Apator Toruń

liga polska, ligi zagraniczne, GP

Czy jesteÅ› zaskoczony postawÄ… Apatora

Tak
17
68%
Nie
8
32%
 
Liczba głosów: 25

Wiadomość
Autor
rickardson

Apator Toruń

#1 Postautor: rickardson » 12 czerwca 2005, o 08:41

Zakładam ten temat , żeby was spytać co sądzicie o postawie Apatora Toruń , zwłaszcza , że wielu z was skazywało go na spadek...Zapraszam do dyskusji

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#2 Postautor: kilar » 12 czerwca 2005, o 10:30

To moze ja sie wypowiem (jako pierwszy widze :) ).

Ja szczerze mowiac jestem zaskoczony postawa Apatora, gdyz na papieze jest kilka druzyn teoretycznie mocniejszych od niego, jednak nie zaszkodzilo to jak narazie torunianom. Maja wyrownany sklad - solidni juniorzy, doswiadczeni seniorzy i oczywiscie bardzo dobry obcokrajowiec - J.Crump. Wielu skazywalo ich na walke o utrzymanie, jedenak to co wyprawia Apator to prawdziwe zaskoczenie. Przyklad rozjechanie Atlasu na ich terenie, czy minimalne (ale zawsze) zwyciestwo z Wlokniarzem u siebie. Apator w tym sezonie jest grozny dla kazdego, szczegolnie na wlasnym torze. Do konca rundy zasadniczej jeszcze pozostalo kilka kolejek i zobaczymy jak to sie poptoczy dla nich, ale wydaje mi sie, ze w tym roku Apator moze swobodnie powalczyc o medal, jezeli do tego czasu nie zgubia swojej dobrej formy.


Pozdro

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#3 Postautor: Fork » 12 czerwca 2005, o 11:37

od poczatku wiedzialem ze nie moze byc e-ligi bez "Aniolow"
Zastanawialem sie tylko na ktorym miejscu skonczy sezon a tu taka mila niespodzianka !

Ale przypominam ze najwazniwjsze sa plej offy :wink:
trening czyni mistrza.

Heinz
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2005, o 20:59
Lokalizacja: Niemce k/LUBLINA

#4 Postautor: Heinz » 12 czerwca 2005, o 12:14

Nie wyobrazam sobie nastepnego sezonu e-ligi bez Aiołów tak samo jak I ligi bez Kozioków :D

rickardson

#5 Postautor: rickardson » 12 czerwca 2005, o 15:21

Gdyby zatrzymali protasiewicza to już by chyba kompletnie zdominowali ligę :wink: :wink:

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#6 Postautor: Geest » 12 czerwca 2005, o 16:39

To przykre, ale Apator kojarzy mi sie obecnie w duzej mierze z osoba pana Karwana.

Zużlowcy - zdgadza sie, zaskakuja in plus. Jednak fakt, ze ich prezes stoi na czele GKSŻ chyba nie przysparza temu klubowi sympatii

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

#7 Postautor: Davv » 12 czerwca 2005, o 23:57

Geest uważaj bo narazie bo wszyscu którzy pisali przed Tobą w tym temacie maja ostrzeżenia. :wink: A tak na temat to glosuje na tak.