Liga w dni powszednie

liga polska, ligi zagraniczne, GP

Czy przychodziłbyś na mecze rozgrywane w dni powszednie

Tak
14
35%
Nie
26
65%
 
Liczba głosów: 40

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
piwo__
Szkółkowicz
Posty: 253
Rejestracja: 1 września 2003, o 00:25
Lokalizacja: Lublin

Liga w dni powszednie

#1 Postautor: piwo__ » 7 grudnia 2004, o 20:00

W najnowszym wydaniu TŻ pojawil sie artykul z Leszkiem Tillingerem (wiceprezesem Btż) na temat rozgrywania meczy ligowych w dni powszednie.
Wedlug mnie cos takiego jak najbardziej mogloby wejsc do regulaminu rozgrywek i mysle, ze nie mialo by to wplywu na frekwencje na stadionie. A jak jest to z Wami? Czy chcielibyscie zeby mecze odbywaly sie na tygodniu?
Ostatnio zmieniony 7 grudnia 2004, o 20:19 przez piwo__, łącznie zmieniany 1 raz.
MOTORLUBLIN

Awatar użytkownika
benim
Posty: 85
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 16:25
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: benim » 7 grudnia 2004, o 20:10

dla mnie to zły pomysł.na pewno część osób przychodzących na mecze są ludźmi pracy. ja zpracy wychodze dpoiero o 15.30. w domu jestem około 16.obiadek,chwila relaksu i już 18.nie nie to zła koncepcja.jest dobrze tak jak do tej pory. :!:

Awatar użytkownika
m.a.c.i.e.k.s
Junior
Posty: 345
Wiek: 35
Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: m.a.c.i.e.k.s » 7 grudnia 2004, o 20:11

Niestety nie mam jeszcze ustatkowanego życia i mam dużo zajęć pozalekcyjnych, z których niestety nie moge zrezygnować także nie był bym za takim rozwiązaniem.

PS. A komu przeszkadzajÄ… niedziele??

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: Jinxsior » 7 grudnia 2004, o 20:11

Jesli meczmialby sie odbyc w ciagu tygodnia to tylko o 19 lub 20 i przy sztucznym oswietleniu.
Murawana frekwencja w innym przypadku bylo by to co zawodami typu Brazowy kask czy inne Indywidualne rozgrywki.
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

Awatar użytkownika
benim
Posty: 85
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 16:25
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: benim » 7 grudnia 2004, o 20:13

a zresztą to pytanie jest źle sformułowane. powinno być :"czy chciałbyś aby mecze odbywały się w dni powszednie?"
oczywiście przyszłabym w każdy dzień w jaki by się odbywwały.

Gość

#6 Postautor: Gość » 7 grudnia 2004, o 20:16

nie ma co sie oszkiwac!! kijowy pomysl pod kazdym wzgledem np. na tygodniu w szwecji czy angli i dani zawody sa na tygodniu, i jak by zareagowali "nasi" boco???? malo komu bedzie sie chcialo po 8-godzinnej pracy przychodzic i siedziec na "betonie" zamiast isc do cieplego łóżeczka ;), fatalny pomysł

Awatar użytkownika
piwo__
Szkółkowicz
Posty: 253
Rejestracja: 1 września 2003, o 00:25
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: piwo__ » 7 grudnia 2004, o 20:18

Ale Twoje pytanie od tego w temacie niezbyt sie rozni... Pytanie jest proste Ale na Twoja "prosbe" ;) zmieniam je :D
MOTORLUBLIN

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8 Postautor: Maciek » 7 grudnia 2004, o 20:33

Teraz jest dobrze w dni powszednie część nemoglaby przyjsc niekazdy wychodzi z pracy jak ty ze szkoly niektórzy napewno pracuja do poznego popoludnia turnieje sa we dni powszednie i widzimy jaka jest frekfencja co to by bylo z meczami :wink: nie jestem za 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#9 Postautor: Krychs » 7 grudnia 2004, o 20:43

Dla mnie pomysł rozgrywania meczy na tygodniu jest nienajlepszy, a co najważniejsze całkowicie nierealny w Polsce. Na tygodniu trzeba by zaczynać widowiska żużlowe około 19-20, a niestety większość stadionów nie ma sztucznego oświetlenia. Ja mam inną propozycję. Co sądzicie o meczach w sobote? Kiedyś zastanawialiśmy się z kumplem nad tym i doszliśmy do wniosku, że to niezły pomysł, bo po wygranym meczyku można by go od razu uczcić wiedząc, że w niedziele nie trzeba iść do pracy 8)

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10 Postautor: Metalliczny » 7 grudnia 2004, o 20:44

Nie ma mowy!!! Co za poroniony pomysł??? Jeśłi już to jak napisał istred, ale i tak wątpie czy przyszłoby dużo ludzi. W tygodniu każdy ma pracę, nie tylko jednego dnia, ale codzniennie, więc jak mecz kończyłby się o 22 a tu na 6 do pracy to ja dziękuje. Przerabiali to już w Warszawie i chyba na dobre im to nie wyszło.

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: KubuÅ› » 7 grudnia 2004, o 21:37

Ja tez nie jestem za tym aby mecze odbywaly sie w dni powszednie. Sadze ze na meczach by byla frekwencja okolo 1-2tys.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#12 Postautor: _piotrusss » 7 grudnia 2004, o 22:42

Oczywiście że nie! Mecz zułowy to dla mnie święto, przezywam go juz do soboty... nie wyobrażam sobei aby po szkole isć na mecz...
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Fire
Posty: 60
Rejestracja: 23 listopada 2004, o 17:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14 Postautor: Fire » 8 grudnia 2004, o 14:32

Ja powiem krótko. Jestem za nie bo jeśli mecze byłyby w dni powszednie to jak inni mówili byłaby mała frekwencja. Przykładem są zawody np. młodzieżowe typu mdmp czy brązowe kaski.
TÅ» MOTOR LUBLIN

Vince Carter

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#15 Postautor: Łoptymista » 8 grudnia 2004, o 15:12

Bimmer pisze:A ja jestem jak najbardziej za. Wolałbym, żeby mecze odbywały się w dni powszednie, bo wtedy zawsze jestem na miejscu, podczas gdy letnie weekendy często spędzam poza Lublinem i muszę czasem rezygnować z meczów.


Odpuszczasz mecze. Luuudzie.
Ja, żeby nie przegapić barażu z ZKŻ powstrzymywałem nawet akcję porodową kochanej małżonki, a Ty odpuszczasz mecze z powodu weekendowych wyjazdów :!: :!: :) o tempora, o mores!

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

#16 Postautor: kylong » 8 grudnia 2004, o 16:02

mecze na tygodniu.......... nie napewno nie ja prawie codziennie wychodzę ze szkoły ok. 17 i jestem padnięty że nie mam siły się ruszyć
a zawody przy sztucznym świetle w lublinie to może najwcześniej za 2 lata :idea:
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17 Postautor: meesha » 8 grudnia 2004, o 17:10

A ja bym chciał, żeby wszystkie mecze rozgrywane były od marca do czerwca, bo od lipca do września jestem za granicą i w najlepszym wypadku po powrocie łapię się już tylko na baraże :cry: :oops:

Ale kogo by to obchodziło co ja bym chciał :?: :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Boss
Posty: 73
Rejestracja: 2 listopada 2004, o 19:38
Lokalizacja: Lublin

#18 Postautor: Boss » 8 grudnia 2004, o 20:33

Jesli jush to moze byc w sobote!
Co ja widzÄ™, co ja widzÄ™ TÅ» Lublin w e-lidze

Awatar użytkownika
WojtekF
Szkółkowicz
Posty: 238
Rejestracja: 7 października 2004, o 17:09
Lokalizacja: Łódź/Zielona Góra

#19 Postautor: WojtekF » 8 grudnia 2004, o 23:02

Jestem na nie.

1) Ludzie w tygodniu pracują lub chodzą do szkoły lub na uczelnię więc frekwencja byłaby niższa.

2) Wiele żużlowych miast ma taki charakter, iż ludzie w nich mieszkający pracują lub studiują w innych miastach w związku z tym w tygodniu na ogół przebywają poza ich rodzinnym miastem a chcieliby obejrzeć mecz ich ukochanej drużyny.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#20 Postautor: grzesieck » 8 grudnia 2004, o 23:07

Poroniony pomysl, frekwancja spadla na kazdym stadionie o jakies 50%, ludzie poprostu nie maja czasu zeby "na tygodniu" chodzic na zuzel.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#21 Postautor: Snys » 9 grudnia 2004, o 00:28

Pomysl idealny , studiuje zaocznie 8) No ale oczywiscie dla wiekszosci lepszy jest weekend...zresztÄ… ma on swoj "klimacik".....takze jestem na nie :wink:

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#22 Postautor: Talib » 9 grudnia 2004, o 10:20

Znakomity pomysł! Proponuję jeszcze, żeby mecze były rozgrywane o godzinie 9.00 rano. Frekwencja murowana!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#23 Postautor: grzesieck » 9 grudnia 2004, o 14:02

Talib pisze:Znakomity pomysł! Proponuję jeszcze, żeby mecze były rozgrywane o godzinie 9.00 rano. Frekwencja murowana!


moze lepiej o swicie? :twisted:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#24 Postautor: kdsz » 9 grudnia 2004, o 14:52

Talib pisze:Znakomity pomysł! Proponuję jeszcze, żeby mecze były rozgrywane o godzinie 9.00 rano. Frekwencja murowana!

A zebys wiedzial :) Pamietam, ze w sezonie 2003 mecz WÅ‚okniarza w poniedzialek wielkanocny odbywal sie wczesnie rano, zeby Sullivan zdarzyl na wieczorne spotkanie w BEL. Wiec nie dosc ze nie niedziela, to jeszcze raniutko, a mimo to przyszlo na ten mecz mnostwo ludzi

Meczom w dni powszednie jestem przeciwny, a powody sÄ… takie jak wczesniej wspominaliscie. ZresztÄ… jestem tradycjonalistÄ… i dla mnie sezon powinien sie zaczynac od Kryterium Asow, nastepnie pierwsza kolejka ligowa w niedziele najblizszÄ… 1 kwietnia, IMP 15 sierpnia itp. Jestem nawet przeciwnikiem proponowanego niemal co roku ptrzeniesienia kolejki ligowej z lanego poniedzialku [termin kolidujacy z ligÄ… angielskÄ…] na WielkÄ… NiedzielÄ™. Klasyczny betonowy mozg ze mnie :D
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Volter_Apator
Posty: 22
Rejestracja: 20 listopada 2003, o 11:45
Lokalizacja: Torun

#25 Postautor: Volter_Apator » 12 marca 2005, o 12:46

Mecz mógłby być moim zdaniem jedynie w piątek i to wieczorem przy sztucznym oświetleniu.

W tygodniu ludzie nie mają czasu (praca, szkola). Trudno aby ktoś w środę o 18:00 chcviał iść na mecz. Aby mieć miejsce trzeba być 2 godziny wcześniej więc o 16:00 a to tej godzinie pracę się kończy.
Ja jestem za niedzielą. Wolny dzień mogę być wczesniej na stadionie. Spokojnie bez pospiechu.
A w tygodniu bym musiał zwalniać się z pracy (nierealne :P )
APATOR TORUN