Rezygnacja Rufina Sokolowskiego

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rezygnacja Rufina Sokolowskiego

#1 Postautor: KubuÅ› » 29 czerwca 2004, o 11:21

Jak informuje portal http://www.przegladzuzlowy.pl Rufin Sokolowski zlozyl rezygnacje z funkcji prezesa KS Unia Leszno. Dzisjaj o godzinie 12 ma
sie odbyc konferencja prasowa o powodach rezygnacji.

Gość

#2 Postautor: Gość » 29 czerwca 2004, o 14:27

a kogo obchodzi sokolowski? bedziemy w e-lidze to wtedy zakladajmy takie tematy !!

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3 Postautor: meesha » 29 czerwca 2004, o 15:51

Przecież wątek "Żużlowe wiadomości - czyli co się dzieje w innych klubach" dotyczy nie tylko klubów z ligi, w której aktualnie jesteśmy. Dla mnie to bardzo ciekawa wiadomość, bo Rufin Sokołowski rządził w Unii Leszno od zawsze :wink: A przynajmniej odkąd pamiętam...

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#4 Postautor: Łoptymista » 29 czerwca 2004, o 16:52

To już kolejna rezygnacja Sokołowskiego. Jak będzie nowy prezes to wtedy w nią uwierzę. Na razie czekam na rozwój wypadków.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#5 Postautor: Talib » 1 lipca 2004, o 15:26

Ja osobiście bardzo polubiłem p. Rufina za rewelacyjne wprost wynurzenia na temat zagrożeń w stosunkach polsko-ukraińskich, jakie miały przynieść występy SKA Lwów w polskiej II lidze. Pan prezes podzielił się na łamach TŻ swioimi obawami jako ekspert, ponieważ bodajże jego żona pochodzi z Ukrainy. Wiadomość o jego rezygnacji, a właściwie zamiar jej złożenia traktuję tak samo poważnie jak wspomniane rewelacje. U nas w Łodzi też jest taki jeden, który średnio dwa razy w roku rezygnuje z prezesury klubu sportowego, nazywa się Grajewski.