TOmasz Gollob Bokserem??

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Piotrbaz

TOmasz Gollob Bokserem??

#1 Postautor: Piotrbaz » 9 lipca 2004, o 20:34

Do nieprzyjemnego incydentu doszło podczas meczu między Unią Tarnów, a Apatorem Toruń. W 14 wyścigu Tomasz Bajerski podciął Jacka Golloba, a bieg przerwano. Nagle z parku maszyn wybiegł młodszy brat Jacka, Tomasz i wymierzył Bajerskiemu klika ciosów w twarz.

Tym samym Tomasz Gollob dołączył do grona kilku żużlowych bokserów. Przypominamy, że w meczu ligi brytyjskiej podobnie zachował się Greg Hancook. GOllo został wykluczony z biegu 15 i możemy się spodziewać, że PZM nałoży na Tomasza sankcje za to niesportowe zachowanie. Kibice "jaskółek" mogą byc zmartwieni bo ewentualne zawieszenie Golloba w lidze poważnie osłabi drużynę z Tarnowa.

http://www.zuzelnews.com

:twisted:

BARTEK1400
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2004, o 19:38
Lokalizacja: Lublin

Skandal!!!

#2 Postautor: BARTEK1400 » 9 lipca 2004, o 22:20

ROUMIEM TOMASZ CHCIAŁ POMŚCIĆ BRATA ALE TAK NIE MOŻNA!!!!!ZROZUMIAŁBYM JAK BY JACKA PONIOSŁY EMOCJE I ON BY UDERZYŁ BAJERSKIEGO.UWAŻAM ZACHOWANIE TOMKA ZA KARYGODNIE NIESTETY :(!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#3 Postautor: kilar » 9 lipca 2004, o 22:43

Co wy tutaj przejmujecie sie jakimis bzdetami, nie naszego zawodnika zawiesza, to czym tu sie martwic.Problem ma unia,ale i tak mistrza juz pewnie zdobeda, wstawia do skladu Burze co bedzie przywozil 6 pt w meczu i fajrant.U siebie wszystko wygraja i to im wystarczy, po roku w ekstra mistrzostwo, co WANDZIE KRAKOW sie nigdy nie snilo.

Å‚ukasz

#4 Postautor: Å‚ukasz » 10 lipca 2004, o 01:50

nie dosc ze jÄ…kala nic nie moze zdzialac w gp to teraz jeszcze sie bierze do bicia!!!
ja bym go wykluczyl dozywotnio i skonczyl by sie mit tomka golloba!!!

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#5 Postautor: Geest » 10 lipca 2004, o 08:28

wiem, ze zaprzzyjaznilismy sie ostatnio z kibicami Apatora. jezeli jednak to podciecie bylo rzeczywiscie bezpardonowe, jak to chyba okreslil onet, to dla mnie zachowanie Golloba jest poniekad uzasadnione.
tak nie mozna, ale czasem tak trzeba.

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6 Postautor: KubuÅ› » 10 lipca 2004, o 14:37

wiem, ze zaprzzyjaznilismy sie ostatnio z kibicami Apatora. jezeli jednak to podciecie bylo rzeczywiscie bezpardonowe, jak to chyba okreslil onet, to dla mnie zachowanie Golloba jest poniekad uzasadnione.
tak nie mozna, ale czasem tak trzeba.

Tak jezeli mozna by usprawiedliwiac to zachowanie to tylko w przypadku gdyby to zrobil Jacek Gollob bo to w koncu jego podcinal Bajerskia nie Tomasza, dlatego dla mnie to zachowanie jest nie do usprawiedliwienia.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#7 Postautor: grzesieck » 10 lipca 2004, o 14:59

Ja mam nadzieje ze GKSÅ» sie wezmie za Tomka i nie skonczy sie tylko na wykluczeniu z jutrzejszego meczu, ale moze tez zawiesza go na pierwsza runde play-off. Moim zdaniem nalezy mu sie za cos takiego.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#8 Postautor: Geest » 10 lipca 2004, o 15:51

onet pisze:Ciekawy, interesujący pojedynek zakłóciły w końcówce wydarzenia w 14. wyścigu. Prowadzącego Jacka Golloba bezpardonowo zaatakował i podciął Tomasz Bajerski. W tym momencie na tor wyskoczył brat Jacka - Tomasz i pięściami zaatakował sprawcę upadku. Tomasz Bajerski został wykluczony z tego biegu, a Tomasz Gollob za niesportowe zachowanie wykluczony z wyścigu 15.

Jacek Gollob niedawno wyleczyl kontuzje, a jezeli to bylo rzeczywiscie tak, jak napisali na onecie, ze Bajerski bezpardonowo go zaatakowal to sytuacja mogla byc rzeczywiscie mocno denerwujaca. kazde bezmyslne zachowanie na torze moze doprowadzic to ciezkich urazow. gdzies chyba czytalem, ze Gollob przylozyl Bajerowi w kask, ale juz nie moge tego znalezc, moze mi sie przysnilo. to nie to samo co zaprezentowal w zeszlym sezonie Pedersen, ktory przylozyl komus w kask bo z nim zwyczajnie przegral. coz, tak czy owak Gollob nie powinein byl sie tak zachowac...

Piotrbaz

#9 Postautor: Piotrbaz » 10 lipca 2004, o 19:58

bajerski wjechał na prostym motocyklu w jacka .... nie dsziwie sie gollobowi ale osobiscie bajera nawaliłbym po meczu a nie w trakcie bo to jest nei sportowe zachowanie.. tak przy ludziach :twisted:

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4885
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: RadeKas » 10 lipca 2004, o 20:23

W sumie to ciezko takie cos skomentowac. Nie wiemy jaka jest sytuacja miedzy zawodnikami, co sie dzialo wczesniej w parku maszyn. Moze juz przed tem dochodzilo miedzy nimi do spiec i wkoncu Tomek (jeden czy drugi) nie wytrzymal. No ale najlepiej jakby to zalatwiali jednak prywatnie, chociaz bicie do dla mnie doscy prymitywny "sport"

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#12 Postautor: Cz@rek » 11 lipca 2004, o 13:11

Pamiętajcie że Jacek Gollob miał uraz kręgosłupa i każde
takie zdażenie może się dla niego skończyć tragicznie!
Nie dziwi mnie więc zachowanie brata.To był impuls,szok
w danej chwili.
PS:Czy jest jakaś stronka ze zdjęciami z tego meczu? :?:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#13 Postautor: Łoptymista » 11 lipca 2004, o 13:28

Ta bijatyka to kolejny dowód frustracji jaka trawi młodszego Golloba. Facet się spala i zmienia. Wszystko idzie w coraz gorsza stronę.
W GP jest już tylko jednym z wielu średniaków. Ciekaw jestem kiedy obniży loty w polskiej lidze. Nie chcę być złym prorokiem, ale jeśli ktoś w najblisżym czasie ma zdobywac medale w GP. To razej nie będzie to T. Gollob.

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

#14 Postautor: Robson » 11 lipca 2004, o 15:58

Golloby nie pierwszy raz sie za siebie biją... Kiedyś w IMp ' 95 bodajże Jacuś 'jebnął ze łba' mechanikowi któregoś zawodnika, który wczesniej faulował Tomaszka.... Nie pamiętacie kto to by? Bo mi jakos wyleciało z głowy.
Ale Tomaszek też ładna tubę zaliczył od Boyce'a w GP.... az z motoru bidny zleciał....
Dziwni ludzie naprawdÄ™.....no ale brat za bratem idÄ… jak w dym....

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

#15 Postautor: GIGI » 13 lipca 2004, o 01:15

powinni udupic Tomka i dac mu 20 tys kary. Mam nadzieję że Gollob przegra w sądzie i to sromotnie !!!

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3339
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#16 Postautor: kdsz » 13 lipca 2004, o 01:39

Dzis w TV widzialem krotkÄ… wypowiedz Marka Karwana na temat ew. dyskwalifikacji Tomasza Golloba. Przewodniczacy GKSÅ» stwierdzil, ze Gollobowi grozi dyskwalifikacja od 6 miesiecy do dozywotniej.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17 Postautor: KubuÅ› » 13 lipca 2004, o 12:49

Dzis w TV widzialem krotkÄ… wypowiedz Marka Karwana na temat ew. dyskwalifikacji Tomasza Golloba. Przewodniczacy GKSÅ» stwierdzil, ze Gollobowi grozi dyskwalifikacja od 6 miesiecy do dozywotniej.


Nie sadze zeby zdyskwalifikowali narazie najlepszego polskiego zuzlowca na dozywocie wydaj mi sie ze dostanie jakas kare finansowa i na tym sie skonczy.

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#18 Postautor: jas » 13 lipca 2004, o 14:03

też nie sądze żeby zdyskfalifikował na tak długo Golloba. Chociaż z drugiej strony mam wrażenie że jest to celowe działanie pana Karwna majace na celu osłabienie Unii Tarnów. Uważam, że to co zrobił Gollob było ze wszech miar niewłaściwe i kara powinna być surowa, ale wyklucznie Golloba do końca sezonu to de facto karanie Unii Tarnów za to, że jest w tabeli przed Apatorem pana Karwana.
Ja uważam, że powinien dostać karę meczu (już dostał) i bardzo wysoką karę finansową. A pieniądze powinny trafic na jakiś cel harytatywny w żadnym wypadku nie do GKSŻ.
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Piotrbaz

#19 Postautor: Piotrbaz » 14 lipca 2004, o 15:31

BBBUUUUUHAHAHAHAHHA ! :!: :!: :!: :!: :!:

Karwana jak sie o cos poprosi to zaczyna pieprzyc jak by był napruty...

jezeli go zawiesza ogólnie to nei bedzie jechac w DPS a to raczej eni wyjdzie na dobre.. a jezeli chodzi o dozywotnia to nei wchodzi w rachube.. mysle ze go wykluczą na 2-3 mecze i tyle

chociaz mielismy jush przykład decyzji JEŁOPA - KARWANA z której np dla tz nic dobrego nei wynikneło



sorry za tego jełopa ale inaczej tego przemiłego pana nie mozna nazwac

Awatar użytkownika
an_ka
Posty: 4
Rejestracja: 11 czerwca 2003, o 17:13
Lokalizacja: Ekstraligowy Tarnów :D

#20 Postautor: an_ka » 14 lipca 2004, o 16:28

Taka mała ciekawostka :D

Tomasz Plaster Bajerski podczas niedzielnego meczu...(11.07) 2 dni po "pobiciu" hahahaha
Kto nakleja plastry na sińce????
Obrazek

Tomasz Bajerski po meczu w Tarnowie(09.07). Po meczu, podobno została wykonana obdukcje podbitego oka... :D (ciekawe tylko na jakiej podstawie :)
Obrazek

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#21 Postautor: Snys » 14 lipca 2004, o 17:07

Tomasz Gollob ukarany za atak na Bajerskiego

Pozbawieniem praw zawodnika na sześć miesięcy i karą finansową w wysokości 9 tys. zł został ukarany Tomasz Gollob przez Prezydium Głównej Komisji Sportu Żużlowego za czynną napaść na Tomasza Bajerskiego podczas meczu ligowego.

Wykonanie kary zawieszone zostało na okres 12 miesięcy.

Tomasz Gollob, który stawił się w środę w Polskim Związku Motorowym, by złożyć wyjaśnienia, przyznał, że postąpił nagannie. Wyraził ubolewanie z powodu incydentu i sam poprosił o wymierzenie mu kary zgodnie z regulaminem sportu żużlowego.

Zwrócił się jednocześnie do Prezydium GKSŻ o zawieszenie kary na 12 miesięcy, co zostało zaakceptowane.
http://sport.onet.pl/950083,wiadomosci.html