Grand Prix we Wrocławiu

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4159
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Grand Prix we Wrocławiu

#1 Postautor: papi » 30 kwietnia 2005, o 22:02

właśnie przed chwilą zakończyla sie pierwsza eliminacja Mistrzostw Świata. Bezapelacyjnie wygrał Tony Rickardsson, ktory triumfował we wszytkich 7 biegach. 2 był Adams, 3 Crump, a 4-ty Lindbaeck :!: :!: . Hampel przegral final na ostatniej prostej :( kiedy dal sie wyprzedzic Adamsowi, ostatecznie zajął 6 miejsce. Pozostali Polacy tragicznie :( . Richardson zdobyl 5 punktow i zajął 12 miejsce. Ogólnie Grand Prix stało na średnim poziomie, mało było walki niestety. Jak wam sie podobało :?:

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1137
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: InDorka » 30 kwietnia 2005, o 23:18

Hampelek sie podobał,ale reszta..... faktycznie niezbyt emocjonujaca,mało tasowania ale i zero upadkow,jeden defekt.
Dobry był 12 bieg , jechało 3 polaków ( Hampel,Chrzanowski i Kasprzak ,a kto wygrał ?ciemnoskóry Antonio Lindbeck :D

........ :D ........

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1111
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

#3 Postautor: maestro76 » 30 kwietnia 2005, o 23:59

hampelek rewelka ale co z tego jak swiat jezdzi na kosmicznym sprzecie,
gdzie oni te silniki robia??
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#4 Postautor: Cz@rek » 1 maja 2005, o 00:16

Według mnie organizatorzy dali ciała :!: Tor był twardy jak skała i walki było jak na lekarstwo.
A na takie tory trzeba mieć właśnie "fury z kosmosu" i po co to komu :?:
Mam nadzieje że w Szwecji zobaczymy prawdziwe ściganie.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#5 Postautor: grzesieck » 1 maja 2005, o 00:26

Mi sie przyjemnie ogladalo dzisiejsze zawody, ale tylko ze wzgledu na towarzystwo :)

walka moze byla w 2-3 wyscigach... a poza tym nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Rickardsson byl bezapelacyjnie najlepszy i zasluzenie wygral. Adams zajal 2-gie miejsce, ale jezdzil moim zdaniem baaaaardzo przecietnie, a Crump to ruda pyta ;]

Brawo dla Hampelka za walke, a Gollobowi kop w dupe sie nalezy.

Zawiodl Andersen, bardzo pozytywnie zaskoczyl Lindbaeck, ktory byl "czarnym koniem" zawodow :wink:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6 Postautor: Koper » 1 maja 2005, o 03:07

Cz@rek pisze:Według mnie organizatorzy dali ciała :!: Tor był twardy jak skała i walki było jak na lekarstwo.
A na takie tory trzeba mieć właśnie "fury z kosmosu" i po co to komu :?:
Mam nadzieje że w Szwecji zobaczymy prawdziwe ściganie.


Tylko ile w przygotowaniu toru maja do powiedzenia organizatorzy a ile Ole Olsen... :roll: Ale zgadzam sie ze tor byl nie do walki na dystansie, podobny tor byl u nas w Lublinie na meczu z Rzeszowem, na szczescie juz na Grudziadz byl lepszy i miejmy nadzieje ze dzis na Rybnik tez bedzie przyczepny.

rickardson

#7 Postautor: rickardson » 1 maja 2005, o 08:41

Mnie trochę zadziwił Hans Andersen- na własnym torze być dopiero 16-tym :shock:

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8 Postautor: meesha » 1 maja 2005, o 09:23

rickardson pisze:Mnie trochę zadziwił Hans Andersen- na własnym torze być dopiero 16-tym :shock:
A jaki to niby jego tor :?: :roll: Wychował się na nim, czy juz piąty sezon tam jeździ :?: :?
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#9 Postautor: jas » 1 maja 2005, o 09:43

Koper pisze:Tylko ile w przygotowaniu toru maja do powiedzenia organizatorzy a ile Ole Olsen... :roll:


a dunczyk nie jest przypadkiem jednym z organizatorow :roll: ?
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
Svn
Posty: 46
Rejestracja: 22 grudnia 2003, o 16:44

#10 Postautor: Svn » 1 maja 2005, o 10:03

hmmm był ktoś z Lublina na Grand Prix? Ja se wczoraj siedziałem na GP i ktoś do mnie Witaj Przyjacielu patrze w góre a to jakiś kibic TŻ w szalu ;d jeżeli byłeś to Ty to napisz mi na priva ;d

sebek

#11 Postautor: sebek » 1 maja 2005, o 12:14

Byliśmy w 8 osób 2 autkami i mielismy flage polski z lublina , mam trochę fotek tylko nie wiem jak ich zamieścic . Imprezka jak zwykle na grand prix rewelka, wyłamaliśmy bramy i prawie całe dwa sektory weszły bez biletów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a potem byliśmy zarobieni.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#12 Postautor: grzesieck » 1 maja 2005, o 12:20

sebek pisze:Byliśmy w 8 osób 2 autkami i mielismy flage polski z lublina , mam trochę fotek tylko nie wiem jak ich zamieścic . Imprezka jak zwykle na grand prix rewelka, wyłamaliśmy bramy i prawie całe dwa sektory weszły bez biletów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a potem byliśmy zarobieni.


jestes kretynem przyjacielu, bany takim dawac, bo to wstyd zeby tacy ludzie byli u nas na forum.
METHANOL ADVENTURE TEAM

sebek

#13 Postautor: sebek » 1 maja 2005, o 17:15

to co napisałeś jest po poprostu śmieszne ! bramy wyłamał tłum ludzi a że weszło przez nich 2 sektory kibiców bez biletów to nie powód byś mnie BURAKU wyzywał od kretynów. A twojego bana to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić............Serdecznie pozdrawiam. a podrugie to jesteś gówniarzem , wiedząc że urodziłeś się w 86 roku to powinienes mi mówić na pan.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#14 Postautor: grzesieck » 1 maja 2005, o 17:21

sebek pisze:to co napisałeś jest po poprostu śmieszne ! bramy wyłamał tłum ludzi a że weszło przez nich 2 sektory kibiców bez biletów to nie powód byś mnie BURAKU wyzywał od kretynów. A twojego bana to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić............Serdecznie pozdrawiam. a podrugie to jesteś gówniarzem , wiedząc że urodziłeś się w 86 roku to powinienes mi mówić na pan.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


w takim razie chcialem serdecznie przeprosic Pana Kretyna.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
shasdil
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:45
Lokalizacja: Naleczow\Warszawa

#15 Postautor: shasdil » 1 maja 2005, o 19:33

Wczorajsze GP było jakieś takie bez emocji. Rickardson zdeklasowal wszystkich. Jedyny raz kiedy mial w ogóle szanse nie przyjechac na pierwszym miejscu to półfinał z Hampelkiem.
Troche szkoda tego półfinału bo Jarek dał się objechać jak junior.
Mnie troche zdiwiła słaba postawa Hansa Andersena - obstawiałem, że chłopak dojedzie do finału.

pozdrawiam

Shasdil

rickardson

#16 Postautor: rickardson » 2 maja 2005, o 09:03

meesha pisze:
rickardson pisze:Mnie trochę zadziwił Hans Andersen- na własnym torze być dopiero 16-tym :shock:
A jaki to niby jego tor :?: :roll: Wychował się na nim, czy juz piąty sezon tam jeździ :?: :?

Wiem,ale mógł się już trochę przyzwyczaić do Wrocławskiego toru.