maks Gregoric
Wiktor Gołubowskij
Aleksiej Guzajew
Sebastian Alden
Ronny Weis
Simon Walker

Erik Pudel
Casper Wortmann
Robert Pettersson
Matic Voldrih
Robin Berqvist

Emil Idziorek
Kamil Popławski


Speedway Miszkolc:

Norbert Magosi
Laszlo Szatmari
Roland Kovacs
Sandor Fekete

Joe Screen
Siemen Własow
Siergiej Darkin
Adrian Rymel
Denis Stojs
Władimir Dubinin
Stefan Ekberg
Manuel Hauzinger
Jarosław Poljuchowicz
Tomas Suchanek

Martin Gavenda
Siergiej Karajczencew
Klaus Jakobsen

Jozsef Tabaka
Attila Molnar
Attila Lorincz
Tamas Szilagyi


Orzeł Łódź:


Freddie Eriksson
Emil Kramer
Zdenek Simota
Matthias Kroeger
Matthias Schultz
Marat Gatiatow
Rusłan Gatiatow
Denis Sajfutdinow
Henrik Gustafsson

Stanisław Burza
Krzysztof Stojanowski
Piotr Dym
Mariusz Franków
Marcin Liberski

Simon Gustafsson
Matija Duh

Adam Wiśniewski
Mariusz Konsek
Paweł Paliga


Kolejarz Opole:

Adam Czechowicz
Marcin Sekula
Piotr Rembas
Robert Flis
Tomasz Schmidt
Łukasz Kasperek

Stephan Katt
Pavel Ondrasik
Robert Ksiezak
Fritz Wallner

Max Dilger
Jan Holub

Paweł Chudy
Paweł Jackiewicz
Łukasz Susman


KSM Krosno:

Roman Chromik
Bartosz Kasprowiak
Tomasz Łukaszewicz

Krister Jacobsen
Richard Wolff
Josef Franc
Brian Lyngsoe
Lenar Nigmatzianow
Martin Malek
Kenneth K. Hansen
Rune Sola

Michael Hadek
Mateusz Kowalczyk
Piotr Machnik

Cleas Nedermark
Aleksander Conda


Polonia Piła:

Piotr Świst
Krzysztof Pecyna
Tomasz Cieślewicz
Łukasz Linette
Wojciech Żurawski

Kauko Nieminen
Mathias Bartz
Roberto Haupt
Steffen Mell
Jan Gravesen
Aleksiej Charczenko
Henning Bager
Cory Gathercole
Benji Compton

Marcel Szymko
Cyprian Szymko

Robert Hendersson
Daniel Hendersson
Peter Kildemand
Nicki Barrett
Wiaczesław Kazaczuk


Kaskad Równe:

Jan Jaros
Ilia Bondarenko
Igor Kononov
Roman Ivanow
Danił Ivanow
Kamil Zieliński

Władimir Kołodij
Aleksandr Borodaj

Władimir Kolodij jr
Władimir Omelian
Michaił Oneszko

Kirił Cukanow
Andrej Kudrjaszow
Maxim Łobzenko
Władimir Borodulin
Marek Czerwiński


KMŻ Lublin:

Jacek Rempała
Tomasz Rempała
Karol Baran
Paweł Baran

David Howe
Lubos Tomicek
Kirił Filinow
Richard Hall
Andreas Messing
Hynek Stichauer
Lee Complin
William Lawson

Jonas Messing
Simon Lambert
Teemu Lahti

Rafał Klimek
Maciej Michaluk

Autor:  Speedway [ 6 lutego 2009, o 01:53 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Pozwolilem sobie popelnic aktualke skladow 2009.

Śmiejecie się z Łodzi ze zbiera sklad jak do rugby a tymczasem praktycznie wszystkie ekipy (łącznie z naszą) postępuja podobnie.

P.S. Wiecie moze czy Bajerski podpisał gdzies "warszawkę"? Gdzie?

Autor:  Speedway Fan [ 6 lutego 2009, o 02:06 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

A w Toruniu nie podpisal Bajerek ?

Autor:  Portek [ 6 lutego 2009, o 11:29 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Tak, podpisał w Toruniu.

Autor:  Speedway [ 10 lutego 2009, o 01:48 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Obcokrajowcy w polskich ligach:
Szwecja - 32 (19,5 proc.)
Dania - 30 (18,29 proc.)
Anglia - 21 (12,8 proc.)
Australia - 19 (11,58 proc.)
Niemcy - 16 (9,75 proc.)
Rosja - 14 (8,53 proc.)
Czechy - 13 (7,92 proc.)
Finlandia - 6 (3,65 proc.)
Słowenia - 4 (2,43 proc.)
Norwegia - 3 (1,82 proc.)
Austria, Chorwacja, Kanada, Słowacja, Ukraina, USA - po 1 (w sumie 3,65 proc.)

Czyżby za 2-3 lata nie było już żadnego Amerykanina w naszej lidze? W latach 80-tych światowa potęga, w 90-tych bardzo mocna reprezentacja, a dziś na wymarciu. Trochę żal...

Autor:  meesha [ 10 lutego 2009, o 02:02 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Zal to bedzie jak za 10 lat zostanie w swiatowym zuzelu 20 Polakow. A w tym kierunku to wszystko zmierza (no musialem to napisac ;) )

Autor:  GRISZA [ 12 lutego 2009, o 13:33 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Niech będzie 20, ale za to bardzo dobrych :)

Autor:  Manitou [ 31 marca 2009, o 14:54 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Jaros w Krosnie:(

Autor:  Speedway [ 10 kwietnia 2009, o 11:38 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Mat.Szczepaniak w Poznaniu

Autor:  Speedway [ 10 kwietnia 2009, o 14:56 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

...A Ljung w Gnieźnie

Widać ze zespoly, ktore dostały w I kolejce baty na wlasnym torze, dosc szybko reagują :>

Autor:  tezetomaniak [ 23 kwietnia 2009, o 10:58 ]
Tytuł:  Re: Składy drużyn- Sezon 2009

Mariusz Staszewski w KMO 100% info pewne !! ; )

Cytuj:
W innym przypadku zostanie wypożyczony do zespołu, w którym znajdzie miejsce w składzie

:arrow: :mrgreen:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/