ZKŻ w sezonie 2005

liga polska, ligi zagraniczne, GP

Które miejsce zajmie ZKŻ Kronopol w sezonie 2004?

1-2
8
12%
3-4
7
10%
5-6
29
43%
7-8
23
34%
 
Liczba głosów: 67

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WojtekF
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 7 października 2004, o 17:09
Lokalizacja: Łódź/Zielona Góra

ZKŻ w sezonie 2005

#1 Postautor: WojtekF » 7 grudnia 2004, o 17:13

Coś o Waszym przeciwniku z baraży. Skład na następny sezon:

1) Åšwist
2) Staszewski
3) Okoń
4) Huszcza
5) Pedersen(Lee)
6) Suchecki
7) Nowaczyk
Stojanowski(źródło sportsboard).
Dowhan nie ukrywa, że może ktoś jeszcze przybyć.
Szału nie widać a zarząd przyznaje się, iż nie jest to skład na mozliwości finansowe klubu. Wyrównany, pozbawiony dziur skład więc sądzę, że odpowiednio dosprzętowani zawodnicy + 1 średniej klasy senior(lepszych już nie ma na rynku) a na dodatek rozsądny kontrakt z obcokrajowcami warunkujący pieniądze od liczby zdobytych punktów sprawi, iż ZKŻ ma szanse zająć miejsce o wiele wyższe aniżeli w sezonie 2004. Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#2 Postautor: grzesieck » 7 grudnia 2004, o 17:41

To ty masz takie poczucie humoru czy ktos inny zaglosowal ze ZKÅ» zajmie miejsce 1-2? :lol:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: _piotrusss » 7 grudnia 2004, o 17:56

grzesieck pisze:To ty masz takie poczucie humoru czy ktos inny zaglosowal ze ZKÅ» zajmie miejsce 1-2? :lol:

Właśnie tez się nad tym zastanawiałem :D
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Ar2rB
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 25 stycznia 2003, o 13:11
Lokalizacja: Lublin / Czwartek

#4 Postautor: Ar2rB » 7 grudnia 2004, o 18:20

_piotrusss pisze:
grzesieck pisze:To ty masz takie poczucie humoru czy ktos inny zaglosowal ze ZKÅ» zajmie miejsce 1-2? :lol:

Właśnie tez się nad tym zastanawiałem :D


7-8 i nic wiecej. Najlepiej 8.

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: KubuÅ› » 7 grudnia 2004, o 18:35

Moim zdaniem Falubaz zajmie miejsce 5-6, na awans do I czworki nie ma za duzych szans.

Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#6 Postautor: Krychs » 7 grudnia 2004, o 18:36

Według mnie z takim składem ZKŻ w przyszłym sezonie będzie walczył o miejsca 5-6 (chyba, że jednak się wzmocni solidnym seniorem, ale kim?)
Świetną ekipę zmontował Włókniarz, mocny będzie mistrz Polski Tarnów. Do faworytów zaliczyłbym też młody zespól z Wrocławia i solidnie wzmocnioną bydgoską Polonię. To dla mnie faworyci do walki w półfinałach.
Zielona Góra wzmocniła się tylko Staszewskim, który wirtuozem ekstraligowych torów napewno nie jest i Nowaczykiem, który dobrze jeździł w tamtym sezonie ale w II lidze.

Awatar użytkownika
Boss
Posty: 73
Rejestracja: 2 listopada 2004, o 19:38
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: Boss » 7 grudnia 2004, o 18:41

I liga sie zbliża droga zielonko :mrgreen:
Co ja widzÄ™, co ja widzÄ™ TÅ» Lublin w e-lidze

Awatar użytkownika
! ... m@tti ... !
Posty: 33
Rejestracja: 22 października 2003, o 21:27
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: ! ... m@tti ... ! » 7 grudnia 2004, o 18:49

Z takim skaldem za duzo nie powlacza :D
Inne kluby szukjua sobei dobre ekipy :d np; Bydgoszcz , Czestochowa , Atlas :D

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#9 Postautor: grzesieck » 7 grudnia 2004, o 18:59

Nie ma inne mozliwosci - Wlokniarz bedzi mistrzem!

Walasek, Holta, Sullivan, Drabik, UÅ‚amek - wiecej chyba do szczescia nie trzeba :P
METHANOL ADVENTURE TEAM

Gość

#10 Postautor: Gość » 7 grudnia 2004, o 19:00

Falubaz to k..... jeb... !!!!!
Mistrzostwo już prawie pewny ma Włókniarz !!!

1.UÅ‚amek
2.Walasek
3.Holta
4.Drabik
5.Sullivan
6.?
7.Szczepaniak

Awatar użytkownika
piwo__
Szkółkowicz
Posty: 253
Rejestracja: 1 września 2003, o 00:25
Lokalizacja: Lublin

#11 Postautor: piwo__ » 7 grudnia 2004, o 19:08

Juz nie raz przed sezonem byl pewny mistrz, a wygrywal ktos inny ;) Moim zdaniem z tym skladem Falubazy przy dobrych porywach moga powalczyc o miejsca 3-4... Trzon zespolu zostal, doszedl dobry junior i sredni :P senior... Ale jak zwykle wszystko zweryfikuje tor ;) Pozdr.
MOTORLUBLIN

Kamil78
Posty: 58
Rejestracja: 13 października 2004, o 20:28
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12 Postautor: Kamil78 » 7 grudnia 2004, o 20:13

Jezeli zielonka chce zawodnika sredniej klasy, objezdzonego w extralidze proponuje mariusza frankowa lub darka sledzia. Na nich obu mozna polegac jak na Zawiszy. :oops: :D :oops: :lol: :P

Awatar użytkownika
Waldi__
Posty: 1
Rejestracja: 7 grudnia 2004, o 20:32

#13 Postautor: Waldi__ » 7 grudnia 2004, o 21:00

Zielona Ukraina mysle 7-8 miejsce i tak jak chcieli chlopaki z Gorzowa beda mieli derby :D Hej Falubaz Nie Martw Sie W I Lidze Nie Jest Zle ! :P

Awatar użytkownika
WojtekF
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 7 października 2004, o 17:09
Lokalizacja: Łódź/Zielona Góra

#14 Postautor: WojtekF » 7 grudnia 2004, o 23:06

grzesieck napisał [quote]To ty masz takie poczucie humoru czy ktos inny zaglosowal ze ZKŻ zajmie miejsce 1-2?[/quote]

Nie.Ja jeszcze nie zagłosowałem,ale zaraz zagłosuję. Cóż serce podpowiada mi, że 3-4 umysł że 5-6.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fire
Posty: 60
Rejestracja: 23 listopada 2004, o 17:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16 Postautor: Fire » 8 grudnia 2004, o 14:34

Ciekawe kto zagłosował na miejsce 1-2???? przecież to jest nie mal pewne, że nie mają szans. Jak by byli w pierwszej czwórce to byłby wtedy sukces lecz ja zagłosowałem na miejsce 5-6.
TÅ» MOTOR LUBLIN

Vince Carter

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17 Postautor: Maciek » 9 grudnia 2004, o 18:11

grzesieck pisze:Nie ma inne mozliwosci - Wlokniarz bedzi mistrzem!

Walasek, Holta, Sullivan, Drabik, UÅ‚amek - wiecej chyba do szczescia nie trzeba :P


Chcialbym zeby Czestochowa byla mistrzem no ale jak patrze na inne sklady to wydaje mi sie ze beda w trojce ale wygrac nie wygraja brak dobrych juniorow, ale moze sie uda 3mam kciuki :D

a co do tematu to Zielonka zajmie miejsce 5-6 najlepiej by bylo 8 hehe no widocznie ktos ma niezle poczucie humoru jak glosuje na 1-2 buhahaha :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juta-cfc
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2005, o 08:57
Lokalizacja: Lublin

#18 Postautor: juta-cfc » 18 marca 2005, o 11:24

Miejsce Falubazu sadzac po skladzie,gdzie nie ma zadnych rewelacji to 7-8! :)

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#19 Postautor: papi » 18 marca 2005, o 14:23

Maciek pisze:
grzesieck pisze:Nie ma inne mozliwosci - Wlokniarz bedzi mistrzem!

Walasek, Holta, Sullivan, Drabik, UÅ‚amek - wiecej chyba do szczescia nie trzeba :P


Chcialbym zeby Czestochowa byla mistrzem no ale jak patrze na inne sklady to wydaje mi sie ze beda w trojce ale wygrac nie wygraja brak dobrych juniorow, ale moze sie uda 3mam kciuki :D

no mi sie wydaje ze z takimi seniorami to musza zdobyc mistrzostwo, poza tym juniorzy sie sa az tacy zli, szczegolnie ze caly czas postepy robi szczepaniak, a on ma dopiero 18 lat (pamietam jak byl na BK z Lublinie to jezdzil naprawde dobrze), mysle ze jak nie zdobeda mistrzostwa to bedzie to olbrzymia sensacja, a jesli ktos moze im zagrozic to tylko Wrocław, a Zielona tak mysle 5-6, bo wyzej to bedzie raczej ciezko, moze i seniorzy sa solidni, ale po swiscie i tomku wyraznie widac uplyw lat, juz nie ta kondycha co kiedys :cry: , pozdro

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20 Postautor: dannie » 18 marca 2005, o 19:00

Gorzow i Zielona tak bardzo chce derbow ze Gorzow w tym sezonie awansuje a Zielonka spadnie :D hehe... alby by bylo smiechu (ale nie dla kibicow Myszki Miki ;) )

a tak na powaznie zaglosowalem na miejsca 5-6... wydaje mi sie ze Gdansk i Torun dostc zdecydowanie odstaja od reszty. Ale juz w tym sezonie widzielismy jak bylo... Zielonka nie byla skazywana na spadek ale kilka nieprzyjemnych wydarzen spowodowalo ze otarli sie o I lige...

moze byc roznie....
Obrazek

Awatar użytkownika
lombardier
Posty: 9
Rejestracja: 18 marca 2005, o 13:25
Lokalizacja: że znowu :P
Kontakt:

#21 Postautor: lombardier » 18 marca 2005, o 21:15

Ta wizja dannie mi siÄ™ podoba :twisted:

Drużyna ZKŻ KRONOPOL-PÓŁ-NIESTETY-GORZÓW-ZIELONAGÓRA do czwórki nie ma szans wejść, ale poniżej 6 miejsca też nie spadną.

Jeśli chodzi o Częstochowę to raczej mają całą ligę i nawet Tarnów im nie zagrozi. Wrocław jest młody ale jakoś nie wierzę, że Świderski się odnajdzie w seniorach a Drabika nie zastąpi. Andersen perspektywiczny ale nie jest Hancockiem. Chociaż czas zweryfikuje. Bydgoszcz z kolei ma ciekawą drużynę ale jakoś w nią nie wierzę.
Obrazek

meridol

#22 Postautor: meridol » 20 marca 2005, o 17:06

mam nadzieje ze 8 i w przyszlym roku mecz u nas z zielona dziura...
niech tylko kogos zobacze na stadionie w ich wiejskich barwach !!!

Awatar użytkownika
okon
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2004, o 21:21
Lokalizacja: Gorzow Wielkopolski
Kontakt:

#23 Postautor: okon » 21 marca 2005, o 03:53

O Lombardier sie tu podziewa widze na forum :twisted: czemu nie masz tego awatarka u nas na forum :D

a zgadnijcie jak ja zaglosowalem ?:D:D:D
Stal Gorzow ! :-)
falubaz zielona gora - 1 liga 2006 :P

Awatar użytkownika
WojtekF
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 7 października 2004, o 17:09
Lokalizacja: Łódź/Zielona Góra

#24 Postautor: WojtekF » 21 marca 2005, o 10:36

a zgadnijcie jak ja zaglosowalem ?


Zgaduje. zaglosowales na tyle trafnie na ile wysoki jest Twoj iloraz inteligencji czyli bardzo nietrafnie. Swoja droga nie wiem czemu administratorzy nie banuja okonia. Na forum powinni przebywac ludzie inteligentni a nie prowokatorzy. To, ze okon jest z Gorzowa nie ma zadnego wplywu na moj stosunek do Niego(tak samo powinniscie byli wczesniej zbanowac Falubaza, Fanatyka z Wroclawskiej, Czeczena i wielu innych z ZG). Do Jagusia czy lombardiera(oprocz "Bujaj fredzla") nic nie mam.
Pozdrawiam wszystkich!!!!
Jest super!!!
Wojtek Fan Falubazu!!!

Awatar użytkownika
WojtekF
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 7 października 2004, o 17:09
Lokalizacja: Łódź/Zielona Góra

#25 Postautor: WojtekF » 21 marca 2005, o 17:32

sti Twój post mogłeś zakończyć na odpowiedniej cyfrze i to by wystarczyło. Twój pogląd, Twoja ocena, Twoja sprawa.

Ja natomiast nie mogę się nadziwić ile to czasu musi minąć, aby ludzie pogodzili się z porażką swojej drużyny czy wygoiły się ich rany na skutek haniebnego zachowania potępianej przeze mnie części zielonogórskiej populacji.

Falubaz się utrzyma, jednak gdyby nie daj Boże zdarzyło się inaczej, to zrozum, że zobaczysz mnie na stadionie przy al. Zygmuntowskich czy Ci się to podoba czy nie. W wiejskich barwach mnie nie zobaczysz bo takowych nie ma
Pozdrawiam wszystkich!!!!

Jest super!!!

Wojtek Fan Falubazu!!!