Grand Prix Bydgoszcz 18.IX.2004

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tadzix
Posty: 27
Rejestracja: 14 listopada 2003, o 18:50
Lokalizacja: Lublin

Grand Prix Bydgoszcz 18.IX.2004

#1 Postautor: Tadzix » 15 września 2004, o 13:00

Czy Gollob ma szanse powtorzyc zwyciestwo sprzed roku? A moze Hampel, czy tez ktos inny? Jak obstawiacie?

ps
Moze ktos sie wybiera bo ja na bank :D :D

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: istred » 15 września 2004, o 14:33

No właśnie, kto się wybiera do Bydgoszczy ?

Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#3 Postautor: Krychs » 18 września 2004, o 23:13

No i w końcu mamy triunf Polaka w tym sezonie. Gollob najlepszy w Bydgoszczy trzeci raz z rzędu.
Szkoda, że zawody oglądałem tylko w tv. Na żywo musiało być super...

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: RadeKas » 18 września 2004, o 23:19

Bardzo sie ciesze z sukcesu Golloba. To jest zawodnik, ktory od 10 lat praktycznie sam dzwiga polski speedway na arenie miedzynarodowej. Swietny wystep.

Zawiodlem sie za to na przygotowaniu toru. W Bydgoszczy zrobili lotnisko przez co ciekawe co roku zawody zmienily sie w nudna jazde gesiego. Na szczescie im dluzej turniej trwal tym czesciej nastepowaly mijanki, ale niestety to nie to samo co kiedys. Skad ta tendencja do twardego toru (Wroclaw IMSJ, Bydgoszcz GP)? Moze to Kaczmara sprawka :wink:.

Wracajac do zawodow. Gollob zapewnil sobie juz udzial w przyszlorocznym GP, chociaz szczerze mowiac nigdy w jego udzial nie watpilem. O przyszly sezon walczy ciagle Jarek Hampel. Aktualnie jest na 10 pozycji ze strata 1 punktu do 8 miejsca. Walka o to miejsce rozegra sie jednak miedzy az 4 zawodnikami. Wszyscy mamy chyba nadzieje ze to Jarek je zajmie, jednak ostatnie zawody sa na sztucznym torze i ja osobiscie mam obawy co do startu Polaka.

Natomiast walka o Mistrzostwo Swiata bedzie trwala do konca, chociaz ja jestem na 80% pewien ze Mistrzem bedzie Crump, ktory wreszcie po serii 2 miejsc dopnie swego. Chyba na to zasluzyl.

Generalnie byly to srednio ciekawe zawody z genialnym koncem :D