Grand Prix Szwecji - Eskilstuna

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Grand Prix Szwecji - Eskilstuna

#1 Postautor: papi » 14 maja 2005, o 22:24

Mamy za sobą drugą eliminacje mistrzostw świata, były to piekne zawody i przyznam szczerze ze chyba tak świetnego turnieju jeszcze nie widzialem. Brawa dla organizatorow za fantastycznie przygotowany tor, w wiekszosci biegow było dużo walki, w przeciwieństwie do GP we Wrocławiu. Wygrał troche szczęśliwie J. Crump, trudno powiedziec zeby był dzis najlepszy, ale w finale pokazal klase, zgodnie z zasadą "gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta". Szkoda tylko, że jak zwykle N. Pedersen nie dostosował sie kulturą na torze do pozostałych zawodnikow i w finale bezpardonowo zaatakował Bjarne Pedersena. Napewno właśnie Bjarne oraz Hans N. Andersen i Kenneth Bjerre sprawili swoją jazdą największe niespodzianki. Wielkie emocje były tez w turnieju głównym, bo po 4 seriach wyscigow 6 zawodnikow mialo pewny awans, a o pozostale 2 miejsca walczyło 7 zawodnikow :!: :!: . Niestety do poziomu zawodów nie dostosowali sie Polacy, szkoda ze zabraklo Jarka, bo pewnie znowu powalczylby, choc dzis konkurencja była ogromna. Zawiódł tez Hancock, ale w tym tygodniu został ojcem, wiec chyba ma dobre alibi :wink: . Troche niezadowolony ma prawo być Tony, ale nie zawsze da sie wygrywać, był blisko lecz wylkuczenie Nickiego i w powtorce swietny atak Crumpa odebrał mu zwycięstwo :) . Fajnie byloby zeby kolejne rundy dostarczaly podobnych emocji choc takie GP będzie bardzo trudno powtórzyć :wink:

Piotrbaz

#2 Postautor: Piotrbaz » 14 maja 2005, o 22:42


sledzio

#3 Postautor: sledzio » 15 maja 2005, o 15:16

Zawody wspaniale !!! najbardziej mi się podobał bieg Finałowy ( powtórzony ) walka od startu do mety !

Gardełko
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: GardeÅ‚ko » 15 maja 2005, o 15:51

Witam
Może ktoś nagrywał z telewizji Grand Prix Szwecji bo ja nie mogłem akurat patrzeć .
Chętnie bym popatrzył jężeli znajdzie się jakaś dobra dusza .
Może być z serwera lub inna propozycja ( torrent ? )
LiczÄ™ na was i pozdrawiam :D

gardełko

Awatar użytkownika
Volter_Apator
Posty: 22
Rejestracja: 20 listopada 2003, o 11:45
Lokalizacja: Torun

#5 Postautor: Volter_Apator » 16 maja 2005, o 11:08

Finałowy bieg ładny :) Szkoda że polacy słabo w GP.
Chrzanoś pierwszy bieg extra ale później coraz gorzej...
Super jest jak polak wychodzi na dobrą pozycję i w Pubie jest wtedy głośno :D

Hampel cała nadzieja w nim bo Gollob schodzi na psy !
APATOR TORUN

meridol

#6 Postautor: meridol » 16 maja 2005, o 20:21

zawody spoko, szkoda tylko ze Lee R tak slabo... chyba trzeba pomyslec o zmianie tunera. za to jestem niezmiernie zadowolony z postawy jąkały golloba!!! oby tak dalej a za rok GP bedziesz ogladal z trybun.

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7 Postautor: Maciek » 16 maja 2005, o 23:04

MI sie w szczegulności podobał bieg finałowy!! szkoda że zabrakło w nim Golloba:/ byłem zawiedziony jego postawą nawet jak udało mu sie wygrać starta to jego motocykle nie jechały tak jak powinny zaraz tracił i kazdy był przed nim i lipa :( żeby wygrywać musi coś z tym sprzętem zrobic żeby to jechało tak jak powinno.no szkoda mam nadzieje ze Tomek coś pokaże w kolejnym cyklu GP a jak nie on to Hampelek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

woocash
Szkółkowicz
Posty: 223
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 21:57

#8 Postautor: woocash » 17 maja 2005, o 21:08

a to takie ciekawostki zwiazane z GP Szwecji :

http://www.przegladzuzlowy.pl/news_gp.php?id=1089881652

szczegolnie zwraca na uwage to w jaki sposob Tony Rickardsson traktuje swoich sponsorow, widac ze ten nie zapomina dzieki m.in. komu moze bawic sie w te klocki

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#9 Postautor: kdsz » 21 maja 2005, o 14:41

O 15 w duńskiej telewizji internetowej "4 sport" jest relacja z GP Szwecji. Wystarczy odpalić poniższy link w Windows Media Player czy czymś podobnym

http://4sport.xstream.dk/video/4sport.asx
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#10 Postautor: JAG » 24 maja 2005, o 18:45

zgadzam sie w zupełności ze zawody były bardzo ciekawe,Wrocek się nie umywa niestety.
sytuacja na torze zmieniała sie chwilami tak szybko ze ciężko było nadążyć.z bardzo dobrej strony pokazał sie wg mnie Nichols,biegi z jego udziałem były pierwsza klasa.
Rico był bliski wygranej ale na prostej startowej zaliczył albo jakąś koleinę albo troche innej przyczepnosci bo wyraxnie wybiło go z rytmu a rywale byli blisko.
oby kolejne zawody były równie udane.
a Polacy,no cóż praktycznie nie istnieli W Szwecji.
:),czasami :(

nichollsowa
Posty: 24
Rejestracja: 24 marca 2004, o 22:56
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

#11 Postautor: nichollsowa » 24 maja 2005, o 19:09

JAG pisze:zgadzam sie w zupełności ze zawody były bardzo ciekawe,Wrocek się nie umywa niestety.
sytuacja na torze zmieniała sie chwilami tak szybko ze ciężko było nadążyć.z bardzo dobrej strony pokazał sie wg mnie Nichols,biegi z jego udziałem były pierwsza klasa.
Rico był bliski wygranej ale na prostej startowej zaliczył albo jakąś koleinę albo troche innej przyczepnosci bo wyraxnie wybiło go z rytmu a rywale byli blisko.
oby kolejne zawody były równie udane.
a Polacy,no cóż praktycznie nie istnieli W Szwecji.


Biegi z udziałem Scotta Nichollsa zawsze są ekscytujące 8)