Drużynowy Mistrz Polski 05r

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

Drużynowy Mistrz Polski 05r

#1 Postautor: JAG » 12 września 2005, o 13:31

pomimo iz pozostał do odjechania jeszcze mecz w Bydgoszczy to można już praktycznie gratulować Unii Tarnów drugiego jakże zaszczytnego tytułu druzynowego mistrza Polski.
zaliczka 22punktów wydaje się zbyt duża aby polonisci mogli odebrać tarnowianom złoto.
sam mecz nie był zbyt ciekawym widowiskiem choc na szczęście było kilka(szkoda że tam mało)interesujących biegów.szczególnie mogła sie podobać walka jaką toczył Andreas Jonsson,który punkty odbierał rywalom na samym finiszu.zawiedli liderzy Polonii którzy mieli wyraźne problemy z dopasowaniem się do toru.
ciekawa jestem opinii dotyczącej biegu 10 tych którzy ogladali relację w tv.
z wysokości szczytu pierwszego łuku wyglądało to dla mnie na winę Jacka Golloba który przedłuzając prostą wywiózł w płot Protasiewicza mijającego go z bardzo dużą prędkością po szerokiej.wg mnie sędzia niesłusznie wykluczył Pepe z powtórki bo powinien wykluczyć Jacka.
może ktoś nagrał mecz i mógłby udostepnic do obejrzenia??
z góry dzięki :D
:),czasami :(

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#2 Postautor: Cooper » 12 września 2005, o 13:52

Jesli chodzi o sytuacje z upadkiem Pepe, to tez podzielam opinie, ze zostal nieslusznie wykluczony. Dobry byl komentarz do tej sytuacji mowiacy o tym, ze na zawodach najwyzszej swiatowej rangi jak np. GP taka sytuacja nie mialaby miejsca, bo po prostu Pepe powinien miec pozostawione miejsce przy bandzie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Soluk
Posty: 130
Rejestracja: 10 marca 2005, o 21:27
Lokalizacja: z Czechowa
Kontakt:

#3 Postautor: Soluk » 12 września 2005, o 14:38

Mysle ze tylko kataklizm moglby odebrac jaskolkom zloto, szczerze im gratuluje. Na torze w bydzi nie bedzie mocnych na braci Gollobow przeciez to "ich" tor, szczegolnie ze tomek wygral tam GP. Co do sytuacji z Pepe kontra Jacek to mysle ze jest tam troche winy Golloba ale jak to mawial nasz zacny byly trenejro: "ministranci na zuzlu nie jezdza"
tyle ode mnie pozdrawiam

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: papi » 12 września 2005, o 15:52

zaliczka na pewno duża, ale liczę, że DMP jeszcze nie jest rostrzygnięte. Mecz Polonii z Włókniarzem pokazał, że Bygdoszczanie potraią do maximum wykorzystać atut własnego toru. Unia na pewno ma mocne argumenty w postaci braci Gollobów, ale mimo to licze, że Polonia nie złoży broni i bedzie chciała do końca walczyć o mistrza :wink:

Co do sytuacji z 10 biegu. Rownież uważam, że to Jacek powinien zostać wykluczony. Pepe nie miał gdzie uciec i miał sporo szczęścia że nie skończylo się duzo gorzej. Natomiast podobało mi się jego podejście, ocenił zarówno arbitra jak i starszego z braci surowo, ale taktownie. Nie bylo żadnych epitetów, obrażania, ale pytanie kto nominował tego sedziego do GP było dobrym odzwierciedleniem jego decyzji :lol:

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4941
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6 Postautor: RadeKas » 12 września 2005, o 16:37

Jacek Gollob popisal sie chamstwem. Widac bylo wyraznie jak wykonal ruch barkiem, chciac wcisnac Pepe w bande. Takie akcje nie maja prawa miec miejsca, paranoja. Dobrze, ze nic sie nikomu nie stalo, bo przy takim zachowaniu starszego z braci moglo byc nieciekawie. Decyzja Wojaczka to taka sama kpina :lol:.

Za to podobalo mi sie zachowanie Pepe, ktory zaraz po zdazeniu wypowiedzial sie o nim z klasa. Widac, ze ma troche wiecej w glowie niz Jacus.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#7 Postautor: Fork » 12 września 2005, o 17:37

Rzeczywiście, ciężko będzie odrobić bydgoszczanom tyle punktów, ale to jest tylko żużel i wszystko się może zdarzyć. Sądze że w Bydgoszczy zawiedzie 2 linia tarnowian czyli Wardzała i Burza. Swoje napewno pojedzie Rickardsson i Gollob, pare punktów dołożą juniorzy :) A bydgoszcz, oni nie maja nic do stracenia i za wszelką cene będą chcieli wygrać.


Soluk pisze: Na torze w bydzi nie bedzie mocnych na braci Gollobow przeciez to "ich" tor, szczegolnie ze tomek wygral tam GP.


Co do GP Polski to tor był ewidentnie przygotowany pod Golloba, był poprostu betonik :) A inni sobie nie radzili. Teraz zapewne bedzie inaczej :)
trening czyni mistrza.

czarnuch
Posty: 10
Rejestracja: 5 września 2005, o 09:00

#8 Postautor: czarnuch » 12 września 2005, o 18:59

Fork pisze:Żeczywiście, ciężko będzie odrobić bydgoszczanom tyle punktów, ale to jest tylko żużel i wszystko się może zdarzyć. Sądze że w Bydgoszczy zawiedzie 2 linia tarnowian czyli Wardzała i Burza. Swoje napewno pojedzie Rickardsson i Gollob, pare punktów dołożą juniorzy :) A bydgoszcz, oni nie maja nic do stracenia i za wszelką cene będą chcieli wygrać.


prawda to tylko żużel RZeczywiście RZnież :wink: wszystko sie zdarzyć może Bydgoszcz może odrobić 22 pkt. Gollob moze zdobyc komplet Ostrów moze wygrać 48:42
Mordel może zostać naszym liderem w przyszłym roku Poprostu WSZYSTKO sie moze zdarzyc
tak prawda :wink:

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#9 Postautor: Jaga » 13 września 2005, o 19:44

RadeKas pisze:Jacek Gollob popisal sie chamstwem. Widac bylo wyraznie jak wykonal ruch barkiem, chciac wcisnac Pepe w bande. .

Z tym że nie wiem czy widziałes bo pewnie nie dokładnie że najpierw Pepe wytrącił Jacka z równowagi trącając go łokciem więc ów ruch barkiem był no przymusowy!!
Poza tym miała ta sytuacja miejsce tentralnie przed moimi oczami bo tuż przy siatce stałem i wiedziałem że będą jaja!!! Potem upadek ... a co dalej sie działo to nie widziałem bo mi ludzie na siatce zasłonili :P

Wielkie pozdrowienia dla ekipy z Lublina, którą miałem przyjemność poznania na meczyku ;)
I z niecierpliwością czekam na fotorelacje :D

Co do DMP to Unia ma wielkie szanse na 2 tytuł z rzędu ale ja się denerwuje i odetchne z ulga dopiero po ostatnim biegu w Bydgoszczy :!: Bo mimo że 22 pkt przewagi to wszystko się moze zdażyć :!:

Mistrz Mistrz Z K S :!: ...
Drugie miejsce ! Drugie miejsce ! Polonia ! ... ;)

edit by mikas:
Kurde zdjecia wyslalem dziś rano, nie wiem dlaczego nie doszły :roll:
Pozdrawiam również i zaraz wysyłam zdjecia jeszcze raz.
Super zawody, super atmosfera na trybunach, prawdziwe świeto żużla :!: To tyle na temat meczu.
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#10 Postautor: Jaga » 14 września 2005, o 00:54

Mikas a dziękufka za fotencje juz doszły :D
i robiÄ… robote hehe :)

http://www.express.bydgoski.pl/look/art ... rSection=1
Ale ta bydgoszcz biedna i jaka ma skleroze już sami nie pamiętają jak w nas szklanymi butelkami rzucali echh ...
Wogóle kto takiego dzinnikarza zatrudnia co pisze takie pierdoły? Jakaś telenowela to jest nie artykuł :!: Parodia

P.S.
Mikas a moze zobaczymy sie w Bydzi ? :D
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: mikas » 14 września 2005, o 11:07

Jaga pisze:
P.S.
Mikas a moze zobaczymy sie w Bydzi ? :D


Raczej niestety nie, bo zdecydowanie bliżej jest do Rzeszowa i pewnie tam sie pojawie 25.09 na finale I ligi. Ale jeszcze damy rade cos razem wypić,może w październiku na memoriale Dadosa i Zwierzchowskiego?? Zapraszamy :)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#12 Postautor: Jaga » 14 września 2005, o 11:51

mikas pisze:
Jaga pisze:
P.S.
Mikas a moze zobaczymy sie w Bydzi ? :D


Raczej niestety nie, bo zdecydowanie bliżej jest do Rzeszowa i pewnie tam sie pojawie 25.09 na finale I ligi. Ale jeszcze damy rade cos razem wypić,może w październiku na memoriale Dadosa i Zwierzchowskiego?? Zapraszamy :)

No jeżeli będzie krucho z kasa to jade z kumplami tez do Żeszofa to wtedy będziemy mogli tez cuś chlapnąć :D A co do memoriału to się zastanowie. Bo jeśli na stadiach wszystko bedzie załątwione to wsiadał w jakiś cipong czy inny chmowóz i dawaj ;)
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#13 Postautor: Jaga » 14 września 2005, o 20:15

Tak wracajÄ…c do tematu :P
Obrazek
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN