Grzegorz Rempała w Unii

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#26 Postautor: jas » 19 listopada 2004, o 17:01

Proboszcz_Dobrodziej pisze:Zaprawdę Wam powiada- Grzegorz Rempała to okrutny szmaciarz i jestem pełen sromu,ze Unia podpisała z nim kontrakt.

nie moglem sie powstrzymac - uwielbiam Proboszcza posty. prosze (mysle, ze nie tylko ja :wink: ) o wiecej :P :twisted:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27 Postautor: Maciek » 19 listopada 2004, o 21:53

[quote="Proboszcz_Dobrodziej"]Zaprawdę Wam powiada- Grzegorz Rempała to okrutny szmaciarz i jestem pełen sromu,ze Unia podpisała z nim kontrakt. To wielka hańba,że taki zdrajca,gay i wiesniak będzie jeździł w mojej ulubionej druzynie:-(

A tak apropos,napewno słyszeliście,że druzyna mojrzeszowa pojechała na kanary poleżeć na piasku. Okazało sie,że ich Baran zrezygnował z wyjazdu z nimi. Wolne miejsce zostało zaproponowane wielkiemu przyjacioelowi mojrzeszowskich pomiotów, właśnie naszemu Grzesiowi "ElSzmaciarzo" Rempale. Grześ darmochę lubi,więc oczywiście pojechał. Pogoda chłopakom dopisuje,a nastroje w drużynie bojowe.Są juz pierwsze fotki z ukraińskiego wyjazdu na Kanary


Bez kitu posty naszego dobrodzieja sa zajefajne hehe tyle wzutow w jednym poscie to jeszcze niewidzialem :lol: Ws umie on nam powiada o Grzesiu elSzmaciarzu buehehe dobre proboszczu pozdro przynajmnie troszke humoru na forum 3maj tak dalej :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#28 Postautor: jas » 19 listopada 2004, o 22:19

Maciek pisze:Bez kitu posty naszego dobrodzieja sa zajefajne


jakby jednak nie patrzec Proboszcz nie nasz, ale tarnowski. u nas tylko w goscinie 8)
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
weslake
Posty: 48
Rejestracja: 21 sierpnia 2003, o 19:32
Lokalizacja: Polska, Rzeszów

#29 Postautor: weslake » 20 listopada 2004, o 15:22

Każdy w miarę rozgarnięty człowiek rozpoznaje manię grafomańską i potrafi odpowiedzieć sobie czy posty niejakiego proboszcza podnoszą jakość waszego forum czy nie... Nie wspominając o regulaminie forum, który jak widać jest selektywnie przestrzegany i subiektywnie interpretowany...
Z pozdrowieniami ze słonecznego Rzeszowa;)
"Jeśli masz mówić głupoty, lepiej nic nie mów"

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#30 Postautor: Cz@rek » 20 listopada 2004, o 19:00

A ja bym prosił o kolejne zdjęcia z kanarów,to pierwsze nadaje się
na okładkę Tygodnika Żużlowego lub "Gościa Niedzielnego" :lol: :P :wink: