Dmuchane bandy (upadek Kasprzaka i Holty)

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

#26 Postautor: Saint » 8 lipca 2005, o 10:00

Gawrzyk pisze:jesli ktos ma konto na sb to moze sciagnac filmik z tego biegu a pozniej gdzies wrzucic na serwer. bo ja chyba jako jedyny na swiecie nie widzialem tego upadku i bijatyki...

Nic się nie łam... jest nas dwóch :wink: ...

Kubbas szybciej bo mnie ciekawoch zżera :wink:

hagon
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2005, o 15:54
Lokalizacja: Czuby-Łęgi

#27 Postautor: hagon » 8 lipca 2005, o 11:00

Kasprzak zawieszony na pół roku. W dodatku kara pieniężna w wysokości 6tys.
Należało się, chociaż to i tak za mało...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#28 Postautor: grzesieck » 8 lipca 2005, o 11:01

hagon pisze:Kasprzak zawieszony na pół roku. W dodatku kara pieniężna w wysokości 6tys.
Należało się, chociaż to i tak za mało...


haha, i dobrze tak malolatowi! co prawda ja bym mu dal ze 3 lata :wink: ale cieszy fakt, ze w ogole ktos sie zajal ta sprawa :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

hagon
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2005, o 15:54
Lokalizacja: Czuby-Łęgi

#29 Postautor: hagon » 8 lipca 2005, o 12:48

Teraz jeszcze niech siÄ™ do dupy dobiorÄ… ojcu!!!
Nie zapomne jego textu: "Holte powinni zdyskwalifikować do końca życia"...
Koleś jest zabójczy!!! Holta robi sprawe w sądzie i ojczulek z mechanikiem mają przechlapane :twisted:

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

#30 Postautor: Kubbas » 8 lipca 2005, o 14:58

MAM JUZ FILMIK
jednak jest pewne ale ;] - trwa 20 min. widac dokladnie upadek (kilka powrotek) jak i cale zamieszanie z bliska , pozniej zamieszanie z sedzia , narade sedziego z kaczmarkiem itd. jak i wywiady ze wszystkimi zainteresowanymy.
Jakosc bardzo dobra jednak zajmuje on 195 mb.

Gawrzyk jesli masz to daj jakis server to wrzuce, albo najwyzej nagram Ci na cd

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#31 Postautor: papi » 9 lipca 2005, o 22:48

te pół roku to najmniejsza możliwa kara. Moim zdaniem Kasprzak powinien dostać dłuższą kare i ponowny obowiązek zdania licencji. Chamstwo trzeba wyrzucać ze sportu, oby to była przestroga dla innych zawodnikow o słabych nerwach. Reakcji Zenona Kasprzaka wole nie komentować, bo jest żałosna :x

PS. Jest już ten filmik umieszczony na jakimś serwerze :?:

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#32 Postautor: go! » 10 lipca 2005, o 07:34

papi pisze:te pół roku to najmniejsza możliwa kara. Moim zdaniem Kasprzak powinien dostać dłuższą kare i ponowny obowiązek zdania licencji. Chamstwo trzeba wyrzucać ze sportu, :


Tak jest :!: :D
Jak powiedział w Polsacie Lorek "Takie przypadki trzeba napastować" ...
:D

Awatar użytkownika
kleczes_GKM
Szkółkowicz
Posty: 178
Wiek: 37
Rejestracja: 5 lipca 2004, o 10:11
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#34 Postautor: kleczes_GKM » 10 lipca 2005, o 17:11

Ja jestem akurat anty fanem Golloba, ale te obydwie sytuacje sa wg mnie inne... Przeciez Gollob uderzyl Pania Bajerska juz w parkingu.... A Kasprzak dal popis niebywalej inteligencji kopiac lezacego, gdy nie bylo wiadomo co mu jest, a gdyby mial uszkodzone kregi? Takie kopniecie mogl mu niezle zaszkodzic... I tak jakbylem fanem Kasprzakow od tamtego momentu jestem ich wielkim przeciwnikiem... Zreszta zaden z tej rodziny nie potrafi sie wypowiedziec na jako takim poziomie... :roll:

Awatar użytkownika
Smirnek
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 7 października 2004, o 20:49
Lokalizacja: Czechów!
Kontakt:

#35 Postautor: Smirnek » 10 lipca 2005, o 17:43

Akurat ja do Krzysztofa nic nie mam, jedynie Robert i Zenon są denerwujący. Po Krzysztofie już widać że wyrośnie z niego dobry zawodnik a po Robercie wręcz przeciwnie

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#36 Postautor: JAG » 10 lipca 2005, o 18:35

kleczes_GKM pisze:Ja jestem akurat anty fanem Golloba, ale te obydwie sytuacje sa wg mnie inne... Przeciez Gollob uderzyl Pania Bajerska juz w parkingu.... :


nie ma znaczenia gdzie go uderzył,faktem pozostaje że zrobił coś czego nie wolno.a karać należy w takich przypadkach jednakowo surowo.
:),czasami :(

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#37 Postautor: grzesieck » 10 lipca 2005, o 18:50

JAG pisze:
kleczes_GKM pisze:Ja jestem akurat anty fanem Golloba, ale te obydwie sytuacje sa wg mnie inne... Przeciez Gollob uderzyl Pania Bajerska juz w parkingu.... :


nie ma znaczenia gdzie go uderzył,faktem pozostaje że zrobił coś czego nie wolno.a karać należy w takich przypadkach jednakowo surowo.


A wedlug mnie jest roznica i to duza, co innego walnac gosciowi w parkingu, ktory nawet moglby ci oddac, a co innego wybiegac na tor i kopac zawodnika, ktory lezy na torze i nie wiadomo co z nim jest.

Oczywisice uwazam, ze Gollob dostal za niska kare (tak wlasciwie to nie zostal ukarany) i nalezalo mu sie pare miesiecy odpoczynku, ale Kasprzakowi to ja bym wpieprzyl rok przerwy, koniecznosc odnawiania licencji i costam jeszcze :x
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

#38 Postautor: yamahaR1 » 10 lipca 2005, o 18:54

JAG pisze:
kleczes_GKM pisze:Ja jestem akurat anty fanem Golloba, ale te obydwie sytuacje sa wg mnie inne... Przeciez Gollob uderzyl Pania Bajerska juz w parkingu.... :


nie ma znaczenia gdzie go uderzył,faktem pozostaje że zrobił coś czego nie wolno.a karać należy w takich przypadkach jednakowo surowo.


Jak to nie ma znaczenia, właśnie to ma spore znaczenie. Wiadomo, że obydwa przypadki zasługiwały na karę ale nie widzisz różnicy ? Kasprzak kopał LEŻĄCEGO zawodnika po upadku. Gdyby Holta miał uszkodzony rdzeń kręgowy każdy niepotrzebny ruch czy przesunięcie ciała mógł być tragiczny, więc kopanie leżącego z być może poważną kontuzją zawodnika a uderzenie go w twarz w parkingu jak widać że nic mu nie jest to jednak co innego

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39 Postautor: Koper » 11 lipca 2005, o 00:43

http://svt.se/content/1/c6/41/80/36/holta.asx (Windows Media Player Format)
http://svt.se/content/1/c6/41/80/36/holta.ram (RealPlayer Format)

pod tymi linkami mozna sobie obejrzec cale zajscie

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#40 Postautor: JAG » 11 lipca 2005, o 07:03

Grzesieck i YamahaR1 ja nie napisałam ze obie sytuacje są identyczne ale że należało identycznie ukarać obydwu.na samosądy nie ma miejsca w sporcie,czy to w parkingu czy na torze!
YamahaR1 nie musisz mnie uświadamiać co do konsekwencji,spójrz kilka postów wyżej co pisałam na ten temat.

pozdr.
:),czasami :(

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#41 Postautor: go! » 11 lipca 2005, o 07:28

JAG pisze: ja nie napisałam ze obie sytuacje są identyczne ale że należało identycznie ukarać obydwu.
pozdr.



Ja tak nie sądzę. Niby morderstwo to morderstwo a można za nie dostać od paru lat do dożywocia, w zależności od okoliczności, okrucieństwa, pobudek i setki innych powodów. Dlaczego w żużlu miało by być inaczej?

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#42 Postautor: JAG » 11 lipca 2005, o 13:05

go! masz prawo do własnego zdania tak jak każdy.ja zostaje przy swoim.
pozdr.
:),czasami :(

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#43 Postautor: Geest » 18 lipca 2005, o 23:02

ciekawe co na wszystko sam Krzysiek :?:
ja na jego miejscu bym podziekowal rodzinie, ze mi taka obore zrobili :roll:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#44 Postautor: Cooper » 4 sierpnia 2005, o 14:51

http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=76067

ja pierd*** niedlugo w zuzlu bedzie tak jak w pilce (o ile juz nie jest...).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

woocash
Szkółkowicz
Posty: 223
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 21:57

#45 Postautor: woocash » 4 sierpnia 2005, o 16:14

nie od dzis wiadomo ze Polska to kraj absurdow, a kolesiostwo panuje wszedzie i bedzie zapewne jeszcze panowalo przez kilka pokolen (ot pozostalosc po poprzednim ustroju), dlatego nie dziwne ze ten kraj staje sie bananowa republika ciemniakow ...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#46 Postautor: papi » 17 sierpnia 2005, o 12:44

GKSŻ coraz bardziej się pogrąża. Skoro uznała, że Baliński kopnął Holte to dlaczego nałożyli na niego kare tylko 6-miesięczną :shock: :?: W dodatku Unia jest w takiej samej sytuacji jak TŻ, skończyła już rozgrywki. A Bali został ukarany zawieszeniem na pół roku czyli do lutego 2006 :lol: Śmiać się z głupoty czy płakać, że niektórzy nie mają za grosz wyobraźni :roll: :x Jedyne co straci to starty w lidze szwedzkiej i duńskiej :x . Włsciewie to ciężko powiedzieć czy Damian faktycznie coś zrobił bo sędzia zawodów uznał, że odciągał on kolegów z drużyny i zachował się wzorowo :x
Damian Baliński.pl
&
SyFy