Kto spadnie z ekstraligi?

liga polska, ligi zagraniczne, GP

Kto w sezonie 2006 zawita do 1 ligi?

Czas głosowania minął 25 września 2005, o 17:28

Unia Leszno
0
Brak głosów
Atlas Wrocław
1
2%
Unia Tarnów
3
5%
Włókniarz Częstochowa
0
Brak głosów
Lotos Gdańsk
1
2%
ZKŻ Zielona Góra
54
92%
Polonia Bydgoszcz
0
Brak głosów
Apator Adriana Toruń
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 59

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
stalg3
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2005, o 14:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Kto spadnie z ekstraligi?

#1 Postautor: stalg3 » 18 maja 2005, o 17:28

Jaka drużyna spadnie z e-ligi?
Ja stawiam na ZKÅ» :mrgreen:
Obrazek<-Zapraszam !
http://www.stalgorzow.bo.pl - Tutaj też zapraszam :D

bartexs1
Senior
Posty: 519
Rejestracja: 7 marca 2004, o 19:35
Lokalizacja: LBN

#2 Postautor: bartexs1 » 18 maja 2005, o 17:59

zielona góra (dziura)

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

#3 Postautor: Davv » 18 maja 2005, o 18:03

PatrzÄ…c po wynikach z rozegranych meczy to za sezon jedziemy do Zielonej na mecz :D Innej ewentualnosci nie widac :lol:

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#4 Postautor: kilar » 18 maja 2005, o 19:34

Troche za wczensie na takie typy, nalezy pamietac ze po kontuzji do ich skladu powroci Okon i bedzie to spore wzmocnienie...rownie dobrze moga zdarzyc sie kontuzje czolowych zuzlowcow innych zespolow, z ktorymi potem zielonka bedzie mogla powalczyc.
Dlatego wg mnie temat powinien brzmic tak: "Ktory zespol chcialbys zeby spadl z ekstraligi?" :wink:

A na prognozy typu kto spadnie, jest jeszcze za wczesnie :wink:, ale zawsze mozna sie pobawic :)

A wiec ja CHCIALBYM, aby spadla oczywiscie Zielona Gora :twisted:, niech poznaja smak rywalizacji w 1 lidze 8), no i trzeba wziac rewanz za baraze z zeszlego roku :P


Pozdro

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: papi » 18 maja 2005, o 20:06

Patryk nie licząc meczy zaległych to extraklasa skonczyla juz pierwsza runde, wiec o silach zespolow mozna juz powiedziec dosyc duzo i niezbyt rozumiem Twoj pomysl zeby sie wypowiadac komu życzymy spadku. Ja akurat nie zycze go Falubazom, ale są po prostu najsłabsi i przypuszczam ze nawet Okoń im niewiele pomoże. Bedzie po kontuzji, a od takiego zawodnika nie mozna wymagac zbyt wiele. Przed sezonem moim faworytem do spadku był Apator, ale widać mylilem sie dosyc znacznie, choc mimo wszystko uwazam, ze sukcesem dla nich bedzie miejsce wyzsze niz 5. Jak narazie rozczarowuje Polonia Bydgoszcz i to dosyć poważnie, ale przed nami 2 runda i play-offy i mam nadzieje, ze sie przebudzą, bo wydali troche kasy i widać, ze potrafią sie uczyc na bledach. Jeśli nie Zielona to glownym kandydatem do spadku jest Lotos, bo rowniez jezdza bez rewelacji, jednak ostatnia kolejka dobitnie pokazuje, że jest jeden główny kandydat do spadku, choc zobaczymy, niby niczego nie mozna wykluczyc, ale Zielonka nie ma kim straszyc przeciwnikow i czarno widze ich dalszą jazde :(
Ostatnio zmieniony 18 maja 2005, o 20:08 przez papi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#6 Postautor: Fork » 18 maja 2005, o 20:07

Sadze ze najmniej szans na utrzymanie ma Zielona Gora, lecz jezeli dojdzie Rafal to w play offach moga namieszac. Tym bardziej pokazali to w tamtym sezonie.

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#7 Postautor: jas » 18 maja 2005, o 20:42

Fork pisze:Sadze ze najmniej szans na utrzymanie ma Zielona Gora, lecz jezeli dojdzie Rafal to w play offach moga namieszac. Tym bardziej pokazali to w tamtym sezonie.


no Zielona to play-offach moze co najwyzej wywalczyc prawo do jazdy w barazach, co az taka niesodzianka nie bedzie
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
Gabor
Posty: 108
Rejestracja: 27 listopada 2003, o 00:08
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: Gabor » 18 maja 2005, o 20:54

Nie będę oryginalny pisząc iż najsłabszą drużyną wydaje się być ZKŻ , choć nie przekreślałbym ich szans na utrzymanie . Powrót Okoniewskiego na pewno będzie sporym wzmocnieniem choć nie na tyle żeby Zielonka zaczęła seryjnie wygrywać spotkania . Szans ZKŻ-tu raczej upartuję w kryzysie formy jaki dopadł liderów Wybrzeża .

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#9 Postautor: kilar » 18 maja 2005, o 21:36

papi pisze:Patryk nie licząc meczy zaległych to extraklasa skonczyla juz pierwsza runde, wiec o silach zespolow mozna juz powiedziec dosyc duzo(...)


Wlasnie Papi nie do konca sie zgadzam z Toba, to jest dopiero polmetek rozgrywek. To ze teraz Unia Leszno jest na 1 miejscu, wcale mnie nie przekonuje, ze beda oni walczyc o mistrzowstwo. Polmetek sezonu pokazuje sile druzyny na dzien dziesiejszy i wlasnie teraz najslabszy jest falubaz, ale to wcale nie oznacza, ze maja spasc z ekstraligi. To jest czysta teoria i wiele czynnikow decyduje czy sie mecz wygra, czy przegra, czy sie zdobedzie mistrzostwo, czy sie spadnie z ligi.


Pozdro[/quote]

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#10 Postautor: papi » 18 maja 2005, o 21:52

patryk kilar pisze:Wlasnie Papi nie do konca sie zgadzam z Toba, to jest dopiero polmetek rozgrywek. To ze teraz Unia Leszno jest na 1 miejscu, wcale mnie nie przekonuje, ze beda oni walczyc o mistrzowstwo. Polmetek sezonu pokazuje sile druzyny na dzien dziesiejszy i wlasnie teraz najslabszy jest falubaz, ale to wcale nie oznacza, ze maja spasc z ekstraligi. To jest czysta teoria i wiele czynnikow decyduje czy sie mecz wygra, czy przegra, czy sie zdobedzie mistrzostwo, czy sie spadnie z ligi.

Tu masz racje, ale ja nie napisalem, ze Unia bedzie mistrzem, bo ma male szanse, poza tym ma jeden mecz wiecej. Chodzilo mi o to ze dosyc sporo juz wiemy co do dyspozycji kazdej z druzyn. Podobnie napsalem o Apatorze, mimo ze są bardzo wysoko to miejsce 4 bedzie dla nich sukcesem. Na chwile obecną biorąc pod uwage ze jest kilka meczu zaleglych to tabela nie odzwierciedla do konca tego co druzyna prezentuje dlatego określenie siły druzyny na dzien dzisiejszy jest sprawą indywidualną kazdego z nas :wink: pozdro

rickardson

#11 Postautor: rickardson » 21 maja 2005, o 08:25

Zielona góra jak nic zleci :P Gdańska raczej nie wyprzedzą , który i tak przegra w barażach
z nami 8)

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12 Postautor: Maciek » 24 maja 2005, o 12:07

Proste ze ZKZ spada i spotkamy sie za rok z Falubazowcami:] hehe bardzo dobze im tak nie chciali nam odpuscic baraz teraz ciułają ze wszedzie baty dostaja hehe
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dilucio
Senior
Posty: 823
Rejestracja: 28 lutego 2004, o 13:25
Lokalizacja: Lublin

#13 Postautor: dilucio » 24 maja 2005, o 19:57

nie ma innej mozliwosci jak tylko ZKŻ Zielona Góra !!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6074
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#14 Postautor: grzesieck » 24 maja 2005, o 21:58

No nie wiem czy to takie oczywiste, ze Falubaz spada...pamietajcie, ze 8 druzyna nie spada bezposrednio tylko jedzie jeszcze mecz z 7 druzyna. Wroci po kontuzji Okoniewski i moim zdaniem szykuje sie ciekawy meczyk o 7 miejsce pomiedzy Zielonka i Wybrzezem...
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15 Postautor: Maciek » 25 maja 2005, o 11:31

grzesieck pisze:No nie wiem czy to takie oczywiste, ze Falubaz spada...pamietajcie, ze 8 druzyna nie spada bezposrednio tylko jedzie jeszcze mecz z 7 druzyna. Wroci po kontuzji Okoniewski i moim zdaniem szykuje sie ciekawy meczyk o 7 miejsce pomiedzy Zielonka i Wybrzezem...


No ale jak Wybrzeze jakiś mecz wygra !! bo już nie jadą wcale tak najgorzej a wto że ZKZ wygra to nie wierze są za ciency!! więc nawet ten mecz ostatniej druzyny z 7 nic ZKZ nie da:] a okoń wróci po takiej kontuzji ciezko bedzie mu dojść do pełnej sprawności ale zobaczymy !! :]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#16 Postautor: jas » 25 maja 2005, o 11:47

mecz 7mej druzyny z Faluazem da Falubazowi tyle, ze wystarczy wygrac dwumecz i juz sa w barazach. a przy duuuuzym budzecie Falubazu nie jestem wcale taki pewien ich porazki w rzeczonym dwumeczu. mimo slabego skaldu Zielonki nie mozna zapomniec, ze Kostek, Chrzanek, Jabole i Hanckok lub Pedersen to tez nie jest jakas oszalamiajaco silna ekipa
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6074
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#17 Postautor: grzesieck » 25 maja 2005, o 13:41

No i moze Kessler przystosuje sie do polskich torow i niedlugo bedzie trzaskal komplety :lol:
METHANOL ADVENTURE TEAM

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18 Postautor: auganoff » 26 maja 2005, o 21:39

Sonda wskazuje, że zdecydowana większość widzi Zielonkę już w I lidze.Ja natomiast od początku sezonu twardo obstaiwam spadek Gdańska.Teraz to może i są mocniejsi od Falubaza, ale tamci mają większe rezerwy-myślę, że pod koniec sezonu na swoim normalnym poziomie będzie już jechał Okoniewski, Świst też powinien być mocniejszy-coś mi się wydaje, że końca sezonu to on w Anglii nie doczeka, a jak wróci mu świeżość, to będzie trudny do objechania, Suchecki w końcu może zacznie punktować, a i Staszewskiego stać na znacznie więcej.Ponadto Huszcza rok temu pierwszą część sezonu też miał słabiutką,a w drugiej już solidnie punktował.Poza tym chyba organizacyjnie są lepsi, Dowhan robi lepsze wrażenie niż Formela, a pieniądze pod koniec sezonu też będą potrzebne...A poza tym nie znoszę Bajerskiego i Jabłońskich :evil: :evil: :mrgreen:
A Hancock na koniec może wywinąć taki numer jak we Wrocławiu :D I ja do niego żalu miał nie będę 8)

Awatar użytkownika
Pietter
Szkółkowicz
Posty: 190
Rejestracja: 19 września 2004, o 21:35

#19 Postautor: Pietter » 31 maja 2005, o 21:44

Ja także sądze że ZKŻ spadnie a Lotos pewnie przetrwa w barażach :P

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#20 Postautor: wojteko » 31 maja 2005, o 22:47

grzesieck pisze:No nie wiem czy to takie oczywiste, ze Falubaz spada...pamietajcie, ze 8 druzyna nie spada bezposrednio................


A ile razy mozna miec zasrane szczescie :?: :?: w poprzednim sezonie Zielonce wystarczy chyba :?: mysle ze w tym roku juz im sie nieuda :!: :!:

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3390
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#21 Postautor: kdsz » 1 czerwca 2005, o 09:06

Rzeczywiście masz rację - Zielonka do zespół który dostąpił całej kupy szczęścia w ostatnich dwóch latach. Kontuzja Okonia w sezonach 2004 i 2005, urazy młodzieżowców Sucheckiego i Nowaczyka, oraz eksplozja tego przeogromnego farta w postaci samobójstwa Rafała Kurmańskiego. Szczęściarze.....
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#22 Postautor: wojteko » 1 czerwca 2005, o 09:37

kdsz pisze:Rzeczywiście masz rację - Zielonka do zespół który dostąpił całej kupy szczęścia w ostatnich dwóch latach. Kontuzja Okonia w sezonach 2004 i 2005, urazy młodzieżowców Sucheckiego i Nowaczyka, oraz eksplozja tego przeogromnego farta w postaci samobójstwa Rafała Kurmańskiego. Szczęściarze.....


Nie powiesz mi ze TŻ Lublin miał większego farta z R.Dadosem :?: :!: ale w ten sposób możemy dyskutować w nieskończoność czy to Zielonka czy Motor ma, miał pecha (a tak naprawdę chodziło mi o końcówkę sezonu 2004).........

P.S.odnoszę wrażenie że moja obecnosć na forum działa na Ciebie kdsz jak przysłowiowa czerwona płachta na byka............. :?: Jeśli masz jakiś problem to napisz do "Przyjaciółki" np......W tym temacie zależy mi na Naszym Klubie,Speedway'u Lubelskim a nie na kłótniach z Tobą

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3390
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#23 Postautor: kdsz » 1 czerwca 2005, o 10:15

wojteko pisze:Nie powiesz mi ze TŻ Lublin miał większego farta z R.Dadosem :?: :!:
Nie powiem, bo tak nie uważam i nie wiem skąd w ogóle taki pomysł przyszedł Ci do głowy.

Oba kluby miały gigantycznego pecha w ostatnich latach, dlatego też myślę, że nazywanie ZG farciarzami jest trochę nie na miejscu. Mimo wielkich przeciwności losu utrzymali się w e-lidze w poprzednim sezonie, co budzi to mój szacunek niezależnie od tego, że za Falubazami nigdy nie przepadałem.

A czy działasz na mnie jak płachta na byka? Chyba nie. Po prostu polemizuję z twierdzeniami z którymi się nie zgadzam, a Ty często wygłaszasz tezy które mi nie leżą. I to wszystko. To nie są wycieczki osobiste
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#24 Postautor: wojteko » 1 czerwca 2005, o 14:50

kdsz pisze:Nie powiem, bo tak nie uważam i nie wiem skąd w ogóle taki pomysł przyszedł Ci do głowy.

a niby czyje to slowo pisane :?: :?: Świętego Alojzego :?: czy Twoje kdsz :?:
kdsz pisze:......w postaci samobójstwa Rafała Kurmańskiego.


pzdr wojteko

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3390
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#25 Postautor: kdsz » 1 czerwca 2005, o 15:02

Chłopie, naucz się czytać ze zrozumieniem, ok? Nigdy i nigdzie nie napisałem, że Zielona Góra miała większego pecha od Lublina, jak też nie pisałem, że Lublin miał większego pecha od Zielonej Góry. Nigdy i nigdzie nie porównywałem sytuacji obu klubów ani nie wartościowałem skali problemów. A Ty ni z gruchy ni z pietruchy wyjeżdżasz z tekstem:
Nie powiesz mi ze TŻ Lublin miał większego farta z R.Dadosem ale w ten sposób możemy dyskutować w nieskończoność czy to Zielonka czy Motor ma, miał pecha


Pozdrawiam również
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"