Rafał trzymaj się!

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
volf
Posty: 108
Rejestracja: 10 marca 2005, o 11:45

#26 Postautor: volf » 4 maja 2006, o 15:15


Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#27 Postautor: Snys » 4 maja 2006, o 16:30

Jak ktoÅ› chce, niech sciÄ…ga

http://www.karpaty.xt.pl/rafalwilk.avi

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#28 Postautor: Jaga » 4 maja 2006, o 16:33

Filmik z wypadku Rafała
Masakrycznie to wyglądało :( :(
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

meridol

#29 Postautor: meridol » 4 maja 2006, o 16:48

dobrze ze czwarty zawodnik nie jechal blizej...
Jejku ale tragedia :(

Awatar użytkownika
Nazir
Junior
Posty: 418
Rejestracja: 12 grudnia 2005, o 17:05
Lokalizacja: Lublin

#30 Postautor: Nazir » 4 maja 2006, o 17:05

Obrazek

Awatar użytkownika
FantyÅ›
Szkółkowicz
Posty: 236
Rejestracja: 30 marca 2004, o 17:20
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#31 Postautor: FantyÅ› » 4 maja 2006, o 17:05

Normalnie padaka ten wyscig.Szczesć Bogu że Vaculikowi sie nic nie stało.Ale co prawda bandy drewniane juz dawno powinny być usnuięte ze wszystkich stadionów :(
Tż Sipma Lublin-Mój Klub

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

#32 Postautor: Speedway-Mati » 4 maja 2006, o 17:06

Snys pisze:Jak ktoÅ› chce, niech sciÄ…ga

http://www.karpaty.xt.pl/rafalwilk.avi


A poprzez jaki program uruchomić można ten filmik, bo ja jakoś nie mogę go odtworzyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
FantyÅ›
Szkółkowicz
Posty: 236
Rejestracja: 30 marca 2004, o 17:20
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#33 Postautor: FantyÅ› » 4 maja 2006, o 17:07

Speedway-Mati pisze:
Snys pisze:Jak ktoÅ› chce, niech sciÄ…ga

http://www.karpaty.xt.pl/rafalwilk.avi


A poprzez jaki program uruchomić można ten filmik, bo ja jakoś nie mogę go odtworzyć.


Sciagaj z tego linku co dał Jaga nie wiemmoze one sa te same ale mi otwiera w winapie i allplayer.
Tż Sipma Lublin-Mój Klub

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#34 Postautor: Snys » 4 maja 2006, o 17:13

Linki są te same, odtworzyłem w zwykłym odtwarzaczu (vplayer)

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1717
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#35 Postautor: Manitou » 4 maja 2006, o 17:52

O kur.. ale masakra.
Gdzieś wyczytałem taki opis tego wypadku, że młody Vaculik nie zdołał ominąć Rafała. Kur.a tutaj sam Nielsen by nie zdołał nic zrobić. Martin nie miał szans żeby zrobić cokolwiek. Okropny wypadek :(

meridol

#37 Postautor: meridol » 4 maja 2006, o 18:26

Moze FC zrobilby jakas zbiorke na leczenie Rafała... ?

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#38 Postautor: meesha » 4 maja 2006, o 18:30

meridol pisze:Moze FC zrobilby jakas zbiorke na leczenie Rafała... ?
Najlepiej by było gdyby z taką inicjatywą wyszedł FanClub krośnieński. Wystarczy podać numer konta i nie widzę problemu aby ludzie z całej Polski wpłacali tam pieniądze jeśli mieliby taką chęć. Zorganizowanie zbiórki "do puszki" to nie takie "hop-siup" :roll:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39 Postautor: mikas » 4 maja 2006, o 18:34

Dyrektor Kasiński nie pozwolił nam przeprowadzać żadnych zbiórek na stadionie. A siedziec np. w Tequili i zbierać mija sie z celem, bo z doświadczenia wiemy że dużo ludzi by sie nie pofatygowało przyjść. Na forum też jedni sie najpierw deklarują a potem nic z tego nie wychodzi.
Poza tym jeśli juz to taką akcje powinien zapoczątkować Fan Klub Krosna lub Rzeszowa.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
dilucio
Senior
Posty: 823
Rejestracja: 28 lutego 2004, o 13:25
Lokalizacja: Lublin

#40 Postautor: dilucio » 4 maja 2006, o 18:49

http://img405.imageshack.us/img405/5430/447cv.jpg :( :( :(


Rafał wracaj jak najszybciej do zdrowia :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

#41 Postautor: yamahaR1 » 4 maja 2006, o 19:24

Jak oglądam ten bieg i widzę przewracającego się Rafała, w którego jeszcze uderza motocykl Vaculika to poprostu masakra :( Straszny dramat tego zawodnika, mam nadzieję że jednak nie będzie tak tragicznie i rdzeń nie jest przerwany . Trzeba czekać na wiadomości od lekarzy, oby jak najlepsze

Awatar użytkownika
Extreme
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2005, o 12:12

#42 Postautor: Extreme » 4 maja 2006, o 19:42

Na pewno już niedługo powstanie specjalne konto na które będzie można wpłacać pieniądze przeznaczone na rehabilitację Rafała. Z pewnością ktoś tu na forum poda numer jak tylko powstanie.

Awatar użytkownika
Pils
Szkółkowicz
Posty: 159
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 08:47
Lokalizacja: Lublin

#43 Postautor: Pils » 4 maja 2006, o 20:23

"Jak udało nam się dowiedzić Rafał Wilk odzyskał już przytomność po operacji. Z Rafałem rozmawiał jego imiennik Trojanowski, któremu powiedział, że nadal nie ma czucia w nogach. Były przymiarki, aby przetransortować Rafała do szpitala w Tarnowie, ale Jego stan zdrowia nie jest na tyle dobry, aby móc Go transportować. Życiu Rafała już nic nie grozi. Niestety diagnozy lekarskie nie są najlepsze i szanse na odzyskanie czucia w nogach są według lekarzy niewielkie.
Jednak wiara czyni cuda, więc należy wierzyć w powrót Rafała do pełni sił i trzymać za Niego kciuki."


za http://www.rafalwilk.pl

Awatar użytkownika
marcin_lub
Junior
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2004, o 19:00
Lokalizacja: Lublin

#44 Postautor: marcin_lub » 4 maja 2006, o 20:30

Rafał trzymaj się. Wierze że będzie dobrze :!: :!: Musisz być silny i nie można Ci się poddać :!: :!: :cry:

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#45 Postautor: Geest » 4 maja 2006, o 20:47

a niewiele brakowało, by jeżdził w Lublinie. moze wtedy...
naprawde odechciewa sie zuzla :(

Pawel_JS
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 22:13
Lokalizacja: Lublin/LSM
Kontakt:

#46 Postautor: Pawel_JS » 4 maja 2006, o 20:53

RafalWilk.pl pisze:Jak udało nam się dowiedzić Rafał Wilk odzyskał już przytomność po operacji. Z Rafałem rozmawiał jego imiennik Trojanowski, któremu powiedział, że nadal nie ma czucia w nogach. Były przymiarki, aby przetransortować Rafała do szpitala w Tarnowie, ale Jego stan zdrowia nie jest na tyle dobry, aby móc Go transportować. Życiu Rafała już nic nie grozi. Niestety diagnozy lekarskie nie są najlepsze i szanse na odzyskanie czucia w nogach są według lekarzy niewielkie.


Czyli, mamy wszystko na co możemy liczyć...
Bądzmy dobrej myśli, żeby ustąpił paraliż nóg i całej dolnej części ciała.

Przemcio

#47 Postautor: Przemcio » 4 maja 2006, o 20:56

Fatalnie to wyglądało, dobrze, że teraz krótka przerwa z żużlem u nas na stadionie bo był chyba nie poszedł, ale Rafał na pewno z tego wyjdzie. :!: :!: :!: Pamiętacie Mateusza Szczepaniaka, też miał rok temu bardzo poważny wypadek i jakoś z tego wyszedł ale piotrkowi Winiarzowi jakoś ciężko do powrotu. Teraz niestety krosno nic tak wprawdzie nie będzie jeździć. :cry:

Awatar użytkownika
dilucio
Senior
Posty: 823
Rejestracja: 28 lutego 2004, o 13:25
Lokalizacja: Lublin

#48 Postautor: dilucio » 4 maja 2006, o 22:27

Pils pisze:"Jak udało nam się dowiedzić Rafał Wilk odzyskał już przytomność po operacji. Z Rafałem rozmawiał jego imiennik Trojanowski, któremu powiedział, że nadal nie ma czucia w nogach. Były przymiarki, aby przetransortować Rafała do szpitala w Tarnowie, ale Jego stan zdrowia nie jest na tyle dobry, aby móc Go transportować. Życiu Rafała już nic nie grozi. Niestety diagnozy lekarskie nie są najlepsze i szanse na odzyskanie czucia w nogach są według lekarzy niewielkie.
Jednak wiara czyni cuda, więc należy wierzyć w powrót Rafała do pełni sił i trzymać za Niego kciuki."


za http://www.rafalwilk.pl


najwazniejsze ze odzyskal przytomnosc...ale reszta nieciekawie wyglada...ale badzmy dobrej mysli..

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

#49 Postautor: Czarek » 4 maja 2006, o 22:28

Jest jakaś dziwna prawidłowość - takie nieszczęścia przytrafiają się najsympatyczniejszym zawodnikom - Ciegielski, Winiarz, teraz Wilk...
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#50 Postautor: papi » 4 maja 2006, o 23:05

niestety, jak zauważył Czarek w ostatnich kilku latach najpoważniejsze kontuzje przytafiły się 3 zawodnikom badrzo lubianym i jezdzacym niesamowicie fair. Niestety los bywa okrutny.
Mam podobne odczucia do jednego z forumowiczów, ktory napisał, że po raz pierwszy przy takiej kontuzji odczuwa żal, zupełnie jakby ten zawodnik był żużlowcem naszego klubu. Być może dlatego że Wilu był o krok od naszego zespolu, być może dlatego, że był lubiany, nie wiem, ale z całego serca życze mu powrotu do zdrowia i wierzę że mu się uda.
Prawdopodobnie Rafał nie będzie chodził, to olbrzymia tragedia, ale nawet nie chce myśleć co takiego dzieje się w głowie Vaculika. Wszyscy wiemy, że nie mógł nic zrobić, ale jemu również współczuje, bo najbliższe dni będzie miał na pewno bardzo, bardzo ciężkie :?

TRZYMAJ SIĘ RAFAŁ :!: :!: