3 miejsce Frankówa

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
KLX

3 miejsce Frankówa

#1 Postautor: KLX » 4 grudnia 2004, o 19:15

Mariusz Frankow zajał 3 miejsce w turnieje gwiazdkowym w pile. Co Wy o tym sądzicie?? Czy ma szanse jeździc w Lublinie w przyszłym sezonie ??
To jego kolejny dobry występ w Pile ale w Lublinie sie nie sprawdzał. Chyba zna na pamięć tylko 1 tor :lol: Myslę ze można mieć lepszysz zawodników od niego

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

#2 Postautor: Kubbas » 4 grudnia 2004, o 19:22

Tutaj masz link do tematu o Franku
http://zuzel.info/viewtopic.php?t=1190&start=175

djrafix
Posty: 128
Rejestracja: 17 lipca 2003, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: djrafix » 4 grudnia 2004, o 21:32

Mysle ze Franek miałby szanse w przyszłym roku jeździć u nas.Tylko że jemu szło jak mu wiatr powiał :wink: .W Pile jak widać dobrze sobie radzi, tam też zna tor na pamięć ;], nawet mu sie udało objechać Rafała Dobruckiego, spoko franki tak trzymac !.Pozdro narazka:)!!
=>rAfIx:)<=

Gość

#4 Postautor: Gość » 4 grudnia 2004, o 23:02

NIe ma sie czym podniecać , obsada zawodów była skromnie mówiąc nie ciekawa , Franków pojechał dobrze , ale jakby zajał dalsze miejsca to by była kompromitacja.

Występu Jensena jestem zawiedziony w takiej obsadzie 5 miejsce to bardzo słaby wynik !!!!!
W końcu to nie Karlsson , Loram czy Max.

Gość

#5 Postautor: Gość » 4 grudnia 2004, o 23:48

ludzie spokojnie, przeciez to grudzien, inaczej przygotowane motocykle, inna temperatura, kazdy sie inaczej przygotowuje, ciezko jest oceniac kogos, kto tyle meczów i biegow w ciagu miesiecy objechal, ja jakbym byl na miejscu niektorych zuzlowców tez juz mialbym dosc!!! czekamy do kwietnia, a jak i kto bedzie przygotowany to sie okaze juz .................... w krosnie!!

Awatar użytkownika
Boss
Posty: 73
Rejestracja: 2 listopada 2004, o 19:38
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: Boss » 5 grudnia 2004, o 11:54

jamysle ze warto go zatrzymać bo to bedzie tak jak z knappem pirewszy sezon do dupy a drugi lider.Z frankiem tesh tak bedzie
:twisted:
Co ja widzÄ™, co ja widzÄ™ TÅ» Lublin w e-lidze

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7 Postautor: Maciek » 5 grudnia 2004, o 12:16

Boss pisze:jamysle ze warto go zatrzymać bo to bedzie tak jak z knappem pirewszy sezon do dupy a drugi lider.Z frankiem tesh tak bedzie
:twisted:


Dokładnie trzeba Franka zatrzymac moze juz 2sezon w lbn bedzie lepiej ze bedzie robil te dwucyfrówki. pozyjemy zobaczymy musi byc dobrze pozdrawiam. Franki 3maj tak dalej teraz takiego wystepu zyczymy w lbn o ile do nas zawitasz na sezon 2005 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SZYMAN
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2004, o 17:07

#8 Postautor: SZYMAN » 7 grudnia 2004, o 11:12

Franek zostanie w lbn sam mówił że bardzo mu sie tu podoba :) trzeba mieć tylko nadzieje że przyszły sezon będzie dla niego bardziej udany 8)