Dmuchane bandy (upadek Kasprzaka i Holty)

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kiry
Senior
Posty: 564
Wiek: 46
Rejestracja: 5 września 2002, o 14:09
Lokalizacja: ze starej szkoły

Dmuchane bandy (upadek Kasprzaka i Holty)

#1 Postautor: Kiry » 3 lipca 2005, o 20:07

...az strach pomyslec co by sie moglo stac gdyby nie dmuchana banda w Lesznie..
Z drugiej strony fatalny bład Holty, kto jak kto , ale tak doswiadczony zawodnik jak on nie powinien pojechac tak bez głowy...
jak długo jeszcze trzeba bedzie czekac na to rozwiazanie na wszystkich torach

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: papi » 3 lipca 2005, o 20:25

no właśnie :!: Dzisiejsze wydarzenie pokazuje, ze dmuchane bandy są konieczne, kto wie jak to wszystko by sie skończyło gdyby nie one. Na szczęscie Kasprzakowi i Holcie nic sie nie stało. Tak jeszcze co do meczu i wydarzeń po biegu. Po takich zachowaniach jak to Kasprzaka kiedy kopnął leżącego Holte powinno sie odbierać licencje i wysyłać na częstsze badania. Gość, który nie potrafi opanowac nerwów nadaje się do szpitala, a nie na tor żużlowy :evil:

Awatar użytkownika
dilucio
Senior
Posty: 823
Rejestracja: 28 lutego 2004, o 13:25
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: dilucio » 3 lipca 2005, o 20:51

dzwon byl pierwsza klasa dawno takiego nie widzialem :shock: holta to niezly szaleniec w nastepnym swoim biegu tez niezle szarzowal!!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#4 Postautor: grzesieck » 3 lipca 2005, o 22:58

Podczas ogladania tego meczu wlasnie sie zastanawialem nad zalozeniem nowego tematu traktujacego o tym spotkaniu.

po pierwsze upadek Holty i Kasprzaka - naprawde to mogloby sie tragicznie skonczyc gdyby nie dmuchana banda, kto wie czy nie gorzej u Dobruckiego nawet. Wygladalo to naprawde strasznie.

a po drugie wydarzenia tuz po upadku - kopanie lezacego na torze Holty przez Zenona i Roberta Kasprzakow :shock: Dla mnie rzecz nie do pomyslenia i mam nadzieje, ze GKSZ zajmie sie ta sprawa, tym bardziej ze na meczu byl obecny Kaczmarek.

a tak oprocz tego to bylo kilka biegow, ktore mogly sie podobac, np. ten co Bally z Rempala wiezli Holte na 5:1 i pewnie by dowiezli ten wynik gdyby nie dziecinne bledy Jacka Rempaly, albo bieg bodaj 13 gdzie Sullivan na ostatnim luku zapewnie Wlokniarzowi 3:3.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
extreame
Posty: 31
Rejestracja: 14 czerwca 2005, o 21:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: extreame » 4 lipca 2005, o 07:52

Błąd Holty - fatalny, Zachowanie Kasprzaków karygodne!! Podejrzewam, że dmuchane bandy uratowały tu oprzed poważną kontuzją obu zawodników. Ogólnie mecz bardzo ładny, dobra postawa Sullivana, który jak widać wraca do formy. Bieg 13 z ostatniego miejsca najpierw mija kolege klubowego, a pózniej dwuch Leszczynian. Bieg 15 Wygrana Sullivana przed Adamsem, który wydaje mi się, że dysponował szybszym motocyklem. :P

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

#6 Postautor: yamahaR1 » 4 lipca 2005, o 11:47

Rzeczywiście po tej sytuacji chyba lepszej "reklamy" dmuchane bandy chyba nie mogły dostać. Przynajmniej kluby ekstraligowe, które mają wysokie budżety powinny te bandy zamontować natychmiast.
CO do zachowania panów Kasprzaków to naprawde brak słów. Kopać leżącego zawodnika :shock: Jeżeli Robert Kasprzak w taki sposób reaguje na emocje na torze to strach w ogóle pomyśleć co on kiedyś zrobi w trakcie biegu

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#7 Postautor: Fork » 4 lipca 2005, o 12:37

grzesieck pisze:
a po drugie wydarzenia tuz po upadku - kopanie lezacego na torze Holty przez Zenona i Roberta Kasprzakow :shock: Dla mnie rzecz nie do pomyslenia i mam nadzieje, ze GKSZ zajmie sie ta sprawa, tym bardziej ze na meczu byl obecny Kaczmarek..

Kaczmarek jak mu zaplaci to moze wszystko :lol:

A co do incydentu z Kasprzakami to wydaje mi sie ze postapili po chamsku i wiesniacku !!!
Rozumiem tez bym bronil syna ale... no to jest zuzel i po prostu Rune popelnil blad i... stalo sie.
Przypomina mi sie upadek Jankowskiego i... impuls emocji pana Romana J. :lol:
trening czyni mistrza.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#8 Postautor: kdsz » 4 lipca 2005, o 13:26

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2802145.html - tutaj można poczytać na temat incydentu

Zachowanie Kasprzków skandaliczne, tym bardziej, że Holta wyraźnie wpadł w jakąś dziurę i go "pociągło" ;) więc cała sytuacja to nieszczęśliwy wypadek. Rzeczywiście gdyby nie dmuchana banda, to mogłoby się skończyć tak jak z Dobruckim czy Okoniewskim. Makabrycznie to wyglądało.

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

#9 Postautor: Saint » 4 lipca 2005, o 13:49

Oj nie wytrzymam.... :wink: A gdzie to można zobaczyć?

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#10 Postautor: kdsz » 4 lipca 2005, o 14:28

Retransmisje będą we wtorek o 18 i środę o 15 na antenie Polsatu Sport

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#11 Postautor: JAG » 4 lipca 2005, o 20:41

Rune nie jest na torze łatwym przeciwnikiem,jeździ ostro i zdarza mu sie przesadzić czego przykładem opisywane zdazenie.według mnie nie było tam koleiny Rune stracił rytm jazdy w momencie kontaktu z motocyklem Kasprzaka który zaczął łamać maszynę.
tym razem Opatrzność czuwała.
:),czasami :(

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#12 Postautor: grzesieck » 4 lipca 2005, o 20:51

JAG pisze:Rune nie jest na torze łatwym przeciwnikiem,jeździ ostro i zdarza mu sie przesadzić czego przykładem opisywane zdazenie.według mnie nie było tam koleiny Rune stracił rytm jazdy w momencie kontaktu z motocyklem Kasprzaka który zaczął łamać maszynę.
tym razem Opatrzność czuwała.


Wedlug mnie Rune w ogole nie powinien sie tam ladowac pod Kasprzaka bo poprostu nie bylo juz miejsca!

A jak pokazaly powtorki w TV to Rune pociagnelo przed styknieciem sie z motorem Kasprzaka, wiec wydaje mi sie, ze jednak wpadl w jakas koleine.

Natomiast komentarz Zenona Kasprzaka do tego zdarzenia rowniez wedlug mnie nie na miejscu. Senior Kasprzak nazwal Rune bandyta, huliganem itd. a przeciez on nie zrobil tego specjalnie, oczywiscie wypadek byl z jego winy, ale nie wierze zeby byli zuzlowcy zdolni do tego zeby umyslnie prowokowac takie sytuacje. Ja sie przerazilem jak na poczatku zobaczylem lezacego Kasprzaka, ktory chyba na chwile stracil przytomnosc. Oby jak najmniej takich sytuacji na torze, jak i rowniez poza nim.

Tribute dla dmuchanych band
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 57
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 18:55
Lokalizacja: my sie znamy?

#13 Postautor: kaczka » 4 lipca 2005, o 21:15

No no. Teraz na Polsacie w każdych wiadomościach owo zdarzenie pokazują. Nieźle grzmotnęli :D W sumie i może to dobrze, że cała sprawa trafiła do sądu. Niech inni się nauczą czystego sportu. Ale trzeba też pamiętać, że adrenalina i emocje robią swoje...
Taka dmuchana banda to dobra rzecz :!:

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#14 Postautor: grzesieck » 4 lipca 2005, o 21:38

kaczka pisze:No no. Teraz na Polsacie w każdych wiadomościach owo zdarzenie pokazują. Nieźle grzmotnęli :D W sumie i może to dobrze, że cała sprawa trafiła do sądu. Niech inni się nauczą czystego sportu. Ale trzeba też pamiętać, że adrenalina i emocje robią swoje...
Taka dmuchana banda to dobra rzecz :!:


to bedzie OT ale musze to powiedziec - kaczka, masz przekozackiego avatara :lol:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#15 Postautor: sadychor » 4 lipca 2005, o 21:42

Sam upadek-masakra. Gdyby nie bandy to byśmy wszyscy okryli się żałobą :cry: Zauważyłem jeden szczegół. Po upadku z jednego z motocykli, tego co został za zawodnikami, na tor wylewał się metanol-chyba wyrwało korek.
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1717
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#16 Postautor: Manitou » 5 lipca 2005, o 00:28

Ja jak to zobaczyłem to aż mnie zabolało :roll: Rune to wariat i pokazał to po raz kolejny...są granice jazdy ryzykownej, a jazdy niebezpiecznej. No a powietrzne bandy jak najbardziej są niezbędne...i to nie tylko w E-lidze, ale przede wszystkim w niższych klasach rozgrywek' gdzie jeździ dużo zawodników o niższych umiejętnościach niż e-ligowcy...

Tomal
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, o 10:53
Lokalizacja: Lublin

#17 Postautor: Tomal » 5 lipca 2005, o 08:43

można gdzieś ściągnąć filmik z tym upadkiem?
"Najtazsim Hriehom Je Nepit Dobre Pivo"

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#18 Postautor: JAG » 5 lipca 2005, o 09:54

wracając do tej sytuacji-fatalna sprawa jest ze dopuszczono do wysypania sie na tor tylu osób z parkingu!nie mogę zrozumieć co za debil dotyka sie do zawodnika po takim upadku zanim lekarz oceni sytuację!!mogli zrobić mu wielką krzywdę a nawet zabić!
:),czasami :(

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

#19 Postautor: Saint » 6 lipca 2005, o 09:08

Z braku czasu raczej nie oglądam telewizji... czy ktoś wie gdzie można ściągnąć ten upadek???

Awatar użytkownika
dilucio
Senior
Posty: 823
Rejestracja: 28 lutego 2004, o 13:25
Lokalizacja: Lublin

#20 Postautor: dilucio » 6 lipca 2005, o 13:42

z drugiej strony dmuchane bandy moga spowodowac ze bedzie wiecej takich wypadkow bo zawodnicy beda ryzykowac do granic maksymalnych ale bede wiedzieli ze dmuchana banda ich uratuje :!: ciekawe czy holta by tak zaszalal gdyby nie bylo dmuchanej bandy a plot :?:

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#21 Postautor: go! » 6 lipca 2005, o 14:01

dilucio pisze:z drugiej strony dmuchane bandy moga spowodowac ze bedzie wiecej takich wypadkow bo zawodnicy beda ryzykowac do granic maksymalnych ale bede wiedzieli ze dmuchana banda ich uratuje :!: ciekawe czy holta by tak zaszalal gdyby nie bylo dmuchanej bandy a plot :?:


Bzdura!

Nikt z racji dmuchanych band nie będzie bardziej ryzykował...
Równie dobrze na dmuchanej się można zabic a na drewnianej nic sobie nie zrobić. REeguły nie ma...
Jest jeszcze jeden aspekt. O ile od "płotu" się można odbić, w niektórych przypadkach, o tyle dmuchane bandy "wciągają".

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22 Postautor: meesha » 6 lipca 2005, o 14:30

Właśnie przed chwilą zobaczyłem tę sytuację na Polsacie 2...
I tak się zastanawiam (po obejrzeniu bodaj 5 powtórek) jak można twierdzić, że był to brutalny faul :?: :shock: :?: Holta "wszedł" pod Kasprzaka na zgiętym motocyklu, normalna sprawa przecież i pół sekundy później wyprostowało mu maszynę - nie wiem z jakiego powodu... może go "pociągło" na koleinie, może spadł mu łańcuch :roll: Nie wiem ale na pewno nie było to specjalnie. Więc nie róbmy z niego nie wiadomo jakiego bandyty. Takie rzeczy po prostu się zdarzają :( Przecież hamować nie mógł :?
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#23 Postautor: grzesieck » 6 lipca 2005, o 15:56

Wlasnie na Polsacie Sport leci powtorka tego meczu, jezeli ktos chce zobaczysz upadek Kasprzaka i Holty to niech sie spieszy, bo to juz 10 bieg, a upadek byl w 13.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

#25 Postautor: Kubbas » 7 lipca 2005, o 21:53

Gawrzyk pisze:jesli ktos ma konto na sb to moze sciagnac filmik z tego biegu a pozniej gdzies wrzucic na serwer. bo ja chyba jako jedyny na swiecie nie widzialem tego upadku i bijatyki...


Ja mam - zaraz postaram sie sciagnac;]