GP w Bydzi (27 sierpień 2005)

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

GP w Bydzi (27 sierpień 2005)

#1 Postautor: papi » 27 sierpnia 2005, o 22:19

dzisiejsza przedostatnia eliminacja IMŚ była jedną z najlepszych w tym sezonie :!: Fantastyczny - 4 z rzędu na tym torze triumf Golloba w Bydgoszczy :wink: Tomek już podczas ostatnich GP i DPŚ pokazał że jeszcze się nie skończył. Choć nigdy nie był moim ulubieńcem to licze, że jednak w następnym sezonie postara się mocno namieszać w ścisłej czołówce :P

Mistrostwo przypięczetował Rickardsson, widać było że dziś chciał zdobyć 4 punkty i cieszyć się z kolejnego mistrzostwa. Miejsce w dzisiejszych zawodach było 2- albo nawet 3-rzędną sprawą 8) W ostatnim biegu z półfinału wyeliminował go Lee, który po 2 biegach miał 0 punktów, ale finisz miał imponujący. Świetne wyścigi z jego udziałem, awans do finału i 2 miejsce - najwyższe w karierze :wink:

Z Polaków Chrzano jak zwykle, dobrze Protas, a Hampel :roll: :x Kiedyś już mówiłem, że on nie ma serca do walki, nie atakuje przeciwników, a kiedy ktoś zbliży się do niego - ten natychmiast ustępuje. Ma predyspozycje bycia czołowym zawodnikiem świata, ale musi sobie to przemyśleć. Na torze nie może być gentelmanem, bo nigdy nic nie osiągnie :x

Pozostaje sprawa 7 wolnych numerów na następne sezon. Dziś szanse Richardsona na pewno wzrosły, ale pewniakiem jeszcze nie jest. A kto jest :?: Chyba Zagar i Protas, pewnie Nicholls, Lindbäck, Hampel (oczywiście jeśli czołowa 8 pozostanie taka jaka jest) + któryś z Dyńczyków i zostaje jeszcze 1 miejsce. No ale to spekulacje, po Lonigo będzie mozna ruszyć temat :wink:

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#2 Postautor: Jaga » 28 sierpnia 2005, o 12:49

No ja oglądając wczorajsze GP powiem że zawody w sumie nudne były :| Takie wrażneinie odniosłem! Ale superowo pojechał Tomek i życze mu żeby tak wymiatał w przyszłym sezonie bo poprostu miło popatrzeć jak on wygrywa :D Gratulacje dla niego!
Wielkie brawa dla Tośka że ma 6 mistrza świata ;) Ale czy nie powinine sie juz zasatanowić nad emeryturą ? Choć zawodnik takiej klasy jak on powinien długo jeździć i dobrej formy mu życze!
Co do występu reszty polaków - No Pepe całkiem nieźle, Hampel się juz dawno wypalił, a Chrzanek znów równa forma :P olimpiada hehe :D
papi co do tego że Hampel nie ma serca do walki to się zgodze bo on jakoś w tych GP liczy tylko na dobry start bo jak wyjdzie tak dojedzie :| Trzeba pokazac czasem pazur i udowodnić innym zawodnikom że nie odpuszcza tak łatwoi choćby był wolniejszy to będzie walczył do samego końca!!

Jeśli chodzi o występy polaków w następnym sezonie to mam nadzieje ze poza Gollobem pojedzie i Pepe i bardzo bym chciał żeby wystapił Kołodziej bo on to moze naprawde namieszać - zresztą już to udowodnił ;)
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
kleczes_GKM
Szkółkowicz
Posty: 178
Wiek: 37
Rejestracja: 5 lipca 2004, o 10:11
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#3 Postautor: kleczes_GKM » 28 sierpnia 2005, o 13:10

Czy z FC na GP pojechala jakas grupka kibicow?? Bo widzialem kilku panow z transpararentem "Jeszcze tego lata Tomek bedzie mistrzem swiata - Tony don't worry :lol: " na ow transparencie byl rowniez Lubelski Koziolek,a wiec? :)

Wydaje mi sie, ze Tomek jeszcze przez kilka lat bedzie nie do "ugryzienia" na Bydgoskim torze szkoda, ze nie byl to jednodniowy Final :wink:
Chrzanek, nie trzyma po prostu poziomu GP, jest zdecydowanie za slaby, choc wczoraj w biegu 17 ladnie powalczyl z Tony'm, jednak to wszystko...
Po Hampelu spodziewalem sie o wiele wiecej i nie wiem w czym upatrywac powody jego slabszej postawy?
PePe zaliczyl udany wystep czy zapewne przyblizyl sie do otrzymania od BSI "Stalego Dzikusa" szkoda, ze nie dowiozl 2 miejsca w polfinale... Jednoczesnie smiem twierdzic, ze gdyby zamiast Protasiewicza jechal "Cpunek" to Tomek docholowalby Go do mety na pozycji premiujacej awansem do finalu.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#4 Postautor: grzesieck » 28 sierpnia 2005, o 13:38

Jaga pisze:Jeśli chodzi o występy polaków w następnym sezonie to mam nadzieje ze poza Gollobem pojedzie i Pepe i bardzo bym chciał żeby wystapił Kołodziej bo on to moze naprawde namieszać - zresztą już to udowodnił ;)


lokalny patriotyzm widze, ze sie odzywa, ale nie oszukujmy sie, na GP dla Kolodzieja jest chyba za wczesnie, watpie zeby zaprezentowal w GP poziom wyzszy od Chrzanka.

Gollob, Hampel i PePe - GP 2006
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: Maciek » 28 sierpnia 2005, o 15:42

grzesieck pisze:
Jaga pisze:Jeśli chodzi o występy polaków w następnym sezonie to mam nadzieje ze poza Gollobem pojedzie i Pepe i bardzo bym chciał żeby wystapił Kołodziej bo on to moze naprawde namieszać - zresztą już to udowodnił ;)


lokalny patriotyzm widze, ze sie odzywa, ale nie oszukujmy sie, na GP dla Kolodzieja jest chyba za wczesnie, watpie zeby zaprezentowal w GP poziom wyzszy od Chrzanka.

Gollob, Hampel i PePe - GP 2006


Najlepszym rozwiązaniem dla mnie by było Gollob, Pepe tak jak napisałes a za Hampla Walasek moim zdaniem sprzetowo jest świetnie przygotowany i napewno by sie bardziej przykladal jak Jarek!!

Wielkie gratki dla Tomka to co wyprawiał na torze było mistrzostwem:]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#6 Postautor: Jaga » 28 sierpnia 2005, o 17:04

grzesieck pisze:
Jaga pisze:Jeśli chodzi o występy polaków w następnym sezonie to mam nadzieje ze poza Gollobem pojedzie i Pepe i bardzo bym chciał żeby wystapił Kołodziej bo on to moze naprawde namieszać - zresztą już to udowodnił ;)


lokalny patriotyzm widze, ze sie odzywa, ale nie oszukujmy sie, na GP dla Kolodzieja jest chyba za wczesnie, watpie zeby zaprezentowal w GP poziom wyzszy od Chrzanka.

Gollob, Hampel i PePe - GP 2006

No lokalny nie lokalny hehe ale wiesz uważam że jednak Hampel się ładnie prezentował na początku w GP i mnie bardzo zaskoczył na + oczywiscie ale niestety końcówka cyklu GP słaba ... Jednak biorąc pod uwage że Kołodziej wywalczył tego IMPa (pomijam to że na naszym torze) to jednak myśle że mogli by mu dac szanse bo jak się patrzy jak on jeździ to w GP może sobie spokojnie oradzić !! Widac w lidze że nie raz objechał znakomitych obcokrajowców i dlaczego nei dac mu szansy w GP ? A że z Tarnowa to wiadomo ;)
Co będzie to będzie ... mam nadzieje że będzie to taki zawodnik który pokarze że jest warty dzikusa w GP - a Jano moim zdaniem taki jest bo ma ten pazur i to mi się podoba 8)

Co do tego co Tomek na torze robi to fakt w ligówce to jest momentami poezja ale w GP to się daje momentami objechać dosłownie jak dziecko :( Jednak jest prze dżinks :D
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4885
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7 Postautor: RadeKas » 28 sierpnia 2005, o 20:02

Najpierw to on powinien dostac dzika karte na jeden, moze dwa turnieje w Polsce, zeby sie mogl pokazac, a jak wyjda mu starty niech BSI zacznie myslec o dzikiej karcie na stale.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

vertigo_07
Posty: 25
Rejestracja: 8 maja 2005, o 22:53

#8 Postautor: vertigo_07 » 29 sierpnia 2005, o 11:13

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale też chciałem napisać coś o bydgoski GP tylko z trochę innej strony. Ciekawi mnie dlaczego nasza cudowna publiczna telewizja z uporem maniaka nie dość, że relację puszcza o 23.15, to jeszcze tylko biegi z udziałem Polaków. Czy nanaprawdę czas antenowy regionalnej trójki jest aż tak cenny, że nie można go poświęcić na trochę żużla?! Poruszam tę sprawę dlatego, że nie każdy ma wszędzie dostęp do Polsatu Sport, Tv Puls lub innych stacji, które transmitują żużlowe zawody..

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#9 Postautor: kdsz » 29 sierpnia 2005, o 12:04

Prawa do relacji live posiada C+ a TVP ma licencję jedynie na skróty zawodów, który może nadać, jak sądzę, dopiero po godzinie 23. Uważam, że publiczna telewizja i tak postarała się w tym roku, bo relacje są godzinne i zawierają większość wyścigów dnia wraz z wywiadami. W poprzednich latach było pod tym względem dużo gorzej, a w ubiegłym roku retransmisji nie było wcale. Ja nie narzekam, choć wolałbym oczywiście oglądać zawody na żywo w otwartej telewizji

vertigo_07
Posty: 25
Rejestracja: 8 maja 2005, o 22:53

#10 Postautor: vertigo_07 » 29 sierpnia 2005, o 13:51

kdsz pisze:Prawa do relacji live posiada C+ a TVP ma licencję jedynie na skróty zawodów, który może nadać, jak sądzę, dopiero po godzinie 23.

O tym akurat nie wiedziałem - dzięki za info. W takim razie zwracam honor naszej publicznej :)
kdsz pisze:Ja nie narzekam, choć wolałbym oczywiście oglądać zawody na żywo w otwartej telewizji

Każdy chyba by wolał, ale miejmy nadzieję, że coś się zmieni i póki co cieszmy się tym, co mamy.